x-kom hosting

Polecane zestawy komputerowe - GRUDZIEŃ 2008

Saper
komentarz
komentarz

Bardzo dobry zestaw :)

Tylko trochę sklep drogi :/

Konsurk
komentarz
komentarz

Nie zauważyłem tego HD Asusa. ;)

Clock4
komentarz
komentarz

Oki wiec super,a jeszcze moglibyscie powidziec jaka obudowa byla by najlepesza?W cenie do 200 zl ;p

Konsurk
komentarz
komentarz

ColerMaster Elite 330/331/332 :)

Saper
komentarz
komentarz
ColerMaster Elite 330/331/332

Bdb. budy

Od siebie Sharkoon Rebel 9 Value Black

mis456
komentarz
komentarz

Ewentualnie cooler master centurion 532

falcon1984
komentarz
komentarz

Sharooon kurzu sporo wciąga do środka. Osobiście polecam Elite CoolerMaster, w wersji 332 dla mnie najładniejsza albo CM Centurion :)

astrorek
komentarz
komentarz

Kupuje zestaw, do 3700zł i chyba wezme ten:

Asus Striker II Extreme 945

Core 2 Quad Q6600 770

OCZ R eaper 2x1024MB 800mHz CL4 190

Palit 8800GT 512MB 714

Seagate Barracuda 7200.10 250GB 200

Corsair 450W 230

Black Water Aqua Set XS 300

CoolerMaster Elite 331 120

System operacyjny Windows XP Professional 229

Powinien chodzić super jeszcze po o/c.

Konsurk
komentarz
komentarz

Ja bym brał Asusa P5K PRO a dołożył do 8800GTS BFG OC 512MB , ale to tylko moje zdanie.Nawet jak byś brał Abita IX38 GT to by starczyło/powinno na BFG.

snip91
komentarz
komentarz

Zestaw bdb, budy z serii Elite od CoolerMaster wszystkie są dobre. Sam mam 331.

falcon1984
komentarz
komentarz

Kurde, mimo wszystko moim zdaniem w takim zestawie za tyle kasy lepiej naprawdę brać procka w nowszej technologii 45nm niż w starszej technologii, z którego gry nie potrafią korzystać...

Saper
komentarz
komentarz

Zestaw ok, ale mi by było szkoda kasy na taką płytę

Ja bym brał Asusa P5K PRO

Taka by spokojnie wystarczyła.

Konsurk
komentarz
komentarz
Kurde, mimo wszystko moim zdaniem w takim zestawie za tyle kasy lepiej naprawdę brać procka w nowszej technologii 45nm niż w starszej technologii, z którego gry nie potrafią korzystać...

To raz, a dwa nie wiem po co taka płyta głowna?

Quada może brać, ale jak ma pewność że nie chce zmieniać przez dłuższy czas :) Choć zapewne teraz tak myśli a potem mu się odwidzi.

Clock4
komentarz
komentarz
1 Procesor Intel Pentium Dual Core E2180 2.0 GHz (S775) BOX

zawiera: wentylator procesora 264.00 Duża ilość.

264.00 Usuń

2 Płyta główna Abit IP35-E

zawiera: karta muzyczna, karta sieciowa 319.00 Duża ilość. 319.00 Usuń

3 Pamięć RAM OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Platinium Rev2 CL4-4-4

199.00 Średnia ilość.

199.00 Usuń

4 Dysk twardy IDE/SATA Seagate 160 GB Barracuda 7200.10 (8MB, Serial ATA II, zapis prostopadły) 162.00 Średnia ilość.

162.00 Usuń

5 Karta graficzna Radeon 3850 Asus 512MB 2xDVI Super Cooler 649.00 Średnia ilość.

649.00 Usuń

6 Napędy optyczne Pioneer DVD+/-RW DVR-115D bulk black 96.00 Średnia ilość.

96.00 Usuń

7 Zasilacz Zasilacz do obudowy Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W 182.00 Średnia ilość. 182.00 Usuń

Następny produkt Razem brutto: 1871.00

+ do tego jakas buda za 180 zl i chyba niezly zestaw?

Jeszcze mam takie pytanko czy bez podkrecania procek nie bedzie "ograniczal"grafiki bo tak powiedzili na innym forum ;p?

Konsurk
komentarz
komentarz

Troche będzie, ale nie aż tak bardzo.Wystarczy podkręcić na 2.4GHz i będzie OK :) (gdzie spokojnie poleci na 2.8GHz)

Zależy od gry, bo jak np. w Crysis'e to napewno...lecz np. w COD4, nie.

Clock4
komentarz
komentarz

Czyli ze np. Gta san andreas,Heroes V,Hitman Blood money pojdzie spokojnie na najwyzszych detalach?

falcon1984
komentarz
komentarz

Pójdzie, to nie są wymagające gry dla tego zestawu :) Ale procka sugeruje podkręcić na 2.4GHz :)

Clock4
komentarz
komentarz

Tylko ze ja w podkrecaniu jestem zieloniutki jak szpinak ;p

Konsurk
komentarz
komentarz

Jak coś, to napiszesz na forum.

Ogólnie proc nie będzie chamował grafy, dosłownie w danej grze będzie.Lecz większość gier nie ma zabójczych wymagań więć spoko pograsz na wysokich.

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak przyjdzie zestaw to pisz do nas tutaj i pomożemy podkręcić :)

2.4GHz to formalność ustawić dla tego procka na Abicie IP35-E

Clock4
komentarz
komentarz

Okey :D:D:D jak zauwaze ze zestaw nie spelnie moich oczekiwan w gierkach chcociaz watpie w porowaniu z moim terazniejszym kompem to ho ho ho :P to przybiegne tutaj ^_^

astrorek
komentarz
komentarz

Coś czuje że ten zestaw jest z komputronika. Lepiej kup na Apollo lub PcProjekt.

Kyren
komentarz
komentarz

bo jest z komputronika bylo czytac wszystkie posty w tym temacie

Clock4
komentarz
komentarz

Aplus CS-XClio II czarno-srebrna

Obudowa wykonana ze stali SECC 0,6 mm; kieszenie na urządzenia zewnętrzne: 4x 5.25", 1x 3.5"; kieszenie na urządzenia wewnętrzne: 6x 3.5"; zintegrowane chłodzenie z boku: wentylator 250 x 250 mm; złącza: 2x USB 2.0, 1x IEEE 1394 FireWire, 1x wejście na mikrofon, 1x wejście na słuchawki; wymiary (S x G x W): 242 x 535 x 475 mm; masa: 6,36 kg; standard płyt głównych: Standard ATX, Micro ATX; kolor: czarny.

a co myslicie o tej budzie?Chodzi mi o wytrzymalosc i chlodzenie glownie ;p

Albo ta:

CoolerMaster Centurion 534 Lite Black

Obudowa wykonana z aluminium (panel przedni) i stali SECC; kieszenie na urządzenia zewnętrzne: 5x 5.25", 1x 3.5"; kieszenie na urządzenia wewnętrzne: 4x 3.5"; zintegrowane chłodzenie z przodu: wentylator 120 x 120 x 25 mm; złącza: 2x USB 2.0, 1x wejście na mikrofon, 1x wejście na słuchawki; wymiary (G x S x W): 480 x 202 x 435 mm; masa: 9,7 kg; standard płyt głównych: ATX, Micro ATX; kolor: czarny.

Konsurk
komentarz
komentarz

Oby dwie bdb.

Według opini Aplus jest wykonana z dobrej jakości tworzywa, ale jest mała i nie pojemna.

ColerMaster jest przewiewny, w miare pojemny, wykonanie mniej starannie(opinie użytkowników)

Najlepsza była by seria ColerMaster Elite 33x (w 330, nie wiem jak z pozostałymi) masz zamontowany na przodzie filtr antykurzowy, cyrkulacja powietrza bdb.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.