x-kom hosting

Nie działające pendrive'y i aparat

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok. Nic sie nie stało.

 

teraz wykonaj po kolei w punktach to co podam:

 

1. Zamknij wszystkie przeglądarki. Nic nie moze być czynne.

 

2. Uruchom AdwCleaner i kliknij opcje Usuń.

 

3. Uruchom ponownie system i wykonaj nowy skan FRST.

Po wykananiu punktu 3 masz przedstawic raporty

nadalka
komentarz
komentarz

Proszę

Zayfi
komentarz
komentarz

Otwórz notatnik i wklej tekst

Task: {5E936714-EA80-4D77-92DC-4BB62C0A022E} - \bench-sys No Task File <==== ATTENTION
Task: {70C49507-E2B2-4C5F-A5A7-A83602144DA8} - \SW-Booster-S-917353282 No Task File <==== ATTENTION
Task: {924022BF-961D-4CF0-B019-CE14CB6CA8C6} - System32\Tasks\CCleanerSkipUAC => C:\Program Files\CCleaner\CCleaner.exe [2014-03-18] (Piriform Ltd)
Task: {CC09E920-6F09-4BEA-9651-31249AA6F74A} - System32\Tasks\SN.Booster-S-615019665 => c:\programdata\miniapp\sn.booster\SN.Booster.exe [2014-04-28] ()
Task: C:\Windows\Tasks\Adobe Flash Player Updater.job => C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\FlashPlayerUpdateService.exe
Task: C:\Windows\Tasks\bench-Updater removing.job => ?
Task: C:\Windows\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore.job => C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe
Task: C:\Windows\Tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA.job => C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe
Task: C:\Windows\Tasks\SN.Booster-S-615019665.job => c:\programdata\miniapp\sn.booster\SN.Booster.exe

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzedzia FRST. Uruchom FRST i kliknij Fix. Powstanie fixlog.txt z usuwania - przedstaw go.

nadalka
komentarz
komentarz

 

 

umieść obok narzedzia FRST

czyli gdzie?

Zayfi
komentarz
komentarz

czyli tam gdzie masz FRST.

Ran by darek (administrator) on DAREK-KOMPUTER on 09-05-2014 08:01:13
Running from C:\Users\darek\Downloads

czyli C:\Users\darek\Downloads

nadalka
komentarz
komentarz

Dobra, mam ;)

Zayfi
komentarz
komentarz

Dobra. Jest OK. Usuwanie niepotrzebnych wpisów z harmonogramu zadań wykonane. teraz przechodzimy do głownego problemu.

 

Teoretycznie system wydaje sie sprawny bo wszystko poza aparatem działa. mamy obrazek z MU który jasno przedstawia błąd sterowników.

 

Teraz spróbujemy naprawić sytuację. Zadanie będzie , tak przypuszczam dla Ciebie nieco kłopotliwe.

 

Rozpisze je po kolei:

1. Wejdź do menedzera urzadzeń > z prawokliku na Kontrolery Uniwersalnej magistrali i po kolei dajesz Odinstaluj > poprosi o restart. A le ty nie zrobisz restartu.

 

2. Musisz odnaleźć plik Infchache.1 który znajduje się w katalogu

 

c:\Windows\System32\DriverStore\

 

jak go znajdziesz wtedy kasujesz tylko ten plik

 

Po skasowaniu (usunięciu) pliku uruchamiasz ponownie system. W czasie tych operacji nie ma prawa być podłączony aparat.

 

 

Po ponownym uruchomieniu systemu powinnaś otrzymać komunikat o znalezieniu nowego sprzętu i instalacji sterowników. Jak wszystko przebiegnie pomyślnie wtedy podepnij Canona i sprawdź czy jest widoczny w menegerze urządzeń

nadalka
komentarz
komentarz (edytowane)

I mam usunąć te wszystkie???

 

Jak usunęłam to drugie to mysz przestała działać.

[url=http://obrazki.elektroda.pl/9956632800_1399649422.jpg]9956632800_1399649422_thumb.jpg[/url]


 

 

 

Tak, te trzy muszą zostać żeby działała myszka, inaczej jest zawiecha

[url=http://obrazki.elektroda.pl/5466144500_1399652762.jpg]5466144500_1399652762_thumb.jpg[/url]

 

Ale za to nie mogę usunąć tego infcache, niby przez brak zezwolenia administratora, wchodziłam w konto admin i tam próbowałam, włączałam pozwolenie przez cdm i na tym koncie i na admin i nic :/

Zayfi
komentarz
komentarz

jaka to myszka? podpinana na usb?

nadalka
komentarz
komentarz

tak

Zayfi
komentarz
komentarz

musisz wejsć do biosu , klikasz del w czasie uruchamiania kompa.

następnie w poszczegołnych sekcjach szukasz opcji USB legacy Support lub podobnie brzmiącej > zaznacza ja i wybierasz opcje enabled > potem F10 zapisujesz zmiany > Enter

 

od tego momentuy mysz powinna działa.ć be kontrolerów USB i jechać na systemowych.

nadalka
komentarz
komentarz

tylko jeszcze mi powiedz jak mam usunąć ten plik 

 

 

 Infchache.1

próbowałam na różne sposoby i "administrator" odmawia usunięcia

Zayfi
komentarz
komentarz

Pr óba usuniecia pliku będzie niemożliwa bez działania z4ewnętrznym narzedziem. Zabezpieczenia systemu. Ja też tak mam.

Masz płytkę z W7?

nadalka
komentarz
komentarz

Nie mam chyba. 

 

Chyba raczej.. hm...

Zayfi
komentarz
komentarz

dobra spróbujmy z innej beczk. Odinstaluj te kontrolery. Uruchom ponownie systemn, poczekaj na komunikaty i podepnij canona  -zobaczymy

nadalka
komentarz
komentarz

w biosie z usb wszystkie są enabled :/

 

Może rzeczywiście tylko reinstalacja pomoże..

Zayfi
komentarz
komentarz

Zrób inaczej. Wejdź do Menegera urządzeń z menu widok wybierz urządzenia wg połączen

 

odinstaluj wszystko ale bez myszki

 

bedziesz musiała rozwijać listę

nadalka
komentarz
komentarz

to mam wszystko odinstalować?

[url=http://obrazki.elektroda.pl/1442045100_1399664894.jpg]1442045100_1399664894_thumb.jpg[/url]

Zayfi
komentarz
komentarz

Odinstaluj te kontrolery USB które są na drugim obrazku z postu nr 33.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.