x-kom hosting

Nie działa YouTube, oraz Facebook.

dannydablju
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. 
Jak w temacie nie działa mi facebook i yt. Przy yt, w ogóle jakby nie wczytywało strony (na każdej przeglądarce), w przypadku FB 'bład połączenia SSL'. Zainstalowąłem rozszerzenie friGate do Chrome ale niestety nie pomaga. Może i to zabrzmi śmiesznie, ale pytam matki o co chodzi, znowu mi coś zablokowałaś tak? a ona, że 'Asta(dostawca neta) zablokował te strony' ... W tą wersje nie wierzę, ale jak sie możecie domyślać mam wrażenie, że przez jej wyimaginowany obraz idealnego synka (tak, mam juz do cholery 17 lat, a dalej są kary, żałosne...) znowu mi coś namieszała w kompie, albo poprosiła swojego mężusia. 
Tak, wiem będą odpowiedzi typu „słuchaj się mamy, a nie”, ale uwierzcie, nie chodzi tu o to, a nawet jeśli, to poruszam zawczasu tą kwestię i oznajmiam, że cała rodzina, z jednej i z drugiej strony stoi za mną, więc wina nie leży po mojej stronie. 
Koniec pitolenia, o moim chorym położeniu, prosiłbym o pomoc, co mogę zrobić, jak itd. 
P.S. mam admina, wiec nie będzie z niczym problemu, a matka ma własnego lapka.

lukee8
komentarz
komentarz

Koniec swiata fb zablokowoany.

Laczysz sie przez router? Moze zablokowane sa te strony juz w routerze:) 

sprawdz czy wchodzi przez ta strone : http://webwarper.net/

dannydablju
komentarz
komentarz

nie chodzi o fejsa, chodzi o Youtuba. fejs tylko, żeby się dowiedzieć co jest zadane na grupie klasy :).
mam router, z tym, że neta do kompa po kablu ciągne. musze zobaczyc jak na lapku u mamy, ale na bank działają, bo dzisiaj cos oglądali.


P.S. przez tą strone też błąd SSL. YT też nic.

lukee8
komentarz
komentarz

masz ustawiona poprawna godzine i date?

dannydablju
komentarz
komentarz

no tak, nie wiem czy to serio ma jakieś znaczenie, ale tak.

lukee8
komentarz
komentarz

ma znaczenie i duże bo z zła data nie działa polowa stron.

albo masz edytowana zawartosc pliku hosts :]

dannydablju
komentarz
komentarz

tez tam wchodziłem, bo czytałem w innych postach, ale nie ma tam wzmianki o fb ani yt...

lukee8
komentarz
komentarz

[media]https://www.youtube.com/watch?v=hKWNlf5d5d4[/media]

 

widzisz tutaj okienko  yt?

dannydablju
komentarz
komentarz

nie... tak jakbys wstawił kilka pustych akapitów

Gość
komentarz
komentarz

gosciu lecisz se w kulki - narozrabiales I sciemniasz ze nie wiesz co jest zadane hahahaha , masz znajomych na fb a nie masz do nich numeru telefonu? dobre żarty , pogadaj z rodzicami prosta rada.

dannydablju
komentarz
komentarz

nie ściemniam, bo to co zadane na xperii sobie sprawdzę, więc żadnego w tym problemu nie ma, chcę mieć po prostu dostęp do YT na komputerze. i tak, 'rozrabiam' codziennie, np. nie podnosząc papierka, który leży na podłodze... choroba matki, nie jest moją winą.

Gość
komentarz
komentarz

wiesz co, matka to ci chyba za duzo jednak luzu dajesz jak ty na nią w miejscu publicznym jeździsz serio wstydziłbyś sie ;)

dannydablju
komentarz
komentarz

okej, wstydziłbym się. i wstydzę się. ale po 15 latach takiego zachowania i ciągłych rozmów z nią, nie da się inaczej o niej wypowiadać. „gówniarz bez szacunku” - zdaję sobie z tego sprawę, chciałbym jednak, żeby każdy kto tak mówi znalazł się pod rządami takiej kobiety ;). 
notabene nie tego tyczy się post. można prosić o pomoc?

lukee8
komentarz
komentarz

Klopers daj spokoj chłopakowi. Sa rozne rodziny i nie jestesmy od tego by kogos rozliczac tylko pomogac w IT. Jutro pomysle dzis juz wypilem troche piwek i do pracy rano wstaje.

dannydablju
komentarz
komentarz

okej, to po szkole sobie zajrzę, będę wdzięczny za jakiekolwiek rady. 

lukee8
komentarz
komentarz (edytowane)

na szybko sciagnij ADWcleaner przeskanuj i kliknij USUN. tak dla pewnosci.

 

zrob tez ten test : http://weblogin.bu.edu/troubleshooting?cmd=ssl

lukee8
komentarz
komentarz

co ty mu dales? adwcleaner usuwa wszystko jednym kliknieciem. delte tez:)

Gość
komentarz
komentarz

Jeden nie wyklucz drugiego .Właśnie dziś miałem przykład jak to twoje cudo przepuściło pewne rzeczy bo drugie je wykryło 

lukee8
komentarz
komentarz

Jakie?

Gość
komentarz
komentarz

Wirusy głupie pytanie 

lukee8
komentarz
komentarz

do wirusow nie jest adwclener.

Gość
komentarz
komentarz

Wiem ze nie jest dlatego powinien użyć tych dwóch programów .Wczoraj robiłem znajomej lapka z podobnymi objawami tylko na większą skalę i po tych operacjach działał normalnie a tak to wiecznie miała problemy .Nie mogłem użyć instalacji świeżego systemu bo nie kopiowała swoich zdjęć a chciała by jej nie znikły .Ja też nie miałem ochoty zarażać sobie swojego przenośnego dysku na którym mam cenne zbiory ani swojego kompa na którym od niepamiętnych czasów nie mam wirusów 

Gość
komentarz
komentarz

prosta diagnostyka - jak podejrzewacie kwestie systemowa to niech sciagnie linuxa live usb I bedzie mial jasne gdzie lezy problem

dannydablju
komentarz
komentarz

tak więc ani rady lukee nie pomogły, ani to co pisał dizingof. niestety.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.