x-kom hosting

Problem mikrofon POTRZEBNA POMOC

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Wszystkie sterowniki są instalowane z poziomu systemu. Bios nie ma tutaj nic do powiedzenia ;)

kolega123
komentarz
komentarz

Jak ja mam to usunąć bo włączam program cleaner i chce usunąć to nie ma czegoś takiego HEH

Wolfensztein
komentarz
komentarz

a bez cleaner'a? Z poziomu panelu sterowania?

kolega123
komentarz
komentarz (edytowane)

też nie tylko zainstalowane programy

Edytowane przez kolega123
Wolfensztein
komentarz
komentarz

ehhh... Jak wejdziesz do panelu sterowania to masz tam zakładkę Menadżer Urządzeń. Tam poszukaj.

kolega123
komentarz
komentarz

Odinstalowalem zresetowałem komp i pisało instalowanie czyli dobrze ?

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że tak. Pokazał się normalnie Windows? Brak wyskakujących errorów? I najważniejsze, czy mikrofon działa prawidłowo?

kolega123
komentarz
komentarz

Zrobiłem wszystko :<

I nawet ściągnałem cs go na innym komputerze (laptop) i bez podpinania słuchawek też się tam zmienia :<

Ale u innych graczy tak nie jest już sam nie wiem co jest grane ;(

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Jeżeli zmieniłeś kompa i tam zainstalowałeś to może to nie wina sprzętu, a samej gry? Ściągałeś ze strony producenta czy też masz od kogoś instalkę? Spróbuj ściągnąć instalkę z innej stronki i zobacz czy problem występuje.

kolega123
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie instalowałem słuchawek tylko zainstalowałem cs go ze steama i ustawiłem na 60 włączyłem grę i jest 100 :<

 

ref


Podeśle ktoś tutaj wszystkie potrzebne najnowsze sterowniki do dźwięku, grafiki, płyty głównej itp ?
System operacyjny Windows 7 x64 (będę go instalować bo ten windows 8 to kupa :<)


I jeszcze jak odinstalować stary windows żeby nie bło problemów ? Format dysku wystarczy ?

Edytowane przez kolega123
Wolfensztein
komentarz
komentarz

Nie za bardzo ogarniam co Ty właśnie zrobiłeś...

kolega123
komentarz
komentarz

No po prostu ściągnąłem cs go na laptopa. Ustawiłem dźwięk mikrofonu (nie słuchawki) na 60 i włączyłem grę i też się zmieniło :P

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Podeśle ktoś tutaj wszystkie potrzebne najnowsze sterowniki do dźwięku, grafiki, płyty głównej itp ? System operacyjny Windows 7 x64 (będę go instalować bo ten windows 8 to kupa :<) I jeszcze jak odinstalować stary windows żeby nie bło problemów ? Format dysku wystarczy ?

O to mi chodziło, co zrobiłeś tutaj...

kolega123
komentarz
komentarz

Chodzi mi o to czy ktoś podeśle wszystkie sterowniki do dźwięku grafiki płyty głównej.

I jeszcze chciałem się spytać jak usunąć stary windows żeby nie było problemów (tzn usunąć wszystko związane z nim) i się pytałem czy format wystraczy

:)

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Jeśli miałeś WIn7 z płyty instalowanego to przy ponownym bootowaniu będziesz mógł sformatować dysk. A sterowników nie mamy jak Tobie podesłać, bo nie znamy nazw komponentów mój drogi ;P

kolega123
komentarz
komentarz (edytowane)

Płyta Główna : Gigabyte GA-M61PME-S2
Procesor : AMD Phenom 8450 Triple-Core 2,10 GHz
Karta Graficzna : ATI Radeon 4600 Series (4650)
Ram : 4 GB

 

Miałem albo z płyty albo z pendrive :)


ref

Edytowane przez kolega123

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.