x-kom hosting

Czy dobre komputery ? [2500zł]

JacoobPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam znów!

Do czego słuzy Asus ROG OC Gaming Panel?

  • 2 miesiące później...

JacoobPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam znowu!

Mam problemy z komputerem który był tu składany. A więc tak, zakupiłem komputer i od początku mam z nim problem. Tydzień od przywozu komputera dotarła karta graficzna ponieważ nie została wysłana z zestawem. Pół miesiąca później przy włączaniu komputera wyskakiwało coś i pisało ,,American Megatrends''.

Następnie komputer włączał się w nocy. Jakiegoś dnia komputer się wyłączył i niemożna było go włączyć. Od czasu do czasu gdy chce włączyć komputer np. w sobotę (pierwszy raz w tym dniu) nie włącza się, czekam od 1-6 godzin i się włącza. Ten błąd dziś znowu nastąpił i piszę z laptopa, piszę to ponieważ nie mam już siły z tym komputerem!

Co mam zrobić?

Dziękuje z góry za pomoc :)

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość sprawdzić działanie na innym zasilaczu ? 

JacoobPL
komentarz
komentarz

Niestety nie :(


A i zapomniałem powiedzieć że na płycie jest lamka i gdy jest podłączony do prądu i zasilacza świeci się dioda.


A i również zapomniałem że gdy używałem programu do sprawdzania dysku pisało że dysk jest 100% dobry i niezepsuty :)


pomocy!!!!!!!!!

JacoobPL
komentarz
komentarz

?????????????????????????????????

  • 2 miesiące później...
JacoobPL
komentarz
komentarz

Witam,

Zakupiłem już shadow rock 2 i corsair AF120 x2 i mam dylemat. Kupiłem przejściówki by zasilić wentylatory (AAB C19) i tym dylematem jest ich głośność. Czy znacie jakiś program do regulowania obrotów ponieważ naprawdę głośne są one nawet jeśli ustawiłem w biosie na silent. Pomocy!!!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.