x-kom hosting

Jaka obudowa i jaki zasilacz?

Fifix94
komentarz
komentarz

Thermaltake wydaje się super, tylko martwią mnie sztywne kable w opiniach. Tego Valeo szczerze to widzę pierwszy raz w życiu, gwarancja tylko 24 miesiące jak na zasilacz to mało biorąc pod uwagę że pierwsze lepsze mają 3 lata a zdarzają się 5-7. Są jeszcze jakieś warte uwagi? Na razie moim faworytem jest Thermal.

Teraz produkują tylko modularne? Nie ma jakiegoś ze zwykłymi kablami a lepiej wykonanego? :D

Fifix94
komentarz
komentarz

Ooo jaka cena! Od razu mam uśmiech na twarzy, modular nie jest mi potrzebny bo nawet ten poprzeplatany syf z integry się zamknął bez problemu, wchodząc przez pierwszy otwór zaraz koło zasilacza więc kabli nie widać. 

A co sądzisz o tym? Warto go zalicytować? 

Drino
komentarz
komentarz (edytowane)

Ooo jaka cena! Od razu mam uśmiech na twarzy, modular nie jest mi potrzebny bo nawet ten poprzeplatany syf z integry się zamknął bez problemu, wchodząc przez pierwszy otwór zaraz koło zasilacza więc kabli nie widać. 

A co sądzisz o tym? Warto go zalicytować? 

Masz tylko na niego gwarancje rozruchową 1 miesiąc i nic więcej. Ma wgniecenie :) Co prawda jak coś będzie nie tak możesz zwrócić.

Fifix94
komentarz
komentarz

Widzę, w sumie taka moc chyba nie jest mi potrzebna. Nie wiem na co się zdecydować  :E Thermal czy Corsair, zawsze można dokupić dodatkową gwarancje do Corsiara za różnicę ceny względem Thermala, Który jest lepszy jeśli chodzi o elektronikę w środku i kulturę pracy?

Drino
komentarz
komentarz

Ja bym brał thermaltake 140mm na pewno będzie ciszej działał

  • Dobra wypowiedź 1
rafalluz
komentarz
komentarz

Akurat żaden z nich nie będzie cichy.

 

Jak ktoś chce cichego, to tylko be-quiet! L8. Ewentualnie Corsair, ale CX i jest ciut głośniejszy niż be-quiet!

  • Dobra wypowiedź 1
Fifix94
komentarz
komentarz (edytowane)

Masz na myśli np tego?

Oglądam L8-ki... 530w jest za 299zł a 630tka jest 30zł droższa, więc warto dopłacić. Tylko że tak dopłacać można w nieskończoność bo zawsze do czegoś warto. 530w to chyba trochę mało jeśli to ma być zasilacz na parę ładnych lat. Te 140mm z Thermala chyba nie może tak bardzo hałasować? Nie chodzi mi o to żeby zasilacz był bezgłośny z uchem 5cm od wiatraka, tylko żeby nie wyróżniał się na tle innych szumów 

rafalluz
komentarz
komentarz

Wersje niemodularne L8 są tańsze:

 

http://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-pure-power-l8-500w-80plus-bronze-bn223-585606/

 

Nie wiem, skąd teza, że to może być mało, może jak ładujesz FX-9590 + 290x i kręcisz do oporu... Intele i karty graficzne ze średniego segmentu ogółem są coraz oszczędniejsze, na zasilaczu 300W poszedłby i5 bez K i GTX 660 - bez problemu. Na Corsairu VS450 ludzie puszczają i5 K z OC i GTXy 770 i problemów nie mają.

 

Słuchałem osobiście Smarta SE i nie mogę nazwać cichym nijak. Z metra jest on słyszalny bez problemu od początku, a pod pełnym obciążeniem jest zwyczajnie głośny.

tluk
komentarz
komentarz

@ UP

Kurczę, to dlaczego jest on polecany przez "Benchmarkowych znaffców" jako cichy? :D

rafalluz
komentarz
komentarz

"Benchmarkowi znaffcy" widocznie nie są zbyt wymagający w tym temacie. Nie mam nic do tego, że komuś tyle wystarczy, nawet lepiej dla nich że mają większe pole wyboru, ale są ludzie, którzy wymagają więcej.

tluk
komentarz
komentarz

No tak, jak to doskonale rozumiem tylko co niektórzy "specjaliści IT" stworzyli motyw, że ten TT jest tak samo cichy jak bq L8 i tego kurna nie potrafię pojąć :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.