x-kom hosting

Wybór drukarki z jak najtańszym tuszem

boss27
komentarz
komentarz

Używałem AJ są dobre. Asarto również ma dobrą jakość druku ale wydaje mi się, więcej stron jednak na jednym zamienniku mogę wydrukować na tych tuszach. Cena też jest niższa. 

fikusik
komentarz
komentarz

czyli zmieniłęs activ jety ze wzglęu na nizszą cenę i większą wydajność? ja póki co nie chcę zmienaić bo obecne zamienniki pasują mi pod kżdym względem.

  • 3 tygodnie później...
WinstonWolf
komentarz
komentarz

AJ ostatnio ustępuje jakościowo wielu producentom - nie licząc wspomnianego Asarto, musi również uznać wyższość UNi-1 oraz ELO ... co przy wyższej cenie AJ nie wygląda najlepiej

fikusik
komentarz
komentarz

nazwy które wymieniasz nie są mi w ogóle znane więc na pewno nie zamieniłabym activ jetów na te wymienione przez Ciebie zamienniki.

WinstonWolf
komentarz
komentarz

za tą popularność niestety dopłacasz do swoich zamienników - odsyłam do testów zamienników publikowanych przez PC World, Komputer Świat itp.

  • 2 tygodnie później...
Arsa_pl
komentarz
komentarz

Ja także w tym przypadku proponowałbym pozostać przy ActivJet- firma znana i w zasadzie zbiera w większości pozytywne opinie wiec chyba warto. Te powyższe nei są mi znane,ale poczekajmy na dalsze opinie,może ktoś będzie wiedział na ten temat nieco więcej.

  • 3 miesiące później...
dominikk55
komentarz
komentarz

Dokładnie zawsze możesz się zdecydować na [url=http://www.profibiuro.pl/]zamienniki[/url] Ja kupuję na Profibiuro.pl, już od dawna. Jakościowo bardzo dobre, drukarka bez problemu rozpoznaje zamiennik, nie brudzą, bardzo wydajne a cenowo o wiele tańsze od oryginałów. Wbrew róznym głosom, drukarka wcale się od zamienników nie psuje.

  • 2 tygodnie później...
boss27
komentarz
komentarz

Dobre zamienniki nie mają prawa uszkodzić drukarki. Ja od dłuższego czasu drukuje na Asarto i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Bardzo dobra jakość druku i niska cena.

WinstonWolf
komentarz
komentarz

zamienniki od dobrego producenta są przeważnie objęte gwarancją, również w przypadku jeśli były by one przyczyną awarii

fikusik
komentarz
komentarz

ale gwaracji na swoje zamienniki udzielają tylko sprawdzeni producenci, ja mam 5 lat gwarancji na swoje zamienniki, ale nigdy z gwarancji korzystać nie musiałam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.