x-kom hosting

Karta graficzna XFX RADEON HD 7950 strasznie głośna

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem :D

Ja złapałem kiedyć wirusa i było 20% a went chodził na maxa tylko nie pamietam czy nie było 100% gpu load .Natomiast prawie na pewno przechodził w ten stan jak sie windows pojawił .U ciebie jest inaczej ale wirsów jest mnóstwo ..............

Edytowane przez HAL900

EllipticDawid25
komentarz
komentarz

nie jestem pewny ale ta grafika reaguje na jakiś program malware chyba


patrzyłeś czy masz ten proces ?


tak format może pomóc


a masz jakieś dziwne procesy to pozamykaj je może któryś zaskoczy

kamil8865
komentarz
komentarz

no ale tak jak pytałem, jest możliwe, żebym kupił ze sklepu nowy, ale zainfekowany wirusem komputer?

nie za bardzo wiem, które procesy mogę powyłączać.

Gość
komentarz
komentarz

Głupia sprawa to było zgubić ten paragon

Nie zrobisz nie bedziesz wiedzieć :PP

EllipticDawid25
komentarz
komentarz (edytowane)

Głupia sprawa to było zgubić ten paragon

Nie zrobisz nie bedziesz wiedzieć :PP

masz dostęp do neta może złapałeś syfa jakiegoś szukaj procesów i zamykaj nie zamykaj explorer exe bo system się zamknie i napisz efekty ps. jak wpuszczę żonę na pc to po 4 godzinach format muszę robić :)

Edytowane przez EllipticDawid25
kamil8865
komentarz
komentarz

Które procesy jeszcze mogę zamknąć?

EllipticDawid25
komentarz
komentarz

nie widzę pierwszej strony zamazana jest po prostu leć po kolei aż hałas ustanie omijaj system i zobacz czy niema czegoś w auto starcie rozumiem że hałas zaczyna się po wejściu do windowsa ? 

kamil8865
komentarz
komentarz

hałas zaczyna się od razu po włączeniu kompa,

czyli wszystkie procesy z wyjątkiem tych, gdzie użytkownik to SYSTEM?

EllipticDawid25
komentarz
komentarz (edytowane)

to nie wina systemu i procesów tylko karty grafiki format nic nie da jak już na starcie nawala otwórz kompa i dociśni wtyk od wentylatora na karcie

Edytowane przez EllipticDawid25
kamil8865
komentarz
komentarz

wtyk od wentylatora dociskałem już

EllipticDawid25
komentarz
komentarz

kamil wedjz do ustawień zasilania i wyłącz oszczędzanie energi na pcie w ustawieniach zaawansowanych

kamil8865
komentarz
komentarz (edytowane)

wyłączyłem 

a to, że karta jest zasilana także bezpośrednio z zasilacza, ma coś do rzeczy?

Edytowane przez kamil8865
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

hahaha miszczu jak zamknie explorer exe to jeszcze system sie nie zamknie tylko ikonki ktore sie wlacza po ponownym uruchomieniu tego procesu w menedzerze urzadzen ;) skoro mowi poraz enty ze problem wystepuje juz po wcisnieciu przycisku power to system nie ma tu nic do rzeczy - zaktualizuj sterowniki do grafiki , mi tak wyla nvidia dopoki nie wgralem sterownikow ;) jesli nie pomoze to idz do kolezki tudziez kolezanki i sprawdz u nich zachowanie swojej grafiki, simple ? simple -

Edytowane przez klopers33
EllipticDawid25
komentarz
komentarz

nie musi być zasilana z zasilacza uruchomiłeś ponownie i to samo ?


hahaha miszczu jak zamknie explorer exe to jeszcze system sie nie zamknie tylko ikonki ktore sie wlacza po ponownym uruchomieniu tego procesu w menedzerze urzadzen ;) skoro mowi poraz enty ze problem wystepuje juz po wcisnieciu przycisku power to system nie ma tu nic do rzeczy - zaktualizuj sterowniki do grafiki , mi tak wyla nvidia dopoki nie wgralem sterownikow ;) jesli nie pomoze to idz do kolezki tudziez kolezanki i sprawdz u nich zachowanie swojej grafiki, simple ? simple -

ale szybki jesteś patrz wyżej też dopiero dołączyłem do tematu

Gość
komentarz
komentarz

nie musi byc zasilana z zasilacza? jeszcze moze nie musi byc wsadzona do plyty glownej ^^


sproboj ze sterownikami - czasem bywa tak ze karty szaleja do momentu wczytania sterownikow i sie uspokajaja i jesli u ciebie to kwestia sterow to instalacja najnowszych ze strony amd.com powinna rozwiazac problem jesli nie to idz do znajomego z karta i tam sprawdzcie tylko rowniez wgrajcie sterowniki dla pewnosci

EllipticDawid25
komentarz
komentarz

w sensie

 

nie musi byc zasilana z zasilacza? jeszcze moze nie musi byc wsadzona do plyty glownej ^^

 w sensie ze musi czytaj temat a nie ostatnie posty


kamil jedynie teraz to rozkręć kartę i pastę zmień może to coś pomoże przy odrobinie szczęścia

kamil8865
komentarz
komentarz

uruchomiłem ponownie, nic się nie zmieniło.

Jaką pastę polecacie?

EllipticDawid25
komentarz
komentarz

a jaki ma zasilacz ten twój pcet


to bez różnicy najtańsza może być tyle żebyś wiedział że to coś da

EllipticDawid25
komentarz
komentarz

a odłącz kabel zasilania ten po prawej i zobacz czy szybko się kręci  wiatrak (ps wyłącz pc najpierw :)  )

kamil8865
komentarz
komentarz

w karcei graficznej, w sensie ten z czerwonym wtykiem?

EllipticDawid25
komentarz
komentarz

w karcie masz dwa po boku 6 pin  tak ? to odłącz ten z prawej strony i włącz pc i zobacz efekt

kamil8865
komentarz
komentarz

Wypiąłem ten po prawej, po uruchomieniu był komunikat płyty głównej (5 razy pipnęło) ale karta normalnie szumi dalej, obydwa wentylatory działają tak jak działąły

nawet gdy spróbowałem odpiąć obydwa kable, to i tak to samo po uruchomieniu kompa.

EllipticDawid25
komentarz
komentarz (edytowane)

karta padnięta niestety na moje :( jedynie co ci zostaje to przyzwyczaić się do tego :( miałem wcześniej 7870 tahiti le to tak napierdzielał że go sprzedałem po tygodniu

a jak komp przechodzi w stan uśpienia to hałas powraca ?

Edytowane przez EllipticDawid25
kamil8865
komentarz
komentarz

w stanie uśpienia jest cichutko

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.