x-kom hosting

Wspólne granie , czyli w co i kiedy moglibyśmy pograć na PC .

kuba90
komentarz
komentarz

Szukam chętnych do gry w COD WWII na PC lvl i skill nieważne byle chęci do gry były  :-) 

  • 4 miesiące później...

BaruEM
komentarz
komentarz

Trochę odświeżę temat bo chyba umarł.

Szukam kogoś do gry w PUBG - Squady lub Duo.

Najchętniej z kimś 18+. Jak coś to pisać PW :)

  • 3 miesiące później...
Ktoś Na Pewno
komentarz
komentarz

Szukam kompana do gry fortnite ! mam 17 lat ;d rocznikowo 18 ;d pisać na gg: 49396877 dogadamy sie co i jak

  • 2 lata później...
kuba90
komentarz
komentarz

WITAM Gra COD Warzone główny tryb BR szukamy chetnych do regimentu wiek 25 lat +, regiment ma mieć 12 aktywnych graczy, aktualnie dwa wolne miejsca. Platforma nie ma znaczenia. Zainteresowanych proszę o kontakt.  Zagramy 4-5 gierek sprawdzjacych jak komunikatywność i myślenie:-) będzie ok to przyjmujemy.

  • 2 miesiące później...
caskais
komentarz
komentarz

Metin2/CsGO/LoL/PUBG? Ktoś coś? ;d 

 

Plastikowy405
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 10.08.2020 o 13:24, kuba90 napisał:

WITAM Gra COD Warzone główny tryb BR szukamy chetnych do regimentu wiek 25 lat +, regiment ma mieć 12 aktywnych graczy, aktualnie dwa wolne miejsca. Platforma nie ma znaczenia. Zainteresowanych proszę o kontakt.  Zagramy 4-5 gierek sprawdzjacych jak komunikatywność i myślenie:-) będzie ok to przyjmujemy.

Ja pykam lvl 70 koło setki jakoś mam, mało gram bo nie mam z kim . Ogólnie jestem graczem FPS'owym od kiedy na chleb mówiłem beb.

W csgo grałem cs 1.6 Wszystkie battlefieldy.

25 mam lat w maju 2021

grywam na 24 calach 144hz stałe ping 20 na dobrym sprzęcie biegam nie mam problemów z netem :D  ogarniam co sie do okoła dzieje :P 

Zależy mi na dobrym poziomie nie e-sportowym ale bardzo dobrym.

Też właśnie szukam jakiejś paczki bo gra ma potencjał ale w ekipie bo samemu nuda.

A pobiegać pogadać na mikro zawsze to lepiej. Mikro mam tez bardzo dobre i wyraźne nie drażniące ucha.

I mam dużo czasu na gry średnio 4 dni w tygodniu gram cały dzień reszte pracuje zdalnie.

 

 

I jeszcze jakby ktoś był DayZ? Szukam ekipy też albo Escape from Tarkov - mam zamiar kupić i szukam ludzi.

Edytowane przez Plastikowy405
  • 1 rok później...
kuba90
komentarz
komentarz

Ktoś chętny pograć w w COD WARZONE tryb BR Caldera :-) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.