x-kom hosting

Konkurs Graficzny - Zimowe Logo Forumpc - Głosujemy

Logo  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które logo podoba Ci si? najbardziej?

    • 1
      6
    • 2
      16
    • 3
      5
    • 4
      4
    • 5
      0
    • 6
      3


Kurzun
utworzono
utworzono

Drodzy userzy, rozpoczynamy głosowanie! Potrwa ono do wtorku do godziny 20:00.

1:

ede414e514ee2d0c.png

2:

35ba21d1aca03b0d.jpg

3:

2a1a9565acc252f6.jpg

4:

5c8c71c043907eda.jpg

5:

a3b4c6edcae884ba.jpg

6:

bea28334f644de78.png

Jakość prac mogła się nieco pogorszyć ale to już nie moja wina ;- )

Zwycięzką pracą jest praca numer 2. Gratulujemy autorowi - Kurzunowi ;- )

Saper
komentarz
komentarz

Ja zagłosowałem na pracę nr 4, ale trójka też niezła :)

Gość
komentarz
komentarz

hmm jedynka jest najładniejsza ale ja bym zmienił tło na takie jaki jest kolor forum tzn. błękitne lub niebieskie bo pierqwsze naprawde wymiata , jest inne i przez to najlepsze głos na 1 jeszcze jak zmienicie tło to tlyko wstawiac !

Martyn
komentarz
komentarz

Nr 2 jest w sam raz...

Kurzun
komentarz
komentarz

Głosujemy, nie dyskutujemy ;- )

zeniTh
komentarz
komentarz

zdecydowanie 2 :P

Dyni@
komentarz
komentarz

1 , ale tak jak napisał ktoś wyżej trzeba by zmienić tło forum.

Kamilosław
komentarz
komentarz

nr 2 jest najfajniejsze

Gość
komentarz
komentarz

nr 2 jest taki hmm... niedorobiony? czapka wyszła niedobrze , lepsza będzie jedynka ale zamiast czarnego tła zrobić niebieskie , taki kolor jaki ma forum , kurzun jak to ty robiłeś spróbój poprawić i daj , zobaczymy jaki efekt ok?

Kurzun
komentarz
komentarz

Nie, ja nie robiłem. Zobaczymy we wtorek co wygra.

naekana
komentarz
komentarz

A mi się najbardziej widzi praca nr 6 - oryginalnie, sympatycznie i z klimatem :) Jedynka jak dla mnie nadaje się świetnie na forum dla dziewczynek w wieku przedmiesiączkowym :P, na forum pc niekoniecznie.

Kamik47
komentarz
komentarz

praca nr.2 moim zdaniem najlepsza... Czekam na podzeikowania dla mnie za wymyslenie konkursu<lol2>

Gość
komentarz
komentarz

Jedynka - zbiór obrazków powynajdowanych na pierwszych stronach Google Grafiki.

Dwójka - wydaje mi się, że przez kompresję do jpg straciło na jakości, ale jest fajne.

3, 4, 5 - czy jest to zrobione przez jedną osobę? hmm... poza tym nie wiem, czy użytkownicy jednego z najlepszych polskich forów komputerowych chcieliby mieć jako logo na nim jakieś poucinane logo (w miejscu okręgu po wycięciu napis został obcięty...)

Szóstka - kolor napisu trochę zły, ale klimatyczne 8)

Wg mnie powinny to być cztery prace, nie 6.

snip91
komentarz
komentarz

Głosuję na pracę nr 2. Pierwsza jest mocno przebajerzona. Moim zdaniem nie pasuje do klimatu forum komputerowego ;)

Kamik47
komentarz
komentarz

jezeli ktoras praca wygra zostanie ona uzyta jako logo forum? Kurzun i nagroda o ktorej mowiles jest nadal aktualna tak?

Kurzun
komentarz
komentarz

Z logo to zobaczymy możliwe, że zostanie użyta. Co do nagrody to się zastanowimy.

GoBi
komentarz
komentarz

A ja sie wstrzmam od głosu... żadna mi sie nie podoba tak łooooo ( wiem wiem wybredny jestem ) ale np. jakby złączyć pare prac a dokładniej 6,2,3 było by logo naprawde super... Niech lud głosuje... ich jest najwięcej...

Kurzun
komentarz
komentarz

Gobi zawsze można tak zrobić :- ) Tylko co połączyć. Co z których prac ?

GoBi
komentarz
komentarz

Najprościej pisząc... z 2 wziąść ten napis z czapką :) a z 3 wziąść te płatki śniegu po bokach tego napisu i styka.

Kamik47
komentarz
komentarz
A ja sie wstrzmam od głosu... żadna mi sie nie podoba tak łooooo ( wiem wiem wybredny jestem ) ale np. jakby złączyć pare prac a dokładniej 6,2,3 było by logo naprawde super... Niech lud głosuje... ich jest najwięcej...

Tez mi sie tak wydaje bo praca 2 jest fajna ale nie potrzebna jest tam ta choinka;/ gdyby wlozyc zamiast tej choinki np ta sniezynke z pracy 3, poprawic troche czapke bo dziwnie wyszla... dopracowac bardziej i mysle ze by bylo ladne zimowe forum ;)

Kurzun
komentarz
komentarz

Jako autor prac 2,3 mogę wykorzystywać wszystkie ich elementy w związku z czym zrobiłem taką pracę:

d3ec786244b14f24.png

Jak wam się teraz podoba?

Popek
komentarz
komentarz

Dla mnie najlepsza jest praca nr. 2 :)

Apex
komentarz
komentarz

Kurzun najnowsza twoja praca jest najlepsza!

Zarov
komentarz
komentarz

Popieram.

naekana
komentarz
komentarz

Tak jest! Mi się też bardzo podoba - z klimatem, ale nie nachalnie. Stylowo :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.