x-kom hosting

600-800 oraz 800-1000

HrabiaDrakula
utworzono
utworzono

Witam mam prośbę o pomoc w wybraniu telefonów w kategoriach cenowych od 600 do 800 oraz od 800 do 1000. Telefon ma służyć do gier internetu i co najważniejsze musi miec opcję podłączenia do telewizora i możliwość oglądania filmów na serwisach które wymagają flashplayera. Zastanawiałem się nad lumią 520 lub 820  ale kolega ma 520-stkę i nie może pobrać flashplayera.


Up

Youki
komentarz
komentarz

Na L820 także nie bedzie miał możliwość pobrania flash playera, ale jeśli materiał przystosowany jest do urządzeń mobilnych to bez tego bedzie działać.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

głównie chodzi mi o serwis kinomaniak.tv zalukaj.tv i stremy a one wymagana flash playera. Jakies propozycje telefonów?

Youki
komentarz
komentarz

Tak jak powiedziałem, na tym serwisach jeśli materiał przystosowany jest do urządzeń mobilnych to nie ma problemu z oglądaniem filmów. (przynajmniej u mnie) :)

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

No właśnie ale nie wszystkie a ja chce mieć możliwość oglądania wszystkich. Jakieś propozycje telefonów?

Youki
komentarz
komentarz

To może Samsung Galaxy S2 ?

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Powiem ci że telefon jest strasznie oklepany. Jeśli kogokolwiek zapytasz o dobrego smartfona zacznie wypowiedź od samsung galaxy....

Aczkolwiek jeśli uwazasz że to najlepszy telefon do grania w gry i oglądania filmów to może być. ilu on ma rdzeniowy procesor?

Youki
komentarz
komentarz

Taka pierwsza myśl po prostu. Możesz jeszcze się pomyśleć nad LG 4X HD lub Nexusem 4. :)

Grot
komentarz
komentarz

S2 ma 2 rdzenie A9.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

To dobrze? Jak już mówiłem zależy mi na Grach i filmach więc obowiązkowo duży ekran i żeby w środku był też ogarnięty. Żebym nie musiał za pół roku kupowac następnego bo na tamtym wszystko sie już wiesza...

Youki
komentarz
komentarz

Patrz na układ graficzny jeśli chodzi o gry, ale tutaj S2 nie będzie miał większych problemów.

Gość
komentarz
komentarz

nexus 4 spoko ale uwazaj na tylnia szybke bardzo krucha - brak obslugi flasha ;)

Grot
komentarz
komentarz

Rdzenie A9 to dobre rdzenie. Grafika należy do wydajnych i jak ten telefon się jeszcze zbyt nie zestarzał, to się prędko nie zestarzeje (warto pamiętać o wielkim nieoficjalnym wsparciu, które pewnie jest w stanie wyciągnąć trochę mocy z tela).

Nexus 4 to troszkę wyższa półka cenowa, ale także i wydajnościowa. Adreno 320 powinno być szybsze od Mali-400 MP4.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

ja akurat mam nexusa 4 - I poza tylnia szybka wszystko ok

juz zdarzylem zbic :D

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

hmmmm a jak by wziąć telefon z nizszej półki. tak do 500zł.    10 mam mieć wypłate. Jest to mój 1 miesiąc w pracy i nie wiem dokładnie ile zarobie dlatego chciałbym się przygotować na każdą mozliwośc:D           Niewiedziałem że telefony mają jakies układy graficzne....... Gdzie to sie sprawdza bo z tego co zaóważyłem na mgsm.pl nie ma takiej informacji w telefonach

Youki
komentarz
komentarz

Na internecie wszystko znajdziesz. :) 

Samsung Galaxy Adv, LG L7 ? 

Grot
komentarz
komentarz

Jak sprawdzić - czasami jest takie wykropkowane przy linijce procesor i najeżdżasz kursorem na nazwę procesora.

Na przykładzie galaxy mini s2 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxymini2/Samsung-Galaxy-mini-2.html  najeżdżasz na Qualcomm MSM7227A, i się pojawi dymek i tam masz informacje.

LG L7? Panie, a idź pan ;). Chyba że LG L7 II, ale w tej cenei to nie. 

Lepiej Ace 2, S Advance.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Dobra to tak jak powiedzieliscie na początku pooglądam się za tą SII na początek może coś używanego wyhaczę:D 

Grot
komentarz
komentarz

Bardzo mądry wybór!

Youki
komentarz
komentarz

LG L7? Panie, a idź pan . Chyba że LG L7 II, ale w tej cenei to nie.

Ciągle zapominam o tej drugiej wersji i zawsze piszę po prostu L7 :)

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Ej na allegro są oferty Samsung Galaxy i9000 S2       To to samo co zwykły S2?

Grot
komentarz
komentarz

Tak. i9000 to nazwa produktu tak jakby kodowa, a Galaxy S2 to nazwa tak jakby marketingowa.

Ale trzeba uważać na telefony Galaxy i9000, bo to często mogą być podróbki (jeżeli w nazwie nie ma Samsung).

Najlepiej podeślij linka na forum jak masz wątpliwości.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok dzięki na azie tylko patrze po cenach ponieważ kase będę miał dopiero po 10





 

http://allegro.pl/nowy-samsung-galaxy-i9000-s-2-kolory-gwarancja-i3462474761.html
http://allegro.pl/nowy-samsung-i9000-galaxy-s-2-kolory-gwarancja-i3460264808.html

Te są dobre?

Jaro070
komentarz
komentarz

Samsung Galaxy i9000 S2

 

Samsung I9100 = Galaxy S II

Samsung I9000 = Galaxy S

  • Dobra wypowiedź 1
Grot
komentarz
komentarz

No to nieźle skićkałem, nie sprawdziłem tego oznaczenia i wprowadziłem w błąd, oczywiście I9100 to S2.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.