x-kom hosting

Ranking 3DMark 2001

nokia
komentarz
komentarz

No nie wiem - athlony się tak dobrze nie kręcą - jak ja zrobię z temperaturą i kupię chłodzenie, to też się w O/C zabawię:-))

Zrobie z procka 3GHz, z ramu już zrobiłem 1GHz, a w grafie zmieniam chłodzenie na zalmana i myślę, że 725/1800 wyciągnę - wtedy może do 40-45tyś:-))

Sonido
komentarz
komentarz
Spoko spoko, niech ja tylko zamontuję zasiłkę Korsarza ;) Wtedy to się dopiero zabawię w OC. Może nawet 50k pęknie :gwizd:
No nie wiem - athlony się tak dobrze nie kręcą - jak ja zrobię z temperaturą i kupię chłodzenie, to też się w O/C zabawię:-))

Zrobie z procka 3GHz, z ramu już zrobiłem 1GHz, a w grafie zmieniam chłodzenie na zalmana i myślę, że 725/1800 wyciągnę - wtedy może do 40-45tyś:-))

Z tymi 50 tys. to żart oczywiście ;) bo raczej małe szanse, żeby mi się udało aż tak extremalnie procka podkręcić nawet na Zalmanie 9700. Za to na Penrynie jak kupię w lutym to ohoho...50 koła pęknie tylko świst :D

Fallen
komentarz
komentarz

No, w 3dmarku 01 akurat duzo daje podkrecenie procka heh :) ja juz sobie dalem spokoj z 01, mysle teraz jak pobic 10k w 03 :P narazie 9542 mialem i karta juz artami waliła heh:P

Sonido
komentarz
komentarz

No, w 3dmarku 01 akurat duzo daje podkrecenie procka heh :) ja juz sobie dalem spokoj z 01, mysle teraz jak pobic 10k w 03 :P narazie 9542 mialem i karta juz artami waliła heh:P
No, a nie? Chyba jednak daje skoro po podkręceniu o 8% wynik zwrósł. Mi się wydawało, że głównie proca, a te nowsze marki to już większy nacisk kładą na grafę - chyba, że się mylę :chytry2:
nokia
komentarz
komentarz

Za to na Penrynie jak kupię w lutym to ohoho...50 koła pęknie tylko świst
No to lajcik:-))A ile taki penryt ma kosztować?
Za to na Penrynie jak kupię w lutym to ohoho...50 koła pęknie tylko świst
No to lajcik:-))A ile taki penryn ma kosztować?
Fallen
komentarz
komentarz
No, a nie? Chyba jednak daje skoro po podkręceniu o 8% wynik zwrósł. Mi się wydawało, że głównie proca, a te nowsze marki to już większy nacisk kładą na grafę - chyba, że się mylę

nie wiem jak jest w 05 ale w 03 jedynie w pierwszym tescie (samoloty) podkrecenie proca daje ogrmny efekt => u mnie 37fpsów, a w pozostałych testach ~1fps

Sonido
komentarz
komentarz

Ja poluje na Q9450 ( 2.66GHz, 12MB L2, 1333MHz FSB - 316 $) na złotówki to ok. 800PLN, ale pewnie prawdziwa cena będzie się wachać w okolicach tysiąca złotych. Cena najtańszego modelu Q9300 (2.5GHz, 6MB L2, 1333MHz FSB) będzie wynosić 266 $.

Przypominam, że to aż 4 rdzenie i ogromne możliwości OC :D

Gość
komentarz
komentarz

Jak kupisz Peryna to bedziesz w osobnej tabeli xD Ja nie mam zamiar zmieniac proca ze 2lata :P Teraz czas na grafe, mam nadzieje ze w stydzniu dostane na 3870 :D

Fallen
komentarz
komentarz

To wtedy mi sprzedasz tego 7600gs za 100zł :)

Sonido
komentarz
komentarz
Jak kupisz Peryna to bedziesz w osobnej tabeli xD Ja nie mam zamiar zmieniac proca ze 2lata :P Teraz czas na grafe, mam nadzieje ze w stydzniu dostane na 3870 :D

:hahaha::haha: Ok :D choć wątpię, żeby udało mi się w lutym, bo ok. tysiąc na nowego proca i mobo pod niego, pradodopodobnie M5N32-E SLI to łącznie ok. 1500 PLN. Jak się nie uda z Penrynem to chociaż E6750 :mruga:

We'll see;)

zeniTh
komentarz
komentarz

no fajnie fajnie ... :)

ja na razie muszę pamięci wymienić tylko jak na razie brak kasy :P

btw. skąd Ty SebaSonido bierzesz na to tyle kasy ??

Sonido
komentarz
komentarz
skąd Ty SebaSonido bierzesz na to tyle kasy ??

Się gra się ma ;) hehe trochę starych oszczędności i bukmacherka. Kokosów z tego nie ma, ale zawsze coś. Sama wczorajsza LM i już mógłbym kupić nowy komplet pamięci (2GB Patriot) :P

No bez przesady, że aż tyle, bo obecnego procka i mobo sprzedam. Około 1000 PLN powinienem wziąć. Upchne komuś innemu jako nowe (naprawdę mają 3m-ce)do zestawu i zapłacę tylko różnicę za nowe podzespoły, a że mam taką możliwośc to grzechem byłoby nie skorzystać.

Deadhorse
komentarz
komentarz

wynikje3.png

coś cieńko... chyba ten mark jest za słaby do mojego kompa ;)

Sonido
komentarz
komentarz

Czy ja wiem czy aż tak słaby wynik. Prawie 20 tys. na takim sprzęcie to nie jest chyba tak żle.Czy ja wiem czy aż tak słaby wynik. Prawie 20 tys. na takim sprzęcie to nie jest chyba tak żle.

Fallen
komentarz
komentarz

moze byc lepiej skoro ja na 6600gt przekroczylem 20k a ty w 7300 masz lepsze takty

Deadhorse
komentarz
komentarz

Proca podjarałem do 1900. Co ciekawe robiąc testy na CPU przed podkreceniem wynik był lepszy o kilkanascie FPS'ów. a Czy sterowniki moga miec wpływ na ilosc punktów ?

nokia
komentarz
komentarz

Pewnie - ja po zmianie na najnowsze miałem o 2 000 pkt więcej:-))

Deadhorse
komentarz
komentarz

najciekawsze jest to, że ja w pewnym momemncie zmieniając stery na nowsze odczułem mniej FPS'ów w grze ;) i pytam o stery w drugą stronę ;) czy jak są za noweto nie są złe ;)

Gość
komentarz
komentarz

Podobno pod 7300Gt dobre są 93.81.

Deadhorse
komentarz
komentarz

chyba wypróbuje ;)

sellston
komentarz
komentarz

A OTO MÓJ WYNIK :)

bez_tytuĹu.JPG

post-7603-1197826568_thumb.jpg

Lewy12
komentarz
komentarz

Mam pytanie czy żeby zrobić 3dmarka01 trzeba instalować directx 8.1 jak ma się 9 ?

Bo na karcie 7900gs mam bardzo słaby wynik tylko ok 23000 punktów.

Sonido
komentarz
komentarz

Jeżeli masz 9 to tymbardziej 8.1 ;) więc nie musisz nic instalować

Gość
komentarz
komentarz

@Deadhorse: Normalny wynik, ja na 3000+ @ 2.7GHz i 7600 miałem chyba 23k ;)

@Seba: jeśli grasz, to weź zajrzyj do tematu o bukmacherce w Nie na temat (jest przyklejony) :) Moze mi cos podpowiesz i na odwrot xD

byku
komentarz
komentarz

Nikt mnie nie pobije. :P

w.jpg

Sprzęt: E4300 , Intel GMA 950 , Kingmax 1024MB 667MHz , Gigabyte GA-945GM-S2 ; Mustang 400W.

W najbliższym czasie planuję wymienić zasilacz, płytę główną oraz pamięci, bo to są dwa czynniki, które uniemożliwiają mi OC. Później podam wyniki z Sapphire X1650Pro 256MB, bo w tej chwili ( od jednego miesiąca i dwóch tygodni ) jest na gwarancji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.