x-kom hosting

Mysz do 150 zlotych

Kuba516
utworzono
utworzono

Siema, miałem własnie zamówić myszkę Sharkoon Drakonia która mi się cholernie spodobała, no ale niestety z jakiejs recenzji dowiedzialem sie ze slizgacze sa zwykle plastikowe i jakos sie tego obawiam. Może macie jakąś inną do polecenia. 

 

Szukam myszki laserowej ze zmniennym podczas grania dpi, najlepiej mozliwoscia zmiany wagi myszki za pomoca ciezarkow. Pokryta gumą, z teflonowymi slizgaczami, i kilkoma dodatkowymi przyciskami.

 

Myszka posłuży mi głownie do gier.

 

michael26
komentarz
komentarz

jakim chwytem trzymasz mysz? Tak ogólnie to logitech g400 będzie miał najlepszy sensor w tej cenie ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Kuba516
komentarz
komentarz

Hmm, co do chwytu to nie jestem pewien, przy mojej aktualnej pasciarskiej malutkiej myszce jest to raczej  claw grip / fingertip grip

 

Jakieś inne propozycje? Wczesniej oprócz Sharkoon Drakonia zastanawialem sie tez nad tracer Sniper TRM-503 i wlasnie nad logitech g400.

Wyczytałem o 'sniperze' ze bardzo glosno chodza przyciski wrecz skrzypia, a g400 wydaje mi sie taki dosc maly :S

Kuba516
komentarz
komentarz (edytowane)

A jakieś inne propozycje?

Chcialem kupić tą Sharkoon Drakonie, ale boje sie tych slizgaczy, ze bedzie z nimi tak jak z moja aktualna myszką za 20 zlotych xD

No i fajniej jakby byla pokryta gumą

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Logitech G500 jest bardzo awaryjny.

  • Dobra wypowiedź 1
wojta127
komentarz
komentarz (edytowane)

Kurde, duza roznica jest miedzy plastikowymi a teflonowymi slizgaczami? ;/

 

Sam chcialem kupic tą Sharkoon Drakonia ale teraz tez nie mam pewnosci :S

Kuba516
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia co wybrać, żadna mysz z wyżej wymienionych mi nie odpowiada ;/

Jakieś inne propozycje? :S

Kuba516
komentarz
komentarz (edytowane)

Xornet i spawn są małe, maja mało przycisków i wydaja się dość liche  :(

 

Chociaż Spawn wydaje się dość fajną myszką, sam juz nie wiem :S

Sincerite
komentarz
komentarz
Kuba516
komentarz
komentarz

Razer, nie dziękuję.

Płacenie za logo ;/

Ownelek.
komentarz
komentarz

Polecam fajny spis myszek według kwot, który znajduje się TUTAJ.

  • Dobra wypowiedź 1
Kuba516
komentarz
komentarz (edytowane)

Jutro zamawiam CM spawn :D

 

Co będę czekał, zamówiłem własnie, zobaczymy jak będzie sie sprawować ^^

 

Dzięki za pomoc przy doborze myszki, napiszę jeszcze jaka ją dostane :D

 

 

A, jeszcze jedno, możecie polecic jakąs podkładke do 30 złotych?

Kuba516
komentarz
komentarz

Taaaa ... wczoraj dostałem mail'a z jedynego sklepu w którym znalazłem tą myszkę (juz po zamowieniu), ze jest im bardzo przykro ale jednak nie maja na stanie ani jednej sztuki.

Zastanawiam się ile potrwa zwracanie kasy i gdzie teraz kupić. Szukając w google nie dosć że mało sklepów internetowych ma w ofercie tą myszkę, to jeszcze wszystkie aktualnie nie mają ani sztuki na stanie ...

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Zapytaj ich jeszcze czy będzie jakaś dostawa tych myszek. http://www.morele.net/cmstorm-xornet-sgm-2001-blon1-440870/ tutaj możesz kupić tańszego ale również bardzo dobrego brata Spawna.

  • Dobra wypowiedź 1
Kuba516
komentarz
komentarz

Napisali że nie wiedzą kiedy będzie dostawa i próbowali uzyskać myszkę od innych dostawców ale bezskutecznie ;/

A Xornet'a nie chcę :<<

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Czemu nie? Przecież to również jest bardzo dobra myszka.

  • Dobra wypowiedź 1
kitin
komentarz
komentarz (edytowane)

Widzę, że kolega nie może się dokładnie zdecydować czego sam chce.. Najpierw pisze, że chce mysz laserową, a potem, że zastanawia się nad G400... Pozwolę sobie zacytować to co napisał użytkownik BladyPiter na forum.cdaction.pl:

Polecane myszy:
Gigabyte Force M7 Thor,SpeedLink Kudos,Gigabyte GM-M6980X(uwaga na gorszą wersję bez X), Sharkoon Drakonia ,Sharkoon Darkglider, Gigabyte M8000x, Thermaltake Tt eSports Black Element(Uwaga na wersję bez Element w nazwie, jest dużo gorsza!), Thermaltake Theron, Logitech G500,Logitech G9x , Steelseries Xai, Corsair M60, Corsair M90, Steelseries Sensei(Uwaga na okrojoną wersję RAW, unikać jak ognia!!),Mionix Naos 5000, Logitech G700 ,Qpad 5K, - wszystkie lecą na Avago 9500, który jest obecnie najlepszym sensorem laserowym.
Równie dobre są optyczne Microsoft Comfort Mouse 3000,Thermaltake TT eSPORTS SPHIRA,Logitech G400, Ozone Radon Opto  i Sidewinder x8.

W kilku modelach zaznaczyłem, że dostępne są ich gorsze wersję z małymi różnicami w nazwach, tych wersji się wystrzegamy i nie bierzemy ich pod uwagę.

Update 20.02.2013r.

Podkładki pod myszy optyczne:
Steelseries QcK/Qpad CT/Razer Goliathus Control/Speed
Qck daje największą kontrolę, a każda kolejna w prawo jest coraz szybsza.
A pod lasery:
Tracer X02, Tracer L06, Roccat Sota, Qpad Heaton.
Tchupacabra
komentarz
komentarz

Z tymi niektórymi modelami myszek które są na liście zdecydowanie bym się nie zgodził, ale i tak jest dobrze. Nie wiem po co polecać QCK skoro mamy A4techa 500mp w znacznie niższej cenie a tej samej jakości.

kitin
komentarz
komentarz

Nie wiem po co polecać QCK skoro mamy A4techa 500mp w znacznie niższej cenie a tej samej jakości.

 

No co do tej jakości to pewien nie jestem. Czytałem opinie jednego z użytkowników i napisał, że warstwa po której chodzi myszka oderwała się w górnej części od podkładki.

Tchupacabra
komentarz
komentarz

I tak samo jest w QCK uwierz mi, to jest ta sama jakość.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.