x-kom hosting

Czy karta graficzna GT 545 3GB to dobra karta?

Gość
komentarz
komentarz

A i dysku bo jakieś tam mam

Sprawdz czy dysk jest na sata bo w jeśli tak to możesz zwiąć i5 +hd7850 .Zmieścisz do 2000

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdz czy dysk jest na sata bo w jeśli tak to możesz zwiąć i5 +hd7850 .Zmieścisz do 2000

Gdyby tak było by super ;)   Bo ten i5 byłby wydajniejszy niż ten Amd i i3, nie?  :D  I nie musiałbym się bawić w podkręcanie tylko jak coś opcja turbo ;]



A takie coś?  Wiem, słaba grafa :D  http://allegro.pl/gamer-pro-intel-core-i5-500gb-8gb-ram-grafa-hd7770-i3071212253.html

Krycha``
komentarz
komentarz

Syf z allegro. 

Gość
komentarz
komentarz

Syf z allegro. 

Czego? Procek dobry + karta w miare ok. + napisany jaki zasilacz xD   Nie no ten zestaw nie taki chwyt marketingowy/składanka do painta

Krycha``
komentarz
komentarz

Hmm, teraz się mu dokładnie przypatrzyłem i wcale nie jest taki zły mimo, że to gotowiec. Tylko obudowy są kiepskie.

Gość
komentarz
komentarz

Hmm, teraz się mu dokładnie przypatrzyłem i wcale nie jest taki zły mimo, że to gotowiec. Tylko obudowy są kiepskie.

Tak, wiem ale nie ma tragedii, te za dopłatą też nie są złe ; )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.