x-kom hosting

Sebo Gallery

SeBo232
utworzono
utworzono

Słabe lecz to dopiero początek dodaje sygne bez napisu bo jakoś nie miałem na niego pomysłu ; )

50centcopy.png

Kamix
komentarz
komentarz

Nawet ładne :)

bo jakoś nie miałem na niego pomysłu ; )

Może SeBo232 ;)

Saper
komentarz
komentarz

No podpisz swoje dzieło :)

Naprawdę nieźle ;)

Apex
komentarz
komentarz

Mi się podoba :)

GoBi
komentarz
komentarz

"Takie se" - nigdy mnie nie interesowała sztuka :D

SeBo232
komentarz
komentarz

tu z podpisem plosie bardzo :P

50centcopyup6.png

Gość
komentarz
komentarz

A masz jeszcze jakieś??

SeBo232
komentarz
komentarz

Jak coś zmontuje to podrzuce, oczywiście mam stare pracki ale on nie sa warte oglądania bo są naprawde słabe. Wiecie jak to na początku jest :P

onna
komentarz
komentarz

No no no a pokaż sebo obrazek "matkę" na podstawie którego to stworzyłeś?

Popek
komentarz
komentarz

Mi sie bardzo podoba :)

SeBo232
komentarz
komentarz

wedle życzenia :D

50cent_300x298.jpg

onna
komentarz
komentarz

W takim razie chylę czoło sebo :)

Twoja przeróbka bardziej mi się podoba od oryginału :)

SeBo232
komentarz
komentarz

Ależ to nic trudnego :D troche praktyki i są efekty :P jeżeli potrzebujesz pomocy wal smiało na gg :D

onna
komentarz
komentarz

Wiesz jestem dopiero raczkującym grafikiem --> nawet ot za mocne słowo ale chętnie skorzystam z Twojej pomocy skoro mi proponujesz :) Pozdro 600 dla Ciebie hehe ;)

SeBo232
komentarz
komentarz

Oczywiscie ze pomoge ;) w miare moich mozliwosci i umiejetnosci :D bo ja tez zawodowym grafikiem nie jestem ale cos tam umiem ;)

vegas044
komentarz
komentarz

Bardzo ładna sygnaturka :rolleyes:

zeniTh
komentarz
komentarz

wg. mnie nie natrudziłeś sie dużo ...

max 20 min pracy ...

na początku myślałem, że jest lepiej ale jak pokazałeś render z którego to zrobiłeś to stwierdziłem, że idziesz na łatwiznę :) nie obraż się ale to tylko moje zdanie

jak jak będę miał chwilkę czasu to coś wykombinuję i pokaże :)

pozdro

Swift
komentarz
komentarz

No jak patrzę na nazwę tematu ("Sebo Gallery") to trochę dziwnie wygląda galeria z jednego zdjęcia. :P

Efekt końcowy nawet fajny, ale góra 20 minut pracy. Postaraj się zrobić coś, przy czym popracujesz 1,5-2h. Wtedy zawsze wychodzą ciekawe grafiki

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz
wg. mnie nie natrudziłeś sie dużo ...

max 20 min pracy ...

na początku myślałem, że jest lepiej ale jak pokazałeś render z którego to zrobiłeś to stwierdziłem, że idziesz na łatwiznę :) nie obraż się ale to tylko moje zdanie

jak jak będę miał chwilkę czasu to coś wykombinuję i pokaże :)

pozdro

No jak patrzę na nazwę tematu ("Sebo Gallery") to trochę dziwnie wygląda galeria z jednego zdjęcia. :P

Efekt końcowy nawet fajny, ale góra 20 minut pracy. Postaraj się zrobić coś, przy czym popracujesz 1,5-2h. Wtedy zawsze wychodzą ciekawe grafiki

Zzz, ja moje sygny robię maksymalnie 30 minut, więcej nie wytrzymam.

Z tego powodu wychodzą jakie wychodzą... :unsure: =)

aXE
komentarz
komentarz

untitled-1-copy-copy_3178c.jpg

To moja propozycja... :)

zeniTh
komentarz
komentarz

PeTH sorki nie obraź się, ale moim zdaniem to Ty robisz to wszystko tak na jedno kopyto

na każdej Twojej pracy jest to samo ...

albo mi sie tak wydaje

Saper
komentarz
komentarz

No mi się również nie zbyt podoba praca PeTH'a. Na początku pomyślałem, że ten 50Cent ma królicze uszy... :D

zeniTh
komentarz
komentarz

37213b4d544a1f62.jpg

to moja proca :) taka sobie ale zwazcie na to ze ja pracuje na photoshopie dopiero jakies 2 tyg moze troszke wiecej

Gość
komentarz
komentarz

Fajny pomysł na napis, ale ten większy rozmyj.

Tło puste, a może gdyby po obu stronach było takie, jak po lewej? Tzn wtedy mogłoby być lepiej.

Praca Petha -Żal.

  • 4 miesiące później...
SeBo232
komentarz
komentarz

Przepraszam, że nie zaglądałem ale byłem strasznie zabiegany a oto pare nowych pracek :))

Halo3new.png

Bear.png

Halo3copy.png

Halo3.png

Proszę o oceny ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.