x-kom hosting

Jaką płytę główną polecacie ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Do której czy nie da się dokupić? W obu przypadkach które ci podałem można dokupić zewnętrzne karty graficzne .Bez nich na integrze nie pograsz w GTA .W przypadku zestawu z G 550 czy AMD możesz sięgnąć po nową HD 7750

Fear33
komentarz
komentarz

tak

Gość
komentarz
komentarz

A czy żadna płyta nie ma żadnego ograniczenia co do pojemności w MB karty graficznej ? Chodzi mi o to, czy grafike może obsłużyć nawet i 5GB ? Czy max. 1GB ?

MoBaS
komentarz
komentarz

Może obsłużyć tyle ile wyjdzie na to złącze.

Gość
komentarz
komentarz

Ale czego ile wyjdzie ?
Dajmy na to, że to złącze PCI-E...

MoBaS
komentarz
komentarz

Jeśli ma odpowiednią ilość prądu to obsłuży każdą karte na PIC-E.

Gość
komentarz
komentarz

Ahaa, to w tym wypadku dobry zasilacz odgrywałby główną rolę.:)
A jest jeden problem, ta płyta którą mam zamiar zakupić (czyli ta INTEL do której podałem linka) nie ma płyty ze sterami (karta dzwiękowa, chipset, karta sieciowa, karta graficzna zintegrowana) oraz maskownicy tylnej, to nie wiem czy się opłaca ją brać.:/

Gość
komentarz
komentarz

Sterowniki to nie problem bo można pobrać ze strony i nagrać .Bez maskownicy trochę brzydko wygląda

Gość
komentarz
komentarz

No właśnię.:/
A można ją kupić oddzielnie ale to musiałaby mieć otwory w tych samych miejscach...
Albo szukać poprostu płyty z tą blaszką. xD

Gość
komentarz
komentarz

Hmm... Ale bez blaszki.:D

kuba27191
komentarz
komentarz

Elektro, co z tego, że ma 256mb? Może mieć 1gb a beznadziejne inne czynniki...

Gość
komentarz
komentarz

No taak taak,:) ale przecież mogę do niej dokupić kartę zewnętrzną to jest git.:P



To jaką wkońcu wybrać płytę bo już sam się pogubiłem ??:D (i ten wątek staje się pewnie już nudny... :/) , tylko aby miała tę maskownicę, sloty DDR-3, USB 3.0 - oraz do 150zł ?;P

PS.
Bez płyty ze sterami się obędzie - ale jak ma w wyposarzeniu już no to git.:D
Gość
komentarz
komentarz

No dobra, ale bym wolał chociaż z tymi dwoma portami USB 3.0:P

A w komentarzach tej płyty ktoś napisał że minusem są słabe kondensatory,:) ale każdy co innego pisze w sumie...

A na allegro może znalazłaby się jakaś płyta odrazu z procesorem z 3Ghz tylko że pewnie za 160zł albo wzwyż... A tu mam nową.



Jestem wybredny, wiem.:D

  • 3 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Dobra, problem rozwiązany. Dzięki za angażowanie się w mój temacik, temat można zamknąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.