x-kom hosting

[Smarfon] Przeznaczony do gier/muzyki

Kreatywny
komentarz
komentarz

No dobra rozumiem, ale jest też droższy sporo. ^^.
Ale kupuje go.

mirczuk
komentarz
komentarz

Nie rozumiem ten nagonki na SG2/SG3.. Ludzie, czy wy nie znacie innych modeli ? Owszem, fajne fony, ale znajdę Ci coś tańszego o podobnym parametrach. Dużo jest HTC na rynku. ale każdy zna tylko SG2/SG3...  Co sądzisz o HTC Sensation XE ? Za jakieś 700 zł wyrwiesz dobrą używkę.

Kreatywny
komentarz
komentarz

Nie spamuj. Jakbyś widział tutaj nie ma nagonki na SG2/SG3. ;/

Temat do zamknięcia.

mirczuk
komentarz
komentarz (edytowane)

@Up

Nie spamuje tylko pisze, bo  w co drugim wątku przewija się temat SG2/SG3... Gdybyś nie zauważył swoim postem wniosłem model telefonu do kupienia w przeciwieństwie do Ciebie..

Kreatywny
komentarz
komentarz

Jakbyś zauważyl to ja jestem autorem tego wątku, więc chyba nie muszę wnosić modelu telefonu. Włącz myślenie i nie spamuj.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

mirczuk ciągle spamujesz i odkopujesz wątki, idź sensowne posty nabijać! A do tego bzdury gadasz i po co zaczynasz od nowa dyskusje jak autor tematu powiedział: DO ZAMKNIĘCIA TEMAT/WĄTEK

p.s. Nie masz nic do powiedzenia rozsądnego to milcz i nie odkopuj, bo nagminnie ci się to zdarza jak widzę i obserwuje

  • 1 miesiąc później...
lukasz211qaz
komentarz
komentarz

samsung galaxy ace 2 według mnie będzie dobrym wyborem ma potwierdząną aktulizacje do android 4 lub 4.1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.