x-kom hosting

Myszka dla gracza (lol,cod4,wot) Cybork rat 5,7 ?

eryk2467
utworzono
utworzono

Witam chciałbym zapytać was czy do wyrzej wymienionych gier pasowała by myszka rat 5,7.

I co o niej sądzicie ? A może polecacie coś innego, lepszego ? maks cena 300zł.

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Skończcie już z tymi Ratami przecież to syf totalny. Nie, nie pasowałaby.

  • Dobra wypowiedź 1
eryk2467
komentarz
komentarz

yhym a może dlaczego jest to taki ,,syf,, itd. trochę czytałem o nich i ogólnie recenzje i opinie użytkowników nie są złe a raczej bardzo dobre ... . 



Dzięki za ,,pomoc,, ... .

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Bardzo dobre to one na pewno nie są. Mają bardzo słabe sensory Philipsa które nijak się nie sprawdzają w grach, więc lepiej nie czytaj tych recenzji bo to bez sensu .

sajamonix
komentarz
komentarz

do lola będzie dobra. do lola każda myszka jest dobra, byleby wygodna była i nie miała jakichś dziwnych niczym niewyjaśnionych skoków po całym ekranie. :) 

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Co ciekawe RAT również za wygodne nie są, a dodatkowo wersja 5 ma luźny tylni panel co może irytować.

wideq
komentarz
komentarz (edytowane)

Najpierw sobie odpowiedz czy wolisz mniejszą czy większą myszkę, jak CI odpowiada rozmiarowo.Bo wygoda powinna być na pierwszym miejscu. Oraz powiedz jaki masz chwyt myszki.

eryk2467
komentarz
komentarz (edytowane)

jeżeli chodzi o chwyt myszki to coś pomiędzy fingertip grip a claw grip.  A co do wielkości aktualnie używam microsoft mobile mouse 1000 i jest ona za mała.... 

 

 

Typy ułożenia dłoni

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Jeśli nie grasz w FPS to obojętnie jaką myszkę kupisz każda będzie dobra byle wygodna.

eryk2467
komentarz
komentarz

yhym czyli ratów nie polecasz to w takim razie masz/cie jakieś propozycje innych myszek.

wideq
komentarz
komentarz

Ja bym Ci polecił Razer Deathadder która ma sensor 4G i 6400DPI. I kilka różnych bajerów.

Ze strony razerzone.com

 

Specyfikacja techniczna
  • Czujnik optyczny 6400dpi 4G
  • Ergonomiczna proworęcznych z teksturą uchwytów bocznych gumowych
  • Pięć niezależnie programowalne przyciski Hyperesponse
  • Razer Synapse 2.0 włączony
  • 1000Hz odpowiedź Ultrapolling/1ms
  • On-The-Fly Sensitivity regulacja
  • Tryb Always-On
  • 200 cali na sekundę i 50 g przyspieszenia
  • Zero-acoustic stopki myszy Ultraslick
  • Pozłacane złącze USB
  • Siedem stóp, lekka, opleciony kabel światłowodowy
  • Przybliżony rozmiar: 5,00 "/ 127mm (długość) x 2,76" / 70mm (szerokość) x 1,73 "/ 44mm (wysokość)
  • Przybliżona waga: 0.23lbs / 105g

Jest także wersja dla leworęcznych. Do tego zestawu poleciłbym jeszcze podkładkę z serii razer.

wideq
komentarz
komentarz

Ale jak napisał będzie gryzoń będzie używany także do innych paru gier, typu cod4. Jak napisał budżet ma do 300zł... I nie mów że gadam głupoty, bo zależy kto jaką ma dłoń... Ja posiadam Razer Lachesis 6400dpi który jest na prawdę spora i zależy od tego co robię to mam chwyta clawa albo fingertipa. Najlepiej jakby pojechał sobie gdzieś do sklepu przymierzyć myszkę która mu pasuje przed zamówieniem z internetu. Więc Tchupacabra nie mów od razu że gadam głupoty, bo nie każdy ma takie małe ręce jak Ty... Albo takie duże jak ja ;d 

iDaft
komentarz
komentarz (edytowane)

Do Fingera i Clawa zdecydowanie G300 - fajna myszka, o bardzo dobrym stosunku cena/jakość. Sam ja posiadam i operuję ją Fingerem i Clawem. ;)


Tak się prezentuje: http://i.imgur.com/frxXbZM.jpg

Tchupacabra
komentarz
komentarz

DA jest z założenia stworzona do PALMA i właściwie tylko do tego chwytu się nadaje i nie ma na od tego odstępstwa.

 

G300 do clawa zbytnio się nie sprawdzi. To bardzo mała mysz i właściwie w żadnym chwycie nie jest 100% wygodna więc nie wiem czemu ją tak polecasz.

eryk2467
komentarz
komentarz

sory że tak ,,wchodzę,, ale jeżeli posiada tą mysz i mówi że jest mu wygodna itd no to chyba wie lepiej od ciebie jak ty masz tylko teoretyczną wiedzę .... 

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Moja wiedza nie jest teoretyczna, bo testowałem tą myszkę w RTV Euro AGD, a to że wielkość i kształt jest niewygodny to nie tylko moje zdanie .

wideq
komentarz
komentarz

Tylko istnieje też różnica od testowania, a posiadania. Bo to wszystko tak na prawdę wychodzi dopiero w "praniu"

eryk2467
komentarz
komentarz

jak ktoś kiedyś mądry powiedział o gustach się nie rozmawia .... 

wideq
komentarz
komentarz (edytowane)

A podaj mi wymiary swojej dłoni, może to głupie. Ale jak możesz do podaj. Wymiar od środkowego palca, do nadgarstka.

iDaft
komentarz
komentarz

Jak się ma dużą "łapę", to nie dziwne, że G300 jest za mała. ;> Ja mam stosunkowo małe dłonie i mi pod Clawa i Fingera jest bardzo wygodna. DA mi w ogóle nie podchodzi.

 

Jaką masz teraz myszkę?

wideq
komentarz
komentarz

Autor napisał że posiada tą myszkę "microsoft mobile mouse 1000" i uznał ją za małą dla swojej dłoni.

eryk2467
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o długość dłoni to około 19cm 

wideq
komentarz
komentarz

Ja mam wymiar swojej dłoni 21cm i mnie pasuje Razer Lachesis, ale ja stosuję na niej chwyt claw albo fingertip zależy od tego co robię. Najlepiej żebyś sobie jeszcze sprawdził w jakimś sklepie czy odpowiada Ci jej wymiar, ja osobiście znalazłem ją w empiku sprawdziłem że dla mnie jest odpowiednio wielkościowa i potem sobie zamówiłem na allegro.

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Lachesis również ma bradzo słaby sensor Philipsa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.