x-kom hosting

Roccat Isku

osak999
utworzono
utworzono

Witam

 

Planuje Kupić Klawiaturę Roccat Isku.

Podpadła Mi Do Gustu, Poczytałem Recenzję

I Tu Moje Pytanie Czy Warto (Cena Do Funkcji)

Oraz System Anty-Ghosting (Podobno Jest Tylko W Illuminated).

 

 

Pozdrawiam

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Ja bym się w żadne Roccaty nie pakował bo to awaryjny syf jest. Tanie to też nie jest a za tę cenę to spokojnie można mieć mechanika który jest bezkonkurencyjny. Olej to podświetlenie.

osak999
komentarz
komentarz (edytowane)

A Co Byś Polecił W Tej Samej Cenie (300 Zł) Co To Znaczy NKRO PS/2

 

Roccat Fajne Funkcje Ma, Co Do BlackWidow Wydaje Mi Się Że Ma Mniejsze (A 3/4 Funkcji Roccatu Wykorzystam).

Więc Mam Dylemat 

 

BlackWidow Dobra Ale Glośna I Temat Funkcji (Stosunek BlackWidow/Roccat)

 

Ewentualnie G110/15/510 (510 To Okazje Bym Musiał Trafić)



Może Ktoś Wie ?

Tchupacabra
komentarz
komentarz

BlackWidow to klawiatura mechaniczna która jest bezkonkurencyjna. Nie ma nic wygodniejszego od klawiatury mechanicznej.

iDaft
komentarz
komentarz

[quote name='Tchupacabra' timestamp='1358637584' post='1678874'] BlackWidow to klawiatura mechaniczna która jest bezkonkurencyjna. Nie ma nic wygodniejszego od klawiatury mechanicznej. [/quote]

A ja mu to powtarzałem przez 4 posty. :E

 

Oczywiście, BlackWidow, która po prostu nie ma konkurentów. Co do dodatkowych przycisków - jestem pewny, że nie wykorzystasz większości z nich, nie z nam nikogo kto by tego używał. Dlatego ja bym wybrał jak najprostszą, czyli np. Zalmana K500. ;)

osak999
komentarz
komentarz

Tak Tylko, Że BlackWidow Nie Podpadła Mi Do Gustu, Ponieważ Kolega Kupił Trochę Się Pobawiłem (Już Nie Chodzi O Głośność Czy Podświetlenie) Jak To Razer A Spooro O Tym Poczytałem I Nawet Miałem Okazje Być Świadkiem Zacina Się I Łapie  Tylko 5-6 Klawiszy Jednocześnie. Oddał Ją Po Miesiącu Użytkowania I Nie Poleca.

 

 

Nie Będę Tu Nikogo Bronił Ale Roccat Isku Naprawdę Przypadł Mi Do Gustu A Czy Łapie Odciski (No Łapie Ale W BlackWidow'ie Nie Lepiej)

 

I Za Te 280-300 Zł Naprawde Wolę Kupić Roccata Tylko Pytanie Czy Posiada Anty-Ghosting Co Prawda Wystarczy Mi Te 5-6 Klawiszy

 

Pozdrawiam

iDaft
komentarz
komentarz (edytowane)

Eh, już nie będę się kłócił, bo pzecież Twój kolega ma M$ Sidewinder X4, BlackWidow i pewnie jeszcze Strike 7 sobie kupi. :E

 

Zrobisz, co będziesz chciał. My tylko mówimy Ci, że się nie opłaca.

osak999
komentarz
komentarz

Nie Musisz Mi Wierzyć Ale Ja Nie Mam Jednego Kolegi

 

Odpowie Ktoś Na Moje Pytanie Czy Isku Posiada Anty-Ghosting

 

No Nw Ma Dylemat Ale Sam Widzialem Jak BlackWidow Sie Zacina



IDaft Takie Pytanie Nie Mogę Znaleźć  BlackWidow W Granicach 300 Zł Masz Może Coś ?

 

Oraz Czy Isku Posiada Anty-Ghosting Musze Mocno Się Zastanowić

iDaft
komentarz
komentarz

Isku posiada Anty-Ghosting 

 

BlackWidow za 295zł.

osak999
komentarz
komentarz

Dobra Dzięki

 

Jeszcze Nw Co Wezmę, Ale Wszędzie Widzę BlackWidow Bierz Itp, Aż Taka Jest Rożnica ?

iDaft
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak to napisał Tchupacabra :

"ten kto raz wypróbował klawiaturę mechaniczną, już nigdy nie będzie chciał wrócić do zwykłej klawiatury"
osak999
komentarz
komentarz

A Jak Funkcje Co Prawda To Prawda Tyle Makr Co Oferuje BlackWidow Starczy Podświetlenie Nie Ważne

A Jak Zresztą (Co Oferuje Nigdy Nie Czytałem Napaliłem Się Na Isku)Jakbyś Mógł To Wypisz Co Oferuje Wady I Zalety W Porównaniu Do Isku (Jakbyś Mógł Wtedy Ułatwi Mi Zakup)

 

Coraz Bardziej Mi Się Podoba A Czy Tamten Przypadek To Wadliwa Klawiatura Czy Coś Innego.

 

Co Powiesz Na Temat Słuchawek Razer Carcharias (Budżet 250-300 Zł)

iDaft
komentarz
komentarz (edytowane)
A Jak Zresztą (Co Oferuje Nigdy Nie Czytałem Napaliłem Się Na Isku)Jakbyś Mógł To Wypisz Co Oferuje Wady I Zalety W Porównaniu Do Isku (Jakbyś Mógł Wtedy Ułatwi Mi Zakup)

 

Przeczytaj recenzję

 

Co Powiesz Na Temat Słuchawek Razer Carcharias (Budżet 250-300 Zł)

 

Jak każde słuchawki Razera - nieopłacalne. :E Lepiej kup sobie najtańszego Xonara + CAL! i będziesz zadowolony. ;) Albo niezawodne Pionierki SE-A100, do których musiałbyś dokupić później dźwiękówkę. Wtedy to dopiero będzie moc. :E

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Czytanie tych recenzji mija się trochę z celem. Cal! z tego co wiem pogorszyły jakość i już nie są tak dobrą propozycją jak były. Słuchawki Razera to awaryjny badziew.

iDaft
komentarz
komentarz

[quote name='Tchupacabra' timestamp='1358800923' post='1681018'] Cal! z tego co wiem pogorszyły jakość i już nie są tak dobrą propozycją jak były [/quote]

Zgodzę się z tym. Miałem CAL! dwa lata temu (wcześniej nawet nie wiedziałem, że to CAL! :E )  i z tego co pamiętam, grały trochę lepiej. Jednakże nadal są to świetne i godne polecenia słuchawki, straciły jakieś 10-15%. 

osak999
komentarz
komentarz

Otóż Czytając Tą Recenzję Czułem Się Tak Jakby Autor Oprócz Chwalenia Sobie Mechanizmu (Panowie Już Mi To Tłumaczyli ;p) Wymienia Same Wady.

 

Cal! Nigdy O Niej/Tej Firmie Słyszałem, Ale Propo Tej Klawy Teraz Byłem Sprawdzić W Media Markt Jej Głośność(Nie Chodzi O Cenę Tak Wiem Tam Sięga Powyżej 400 Zł Ale O Test) I Powiem Wam Aż Chciało Mi Się Na Niej Pisać Mimo Tego, Że Jest Głośna.

 

Z Roccatem Nie Miałem Styczności Ale Nawet Autor Recenzji Pisał Tam W Którymś Komentarzu Że ISKU Jest W Tej Samej Cenie Mimo, Że Membrana To Więcej Funkcji I Teraz To Kompletnie Nie Wiem Co Wziąć Ale Ten BlackWidow Mi Się Spodobał, Jeszcze By Się Przydał ISKU Do Porównania. 



Jeden Powie To Drugi Tamto I Wychodzi Temat

iDaft
komentarz
komentarz (edytowane)
Otóż Czytając Tą Recenzję Czułem Się Tak Jakby Autor Oprócz Chwalenia Sobie Mechanizmu (Panowie Już Mi To Tłumaczyli ;p) Wymienia Same Wady
Nie wiem, czy doczytałeś do końca, ale jest nawet nadmienione, ze gdyby nie cena klawa dostałaby 4 na 6 pkt. ;) A, że cena od czasu recenzji spadła o 100zł- nie ma co się zastanawiać. ;)

Cal! Nigdy O Niej/Tej Firmie Słyszałem
Firma to Creative, CAL! to skrót od Creative Aurvana Live!. :P

Wam Aż Chciało Mi Się Na Niej Pisać Mimo Tego, Że Jest Głośna.
Mówiliśmy Ci to od samego początku, mechanizm Ci wszystko wybaczy. ;>

Ale Ten BlackWidow Mi Się Spodobał, Jeszcze By Się Przydał ISKU Do Porównania.
Wygodnie się pisze, podoba się - kupuj!

Dla mnie na każdej klawie membranowej, czy to M$ Sidewinder, czy to drogi Razer, pisze się tak samo jak na K120. :E dlatego już zbieram $ na Zalmana K500.
Tchupacabra
komentarz
komentarz

ISKU ma 1000000 funkcji których i tak nigdy nie wykorzystasz, a awaryjność jak rozumiem do Ciebie nie przemawia?

osak999
komentarz
komentarz

Dobra Panowie Spokojnie Otóż Ja Jestem Taki Że Zadam xxxx Pytań Zanim Coś Kupię Jak Widzicie Tak Jest

iDaft
komentarz
komentarz

Mi to nie przeszkadza, sam taki jestem. :E

osak999
komentarz
komentarz

Razer BlackWidow Czy DeathStalker hmmm ?

A Ten Zalman K500 ?

 

 

Na Test ISKU Wybiorę Się Jutro I Zadecyduje

iDaft
komentarz
komentarz

[quote name='osak999' timestamp='1358804070' post='1681069'] Razer BlackWidow Czy DeathStalker hmmm [/quote]

BlackWidow

 

[quote name='osak999' timestamp='1358804070' post='1681069'] A Ten Zalman K500 ? [/quote]

Mi się podoba, podobno ma słabsze przełączniki, ale również jest mechaniczna. Prosta, minimalistyczna - taka jak lubię. ;) 

osak999
komentarz
komentarz

Witam Chciałbym Podziękować Panom Wyżej, Za To Że Trudzili Się Ze Mną I Wyborem Klawiatury

Wybrałem BlackWidow 2013. ;D

 

Jestem Bardzo Zadowolony

Pozdrawiam

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Przecież jeszcze Ci nie przyszła to skąd wiesz?

iDaft
komentarz
komentarz

Jest wróżbitą. :E Nie ma za co, od tego jest forum. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.