x-kom hosting

[max 200zł] Gryzoń dla moda zamiast A4 x748

cubeaim
komentarz
komentarz

Mysz ma już tydzień na karku i jest WYŚMIENITA :)
Do ideału jej naprawdę brakuje minimalnie - u mnie załapała 9/10 już po pierwszym dniu (drugiego dnia zabawy).

Wcale się do niej nie musiałem przyzwyczajać, a jest i wygodniejsza i bardziej precyzyjna od poprzedniego A4 Tech.

 

Trochę nie ogarniam opcji w sterownikach myszy - ale jak nad tym posiedzę to ustawię jakieś marka / profile i inne duperele.

Mogłaby być ciut cichsza pod względem klikania  LPM i PPM ale to jedyny szczegół który mi zbytnio nie przeszkadza.

Poprzednia x748 też do cichych nie należała.

 

Podświetlenie przodu wymiata - wszystkie myszy z podświetlanym tyłkiem / grzbietem chowają się do tej myszy pod względem "bajeranckości" :P

 

Kilka dni po jej kupnie cena w agito poszybowała o ponad 30zł do góry http://www.ceneo.pl/9685191

Ja ją dorwałem za 158zł i w tej cenie to HIT :)

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Jednak nie można jej polecić ze względu na sensor. Niemożliwym jest żeby ta mysz była precyzyjniejsza od Avago 3060 po prostu placebo się kłania i tyle.

cubeaim
komentarz
komentarz

Jak u ciebie takiej klasy sensor jest niegodny polecenia, to ciężko twoje opinie brać do serca.

 

Poczytaj różne różniaste recki na jej temat, oraz na temat bliźniaczego Sentinela (CM )

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Możesz moich opinii nie brać na serio ale niestety wiem że mam rację. Działa na Ciebie efekt placebo, bo nowa mysz itp. Niemożliwym jest żeby laser Philipsa był tak dobry jak Avago 3060. Gdybyś napisał że Philips jest lepszy od tego optyka na forum Overclockers.com to by Cię wyśmiali.

cubeaim
komentarz
komentarz

lista sensorów : http://www.esreality.com/wiki/Hardware:Mice_Sensors

 

Lepszy / nie lepszy - działa znakomicie zarówno na biurku jak i szmacianej podkładce.

 

Ani ja, ani recenzenci nie mieli najmniejszych problemów z precyzją myszy z tym sensorem, jedyna obawa to może być awaryjność - czego potwierdzić bym nie chciał.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.