x-kom hosting

Myszka+Klawiatura podświetlana 150-200zl

FirstHam
utworzono
utworzono (edytowane)

Poszukuje myszki + podświetlanej klawiatury głownie do grania.
zastanawialem sie nad tą myszą [url="http://allegro.pl/x-luca-myszka-dla-gracza-2kolory-6przyciskow-4xdpi-i2827584650.html"]http://allegro.pl/x-...2827584650.html[/url]
ponoc sensor nie taki zły
http://allegro.pl/klawiatura-podswietlana-microsoft-sidewinder-x4-fv-i2841384157.html ta klawiatura ale boli mnie ze nie jest niebieskie podświetlenie. czekam na wasze propozycje

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Moim zdaniem świetny zestaw do gier. Serdecznie polecam.

FirstHam
komentarz
komentarz

zastanawiam sie nad zmiana klawiatury ( niebieskie podswietlenie XD) ale ta z tego co czytam w swojej cenie nie ma równych

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Daj sobie spokój z niebieskim podświetleniem nawet nie zauważysz że go nie ma w X4.

piotrasta
komentarz
komentarz (edytowane)

ile masz na wszystko?
szczerze nie podoba mi się ta myszka tj. producent

jnocctcop
komentarz
komentarz

A mi sie myszka podoba i chyba ją sam sobie zafunduję bo tak czy siak szukam jakiejś do 100zł i wydaje sie być dobra a klawiatura też ciekawa ale czerwone podświetlenie.. :/ Również wolałbym niebieskie

piotrasta
komentarz
komentarz

czyli zza klawe i myche 200zł?
to że się podoba to jedno a to że brzmi jak krzak lub no name to druga sprawa
chcesz mieć myche i klawe z niebieskim podświetleniem?
interesują cię produkty na gwarancji używane?

FirstHam
komentarz
komentarz

kwota jak w tytule. producent myszki nie zbyt slawny. lecz czytajac techniczny opis wydaje sie w porzadku i za dobra cene.

wolalbym oba niebieskie ( pasowaloby do mojego brutusa:) )
lecz klawiatura uwazam ze najlepsza w cenie.sensor myszy równiez dobry nie wiem jak reszta materiału z jakiego wykonana

piotrasta
komentarz
komentarz

[quote]lecz czytajac techniczny opis wydaje sie w porzadku i za dobra cene[/quote]testy widziałeś bo na tym się opieramy w przypadku mało znanych producentów/firm typu krzak a nie suchą specyfikacją. co do samej myszki to poszukał bym czegoś od razera większość myszek ma podświetlane na niebiesko logo producenta oraz rolkę przewijania.

FirstHam
komentarz
komentarz

wiem tyle ze mysz od razera to kwota powyzej 100zl wiec bym musial na klawiaturze zejsc

iDaft
komentarz
komentarz

Również coś mi śmierdzi w tej myszce. Jeżeli chcesz porządną i wytrzymała myszkę, (tamta wygląda, jakby miała się za chwilę rozlecieć :E) to kup sobie A4Tech x747 Blue. Bardzo dobra myszka, właśnie sobie taką zamówiłem. Jedyny minus, to brak podświetlenia, ale to według mua do przełknięcia.

A klawiatura bdb.

piotrasta
komentarz
komentarz

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]

[quote]wiem tyle ze mysz od razera to kwota powyzej 100zl wiec bym musial na klawiaturze zejsc [/quote]
dlatego się spytałem
[quote]interesują cię produkty na gwarancji używane?
[/quote]jak masz gwarancję producenta to nawet jak coś będzie nie tak to możessz ją tam wysłać[/font][/color]

FirstHam
komentarz
komentarz

[quote name='piotrasta' timestamp='1355085445' post='1639426']



[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]dlatego się spytałem
jak masz gwarancję producenta to nawet jak coś będzie nie tak to możessz ją tam wysłać[/font][/color]
[/quote]
nie wiem co to ma na celu. Ale tak interesuja mnie nowe na gwarancji. jak mozesz podac jakis inny zestaw to bylbym wdzieczny

piotrasta
komentarz
komentarz

nie ten szyk zdania (na końcu zdania było używane :E a więc jeszcze raz interesują cię produkty używane na gwarancji ?

FirstHam
komentarz
komentarz

ok nvm. Tak jak wyzej napisalem. Nowe z gwarancja

http://g4g.pl/pl/team-scorpion-x-luca

Tchupacabra
komentarz
komentarz

@piotrasta Akurat tutaj gadasz pierdoły, bo mysz zdaje się być bardzo dobra. Zawsze ma te 2 lata gwarancji, a mysz ma sensor Avago 3060 czyli bardzo dobrze, jest świetnie wykonana, czego jeszcze wymagać od tej myszki. Akurat Razery są dosyć awaryjne szczególnie ich rolki więc daruj sobie takie wypowiedzi.

[quote name='iDaft' timestamp='1355085109' post='1639413']
Również coś mi śmierdzi w tej myszce. Jeżeli chcesz porządną i wytrzymała myszkę, (tamta wygląda, jakby miała się za chwilę rozlecieć :E) to kup sobie A4Tech x747 Blue. Bardzo dobra myszka, właśnie sobie taką zamówiłem. Jedyny minus, to brak podświetlenia, ale to według mua do przełknięcia.
[/quote]
No to właśnie kupiłeś sobie bardzo słabą myszkę, a X-luca będzie znacznie lepsza. Ten A4tech ma jeszcze stary sensor laserowy który bardzo słabo wypada.

iDaft
komentarz
komentarz

Znaczy się jeszcze jej nie kupiłem, obecnie w komputroniku jest niedostępna, na razie tylko zarezerwowana. To może byś mi doradził jakąś dobrą myszkę maksymalnie do 90zł w morele.net? A co do podkładki, to myślałem o SteelSeries QCK, co o niej sądzisz?

witek1902
komentarz
komentarz

Nie wiem jak teraz, ale jeszcze jakiś czas temu ta podkładka była najlepsza na rynku do FPSów.

Do autora tematu:
na tej aukcji którą podałeś ta klawiatura jest tak tania, ponieważ ma niemiecki układ klawiszy - zastanów się czy nie będzie Ci to przeszkadzać ;)

FirstHam
komentarz
komentarz

wiem ale w graniu nie powinno przeszkadzac. w szególnośći iż korzysztam z niewielu klawiszy

jnocctcop
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że to głupota oszczędzać na układzie klawiatury dla samej klawiatury, nie uważasz że to głupie?

Tchupacabra
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli będzie chciał to może sobie programem chyba KeyStroke czy jakoś tak zmienić Z i Y. Nie wiem czy da się tam wyciągać klawisze jeśli tak to idealnie jeśli nie to trudno. Aha zostają jeszcze inne znaki no cóż. W każdym razie ja też bym nie ryzykował klawiatury z niemieckim układem klawiszy dla zaoszczędzenia tych paru zł i później wkurzania się że ciężko się pisze.

QCK jest zupełnie nieopłacalna, lepiej kupić A4tech 500mp - ta sama jakość za o wiele niższe pieniądze.

Mysz do 90zł to tak: A4tech 710bh/bk albo właśnie x-luca, ale mimo wszystko lepiej dopłacić do Logitecha G400 bo to tylko 30zł różnicy a sensor znacznie lepszy.

FirstHam
komentarz
komentarz

jaka inna byscie proponowali klawiature?

iDaft
komentarz
komentarz

Dzięki, prawdopodobnie tak zrobię. Tylko jeszcze muszę sprawdzić, jak z dostępnością na morele.

A która z tych ma lepszy sensor?
1. www.morele.net/mysz-logitech-g300-910-002359-419093/
2. www.morele.net/mysz-logitech-g400-910-002278-407064/

Bardziej przypadła mi G300, ale tu kwestie gustu nie mają nic do gadania.

FirstHam
komentarz
komentarz

mozesz spamowac w swoim temacie nie w moim? thx

iDaft
komentarz
komentarz

W Regulaminie nie ma wzmianki o tym, iż doczepianie się do innych tematów jest zakazane. Lepiej się dołączyć do tematu, niż zakładać osobny wątek na trzy posty, który tylko zaśmieca forum.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.