x-kom hosting

Robienie Strony Www

jojo
utworzono
utworzono

prosze o linki do jakiejs stronki naktórej moge zrobic darmowa i prostą stronke WWW. najlepeij tak żeby sie robiła tak prosto jak forum:) nie żadne php ,html czy cos takiego. ps. google mi nie działają :rolleyes:

Liber
komentarz
komentarz

zassij sobie (jesli chodzi ci o projektanta) WebSite x5 :) a tak to polecam Joomle albo phpbb :P(jesli chodzi o forum)

jojo
komentarz
komentarz

a nie ma takich stronek co sie na nich zaklada stronki? cos podobnego do friko.pl

Quentin1
komentarz
komentarz

jojo ja polecam domenę www.bnx.pl - obsługuje PHP-Fusion v6.01.6 i bardzo prosto tworzyć na niej stronki ;)

Gość
komentarz
komentarz

sa,ale naucz sie lepiej html

Quentin1
komentarz
komentarz
sa,ale naucz sie lepiej html

Ano właśnie - to jest podstawa. Polecam (podobnie zresztą jak inni) darmowy - moim zdaniem najlepszy kurs na stronie http://www.kurshtml.boo.pl/ ;)

jojo
komentarz
komentarz

html jest dla mnie czarną magią .niestety ta stronka bnx nie działa jak naciskaz zarejestruj:/ moze ma ktos inne, dobre?

Quentin1
komentarz
komentarz

jojo, rzeczywiście. Należy poczekać - może to chwilowa awaria... :mellow:

nitro07
komentarz
komentarz

Skoro jesteś początkujący i nie chcesz nauczyć się HTML-a to spróbuj robić strony we Front Page-u. Mało profesionalnie ale łatwo :)

jojo
komentarz
komentarz

nie wiem czy na frontpage wyjdzie taka stronka jak np na tych bnx:)

krzysiek89
komentarz
komentarz

Na bnx.pl to strony są robione w systemie CMS.

jojo
komentarz
komentarz

bnx nie działa ,a ma ktoś jakieś porady np jak zrobic stronke na yoyo.pl bo ja jak juz sie zarejestrowalem to nic nie pojmuje;/ tak samo na prv.pl

Quentin1
komentarz
komentarz

jojo, musisz wgrać pliki na serwer yoyo, np. przez Total Commander - co tu tłumaczyć, wpisujesz hasło podane przy rejestracji i masz stronę... :huh:

krzysiek89
komentarz
komentarz

A ty chcesz stronę od podstaw w HTML czy może jakiś system CMS??

jojo
komentarz
komentarz

wiesz ja się na tym nie znam :/ ale możesz mi podac cos łatwijeszego

krzysiek89
komentarz
komentarz

To polecam ci system CMS. Jest ich kilka najpopularniejsze to Joomla, JPortal, PHP-Fusion. Na yoyo.pl masz tam możliwośc preinstalacji dzięki której oni sami ci zainstalują wybrany system CMS a tobie pozostanie założenie bazy danych i skonfigurowanie tego systemu.

jojo
komentarz
komentarz

ale to jakimis programi trzeba bedzie cos robic?

bo szkoda ze nie ma takich stronek co zaklada sie stronke tak jak na forum zeby bylo phpBB latwe

Quentin1
komentarz
komentarz

jojo, instalacja CMS'ów jest banalnie prosta :D Polecam też Joomla! ;)

jojo
komentarz
komentarz

to może mi powiez krok po kroku. ? ^_^

Quentin1
komentarz
komentarz

jojo - zajrzyj tutaj, wszystko pisze ^_^

http://joomla.pl/

http://forum.joomla.pl/

Poczytaj, poszukaj dokładnie a wszystko stanie się jasne :)

jojo
komentarz
komentarz

bo przy zakladaniu stronki jest do wyboru oprogramowanie CSS jombla ale tez dopiero zobaczyłem ze jest forum phpBB. thx pomogłes duzo masz + :D

  • 1 rok później...
KJKing
komentarz
komentarz

JOJO zeby zrobic strone nie musisz umiec html'a masz tu domene www.tnb.pl lub www.stronygratis.pl (DARMOWE)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.