x-kom hosting

Konkurs urodzinowy infoBIT.pl

Lipton
utworzono
utworzono (edytowane)

[left]Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie przygotowanym z okazji drugich urodzin portalu infoBIT.pl! Przygotowaliśmy dla Was kilkadziesiąt nagród ufundowanych przez wiele znanych firm komputerowych. W ich skład w wchodzą różnego typu gadżety, ale też myszki, pasty termoprzewodzące, chłodzenia, a nawet zasilacz i obudowa. Na pewno każdy z użytkowników znajdzie dla siebie odpowiednio interesujący produkt z branży IT. Formuła konkursu jest bardzo prosta – trzeba odpowiedzieć poprawnie na pięć pytań zamkniętych oraz udzielić ciekawej odpowiedzi na pytanie opisowe. W naszym konkursie nagrodzimy aż 10 osób![/left]


[center][url="http://infobit.pl"][img]http://infobit.pl/konkurs/infobit-logo.png[/img][/url][/center]

[left][color=#000000][font=Helvetica]W czerwcu bieżącego roku infoBIT'owi stuknęły dwa latka i powoli wychodzimy z wieku niemowlęcego poznając świat z nowej pozycji. Ciągle rozwijamy portal z jeszcze większą pasją, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i móc serwować kolejne rzetelne recenzje sprzętu komputerowego. Mamy nadzieję, że poziom naszych artykułów będzie stale rósł, a różnorodność testowanego sprzętu będzie co raz większa. Czego możecie nam życzyć z okazji urodzin? Głównie czasu i jeszcze większego zapału w tym, co robimy. Dokładając do tego wigor młodości i zainteresowanie sprzętem na pewno stworzymy portal o szerokim pogłosie i wysokiej poczytności![/font][/color][/left]


[left][url="http://infobit.pl/konkurs/index.php"][color=#000000][font=Helvetica]Formularz konkursowy dostępny jest pod tym linkiem.[/font][/color][/url][/left]

  • Dobra wypowiedź 1

pytanko
komentarz
komentarz

Fajna sprawa. Moim marzeniem jest zestaw 7 sposrod nagrod :PP:blush::blush:

Mam nadzieje ze bede wziety pod uwage, w ekipie infobit.pl nie jestem.

Lipton
komentarz
komentarz

bsk_: punkt czwarty regulaminu.

snip91
komentarz
komentarz

[quote name='bsk_' timestamp='1339081171' post='1516122'] Mam nadzieje ze bede wziety pod uwage, w ekipie infobit.pl nie jestem. [/quote]
Ale w Ekipie FPC owszem, a więc nie :E

Igorrodz
komentarz
komentarz

A to pech, chciałem wziąć udział w konkursie. Chyba na ten czas muszę zrezygnować z rangi :E

pytanko
komentarz
komentarz

[quote name='snip91' timestamp='1339085844' post='1516174'] Ale w Ekipie FPC owszem, a więc nie :E [/quote]

A tak sie rozpisalem w tym polu o idealnym komputerze... :(

Zielonkawy
komentarz
komentarz (edytowane)

Kurczę, chciałem wziąć udział, ale raz, że i tak nie wygram (jak zawsze), dwa, że nawet na jedno pytanie nie znam odpowiedzi bez szukania w internecie :gobi: ...


@ Notatki - Wchodzę na forum, patrzę 4 powiadomienia - 4xBanned czy co, aż się przestraszyłem :E. Ale skoro mam takie poparcie, to spróbuję zagrać, specjalnie dla Was =)

snip91
komentarz
komentarz

Dlaczego od razu mówisz, że nie wygrasz? :) Próbuj. Jest o co walczyć.

pytanko
komentarz
komentarz

[quote name='Zielonkawy' timestamp='1339092069' post='1516265'] Ale skoro mam takie poparcie, to spróbuję zagrać, specjalnie dla Was =) [/quote]

Ja cie tak widzisz dopinguje do gry to mam nadzieje ze jak wygrasz to podzielisz sie wygrana :D

[quote name='snip91' timestamp='1339099127' post='1516362'] Jest o co walczyć. [/quote]

Dokladnie. A zestaw #7 to zestaw moich marzen :D

Zielonkawy
komentarz
komentarz

Chciałem o tym wspomnieć, że co mi potrzebne nie będzie, to Wam (na Wasz koszt :E) odeślę. Bo ostatnio mi moja myszka i klawiatura Tracera odmówiła posłuszeństwa...

GoBi
komentarz
komentarz

Czy mógłbym zrezygnować z rangi na czas konkursu ? :E chętnie przyjąłbym tą myszkę na stan :E

Userzy to mają dobrze, nie harują, biorą udział w konkursach z takimi fajnymi nagrodami tylko nam kolorowym zawsze pod prąd :sorry:
harówka duża, pensja mała, rząd Tuska już jest bardziej litościwi niż Administratorzy forum :sorry: My chyba nie będziemy do 67 roku życia tutaj zapierniczać, chodź jak sniper będzie chciał być lepszy od rządu to i do 70-tki tutaj dociągniemy. I Kiedy tu czas na branie udziału w takim super konkursie ? :E

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Do wszystkich: warto marzyć oraz przede wszystkim się ruszyć i grać :)
Wszyscy możemy wygrać (ofc. po za :adminpower: hehe). Ofc. nie trzeba szukać na internecie rozwiązań... ja przykładowo non stop czytam tutaj, bez konkretnego udzielania się. Dzięki infobitowi kupiłem już parę rzeczy, bo się nie bałem i się nie zawiodłem. Trzymam kciuki że wygram przynajmniej zestaw 10 lub nagrodę pocieszenia (np. pluszak My Little Pony haha ;> )

[s]a no i do kiedy trwa konkurs? bo slepy jestem nigdzie nie zauwazylem ;d[/s] już znalazłem :S

  • 2 tygodnie później...
Zielonkawy
komentarz
komentarz (edytowane)

Może będzie można powklejać tu jak wygląda nasz idealny zestaw dla gracza (ale to chyba po konkursie?) lub opublikujecie najlepsze teksty ;)?

@Post #14 (bo Down nie wypada pisać, źle się to kojarzy, a w stosunku do Admina to w ogóle :E)
To dobrze, chętnie poczytałbym co napisali inni ;)

Pozdrawiam,
Zielonkawy

snip91
komentarz
komentarz

10 zwycięskich odpowiedzi oczywiście opublikujemy ;)

Rogu14
komentarz
komentarz

Jak mam wysłać zgłoszenie ??

Zielonkawy
komentarz
komentarz

Najpierw musisz się zalogować na Infobicie wpisując te same dane co dane do konta na tym Forum.

Rogu14
komentarz
komentarz

Nie da rady bo jak klikam "Załóż konto" to mnie przenosi do rejestacji na forumpc...

bub
komentarz
komentarz

Nie masz zakładać konta. Konto masz powiązane z forum i masz się tam zalogować tym samym nickiem i hasłem co na forum.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Zielonkawy
komentarz
komentarz (edytowane)

Cóż, pozostaje tylko pogratulować zwycięzcom, było wiadome, kto (nie) wygra :E.

[url="http://infobit.pl/kategoria/konkursy/wyniki-konkursu-z-okazji-drugich-urodzin-infobitpl"]http://infobit.pl/kategoria/konkursy/wyniki-konkursu-z-okazji-drugich-urodzin-infobitpl[/url]

1. miejsce - ssjfrytek
2. miejsce - offmyself
3. miejsce - nikodem006
4. miejsce - Mioka
5. miejsce - malutkicud
6. miejsce - mati199537
7. miejsce - Szymon87
8. miejsce - GOTTIU
9. miejsce - wujashek
10. miejsce - tomtom

Oczywiście sprawa kto zasłużył na wygraną, a kto nie jest dyskusyjna, ale cóż - nie chcę tutaj OFFTOPIC'u, więc powiem krótko - komisja wybrała. Koniec. Kropka.

nitro07
komentarz
komentarz

Z ciekawości. Możecie udostępnić prawidłowe odpowiedzi do pytań zamkniętych ?
Może być na priv dla zainteresowanych.

snip91
komentarz
komentarz

Prawidłowe odpowiedzi na pytania zamknięte to: [b]D, C, B, C, D.[/b]

Gratuluję zwycięzcom ;) Nagrody postaramy się rozesłać jak najszybciej.

nitro07
komentarz
komentarz

dziękuję za odpowiedzi :)

Mioka
komentarz
komentarz

A ja mam pytanie:
Swoje dane wysłałem z konta email huboleszczuk@gmail.com a na forum w danych konta mam inny adres email (zauważyłem to dopiero teraz). Potwierdzono mi to, że podałem dobre dane do wysłania paczki. Jednak wolę się upewnić, czy muszę dane wysłać jeszcze raz z adresu email co mam na forum, czy też wystarczy, że zmienię na forum email, czy też nic nie muszę robić?

Mioka
komentarz
komentarz (edytowane)

Podałem bo jestem nieletni i wszystko szło na dane mojej mamy.
EDIT:
Miałem jej pozwolenie, żeby wziąć udział w konkursie - tak dla pewności potwierdzam.

To jak z tymi danymi? Muszę zmienić adres e-mail na forum, lub wysłać jeszcze raz z adresu który podałem podczas rejestracji na forum?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.