x-kom hosting

Fotki Kompów I Stanowisk Pracy

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

Człowieku jak ty to zrypałeś :E to wygląda gorzej niż na początku (sorry taka moja opinia :P ) nic z niczym się nie komponuje :E ale + za chęci :D

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

ten czerwony wiatraczek wyglada troche tandetnie :P

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

nic z niczym się nie komponuje

jest porządek, cel osiągnięty :)

 

ten czerwony wiatraczek wyglada troche tandetnie

czerwony zephyr po prostu


Ale za jakiś czas nowe zabawki dojdą więc w sumie z wyglądu to zostanie tylko ram :E nowa płyta, proc, chłodzenie, zasilacz i grafika.

inches666
komentarz
komentarz

Następnym razem na Twoim miejscu zrobiłbym to samo ale matowym i ciemniejszym szprejem. Tak to wygląda trochę mało męsko :DD

  • Dobra wypowiedź 1
Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Tak to wygląda trochę mało męsko :DD

właśnie też mam takie odczucie, ale miałem tylko połysk w domu :E

 

nie chciałem tego mu mówić bo sie obrazi

oj agent nie płacz

Gość
komentarz
komentarz

:facepalm:  dobra nie było tematu

:D :D

inches666
komentarz
komentarz

Ale serio, gdyby to była matowa ciemna czerwień to by było okej, bo teraz to Ci wyszło kardynalskie bordo :D

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Mat byłby napewno lepszy chociaż ostatnio sam się przekonałem że ciężko dostać mat na miejscu

W castoramie tego sporo jest :D

  dobra nie było tematu

potnę się bo chciałeś napisać, że mało męski kolor mam zasilacza i wentylatora. Joł!  :dots:

inches666
komentarz
komentarz

Ale nie potniesz się za to że ja tak napisałem? :D

Eastwolf
komentarz
komentarz (edytowane)

Moja świątynia do wszystkiego, od puszczania kucyków Pony córce do zabijania nazistów

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ale nie potniesz się za to że ja tak napisałem?

Ciebie potne :E

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Moja świątynia do wszystkiego, od puszczania kucyków Pony córce do zabijania nazistów

uuu ale bajzel w kablach  :cisza:

inches666
komentarz
komentarz

To po lewej po prawej obok kompa to drugi komp, subwoofer czy nawilżacz powietrza? Stary jestem i ślepy...

Eastwolf
komentarz
komentarz (edytowane)

Subwofer:) kable brzytkie, fakt miałem problem z temperaturą pewien czas temu,ale już jest git

Gość
komentarz
komentarz

ja bym przy dziecku nie ryzykowal otwartego kompa, nie zeby dziecku cos sie stalo bo to sie plastrem zaklei ale jak komputer cos sie sfajczy to trzeba kase inwestowac...

Eastwolf
komentarz
komentarz

Moje dziecko nigdy nie ogląda samo bajek, ja też lubie kucyki, są w porządku. Będę się bił z każdym kto twierdzi inaczej

Gość
komentarz
komentarz

mu be kwa kwa kwa - mowi ci to cos?

Eastwolf
komentarz
komentarz

Krowa, koza i 3 kaczki?
Serio, Otwieralem kompa tylko gdy grałem i byłem sam, przegrzewal się gnój, ale już naprawiony i zamknięty

inches666
komentarz
komentarz

Subwoofer z wypasionym kontrolerem?

Eastwolf
komentarz
komentarz

Sprzęt dźwiękowy jest dla mnie bardzo ważny, z tych głośników jestem baaardzo dumny, polecam, jeśli ktoś chce dobre 5.1. Sąsiedzi jedynie są baaardzo źli

Gość
komentarz
komentarz

Krowa, koza i 3 kaczki?
Serio, Otwieralem kompa tylko gdy grałem i byłem sam, przegrzewal się gnój, ale już naprawiony i zamknięty

halo tu hania ... large_size_Hana_s_HelplineV-640x360.jpg?

Eastwolf
komentarz
komentarz

Tego nie znałem :), ale mam wyprany mózg po klubie przyjaciół myszki miki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.