x-kom hosting

Fotki Kompów I Stanowisk Pracy

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

akurat to on jest taki wieprz, ze ma czelność pierdzieć :E - siedzi w swoich, ale zasady fizyki są nieubłagane - zwłaszcza rozchodzenie się gazów :E
OK nie róbmy OFFTOPIC.

cinomatic
komentarz
komentarz

@ #include ;]

 

Rzeczywiście to jest centrum dowodzenia.

Tym bardziej że masz tam hełm ;]

 

A ta pastą to ostatnio usunąłem dwie ryski na samochodzie ;]

Więc naprawdę jest niezła ;]

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

@#include też mam taki monitor, tylko, że 19' 16:10 :)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

#include
komentarz
komentarz

SyncMaster 940 BW ?
Jak myślicie, jak podepnę 3 BenQ GL2250 po przejsciowkach do GTX 660 OC (wersja 2GB) + sygnaturka, to BARDZO odbije mi się to na wydajności ? Nie wiem czy się za to brać :/

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

SyncMaster 940 BW ?
Jak myślicie, jak podepnę 3 BenQ GL2250 po przejsciowkach do GTX 660 OC (wersja 2GB) + sygnaturka, to BARDZO odbije mi się to na wydajności ? Nie wiem czy się za to brać :/

eee raczej ? :E Jeśli chodzi Ci o granie na wszystkich 3 naraz to tak, mocno się odbije. Ja mam podłączony telewizor + monitor (sygn.) i na telewizorze leci teledysk z YT a na drugim gram to dużego spadku FPS nie ma ;)


SyncMaster 940 BW ?

Mój to 16:10 więc nazywa się 940NW :)

Gość
komentarz
komentarz

1e7aa24b06544d61gen.jpg

 

 

adc0adeb9ecd8db0gen.jpg

 

Z racji że dzisiaj nie ma piwka i za duzo czasu .

Nudzi mi sie :P


f-117_13-front.jpg

#include
komentarz
komentarz (edytowane)

A w SLI ? Tak na 3 w BF3/BF4 pograć, da radę ? Musi być w tym przedziale co mój GTX ? Ale bym chciał wygrać z 10.000 zł - spełnienie marzeń :)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

No w sli już ok, pograsz. Ale nie pytaj tu, jeśli chcesz to pw bo offtopic robimy. Agent widzę, że karta przemalowana :)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Przeklejona .

Mam do niej jeszcze palny ale tajne :P

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ale powiem Ci szczerze, że bez tych sanek serio lepiej by to wyglądało. Gdybym miał te "przejściówkę", żeby wsadzić dysk 3.5 cala do 5.25, to bym wymontował, chociaż są jakieś nietypowe śrubki z okrągłym gwintem.


Z tego co widzę w internetach są takie, ale z przodem... http://www.komputronik.pl/product/174326/Akcesoria/Kable_i_adaptery/Delock_Adapter_ramka-sanki_5_25_3_5_Black.html Ja bym chciał bez tego przodu.


O tu jest: http://www.amazon.com/Drive-Mounting-Bracket-Adapter-Metal/dp/B0094D8UGU tylko fajnie, że na polskiej stronie...


o jest tu http://itx-sklep.pl/akcesoria_pc/adaptery_i_przejsciowki/adapter_sanki_hdd_5_25_-_3_5.html


i tu :D http://www.x-kom.pl/p/172867-przejsciowka-gembird-525-35-sanki-do-montazu-dysku-hdd.html


Razem z przesyłką ponad 10zł http://allegro.pl/td6-nowy-zestaw-montazowy-do-hdd-3-5-w-5-25-fv-i4187500521.html

Gość
komentarz
komentarz

A w SLI ? Tak na 3 w BF3/BF4 pograć, da radę ? Musi być w tym przedziale co mój GTX ? Ale bym chciał wygrać z 10.000 zł - spełnienie marzeń :)

przedewszystkim ramu dokup do 8gb - przekonalem sie dzisiaj ze jednak ma znaczenie w nowych tytulach, bf4 na multi nie dalo sie grac bo jak byla ostrzejsza akcja to poprostu obraz i dzwiek stawaly i zaczynaly dzialac dopiero jak zginalem po chwilce , zamontowalem dodatkowe 4 co daje 8 i chula az milo :)

lukee8
komentarz
komentarz

Testy: 

2ufq5oh.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Widzę przejściówki :relaks:

lukee8
komentarz
komentarz

No Nie widzisz ze molexy zmieniłem. A testy wole robic na przejsciowkach. Pozatym i tak musze ich uzyc bo moj zasilacz jest wiekowy :E  Ale sprawdzałem ostatnio go oscyloskopem i tetnienia sa ok,kondensatorki nowe wiec nie ma sensu go wymieniac:)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

To trza było se zrobić 6 pin i sata  a nie nowe przejsciówki :P

lukee8
komentarz
komentarz

Rozbierz sobie wtyczkę 6pin i pogadamy:D Moglbym zrobic wszystko ale mi sie nie chce:D

Gość
komentarz
komentarz

12809198c2a9b056gen.jpg

 

 

Wiejski tiuning rev 2.0 :P

lukee8
komentarz
komentarz

Omg ^^

webber
komentarz
komentarz

E tam, każdy to chyba kiedyś przerabiał :D

Gorzej, ze jeśli to tylko jedna warstwa farby - prawdopodobnie sporo się zedrze przy wkładaniu napędu w koszyk.

Gość
komentarz
komentarz

Warstwa ma 45 atomów .

Tyle co q9550 :P

lukee8
komentarz
komentarz

i tak ledwo co naped widac byl sens go malowac? A jak wybuchnie?

Gość
komentarz
komentarz

dziura_w_ziemi.jpg

 

To bede w teleekspresie .Miedzy Michałem Wisniewskim a Magdą Gesler :prosi:

lukee8
komentarz
komentarz

Ta dziura to jak robiłem 6pin wtyczke została.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

228f6a2299ab3dc0gen.jpg

 

Co ty gadasz że nie widać to juz ostatni element co sie rzuca w oczy że nie do kompletu

lukee8
komentarz
komentarz

Teraz widze bo dałes cwaniaku z innego profilu!
Wczesniej nie było widac:P

Gdzie ty masz przednie guziki podłaczone?:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.