x-kom hosting

Radeony HD 7XXX [Temat zbiorczy] (Southern Islands 28nm)

pencil32
komentarz
komentarz

Dzisiaj na półki sklepowe trafił nowy Radeon 7790 ale kosztuje on aż 540 zł, jak myślicie za ile będzie mógł zejść z ceny?

rufinek
komentarz
komentarz

Mam pytanko,zastanawiam sie nad zmiana karty obecnie uzywam 7870 sapphire (1200/1450),jest spoko ale czasem kleka,np w far cry 3,czy assasin 3.Wiec zaczolem sie zastanawiac nad 7970,jesli juz bym sie zdecydowal to na vapor x,albo lightening od msi.Zauwaze duza roznice po takiej zmianie?Aha i jeszcze czy ma to sens przy takiej specyfikacjii:

i5 2500k 4.2,mobo msi g45,8 gb ram kingsron 1600,zasilacz psu 65o tx

gando
komentarz
komentarz

Dzisiaj na półki sklepowe trafił nowy Radeon 7790 ale kosztuje on aż 540 zł, jak myślicie za ile będzie mógł zejść z ceny?

jak tylko będzie więcej kart różnych prod. , to zapewne ceny troche spadną obecnie od Cluba jest za 500pln http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=53008

  • 2 tygodnie później...
rufinek
komentarz
komentarz

Witam wszystkich,zakupilem vapor x 3gb 7970.Moje pierwsze spostrzezenie: jest glosna,glosniejsza od mojego starego saphire 7870.Ale to idzie przebolec bo i tak bede gral na sluchawkach,martwi mnie natomiast to ze po ustawieniu zegarow 1100/1600,osiaga 80 stopni w furmarku,a uzycie gpu skacze w gore i  wdol.Trafilem gorszy egzemplarz czy powinienem reklamowac?

Flap
komentarz
komentarz

Kupiłeś najgorszy model xD

Vapor-X, to grzałka.

rufinek
komentarz
komentarz

dalem za nia 200 funtow wiec stratny nie jestem w kazdej chwili moge ja sprzedac,ale nie w tym rzecz,bo wydajnosc na stockach jest zadowolajaca gorzej jak dochodzi do oc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.