x-kom hosting

Nie działa Szybka odpowiedź

Forumowiec
utworzono
utworzono

Witam. Mianowicie gdy chcę napisać posta w danym temacie i klikne napisz nic sie nie dzieje ,muszę kliknąć więcej opcji i dopiero napisz wiecie jak zrobić aby móc odpowiadać normaalnie?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Jaka przeglądarka?
Użyj najpierw CCleaner i przeczyść rejestr oraz usuń zbędne pliki, w tym przeglądarkowe.
Zdefragmentuj też dyski programem Defraggler.
Pomogło?

bub
komentarz
komentarz

Sporadycznie zdarza mi się taka sytuacja, jednak po odświeżeniu strony okazuje się, że odpowiedź się dodała. Sprawdzałeś to?

Forumowiec
komentarz
komentarz

@bub
sprawdzałem nie działa
@igor
Opera. Na google chrome to samo
Przeczyszczone nadal nie działa

naekana
komentarz
komentarz

[b]@autor[/b] a weź sprawdź, czy nie masz kilku wersji javy w systemie (wtyczek javy w przeglądarce) - one się lubią kłócić ze sobą i takie hece się wtedy dzieją. Jak masz, to pobierz sobie najnowszą, poprzednie wywal i zainstaluj tę pobraną. Powinno być si.

Forumowiec
komentarz
komentarz

@ naekana
Nie nie mam
Tak samo jest jak sprawdzałem na innych komputerach. Na 2 w szkole ,na drugim w domu i na Galaxy gio nie działa

Igorrodz
komentarz
komentarz

Ciekawe, bo u mnie na pececie jak i na Galaxy Ace działa.

:hm:

sUb
komentarz
komentarz

Reinstal przeglądarki robiłeś? jak nie to wykonaj.

Forumowiec
komentarz
komentarz

Cytaj uważnie na dwóch pc-tach w szkole sprawdzałem nie działa na dellu q15r w domu też nie działa więc to raczej nie wina przeglądarki
Edit zauważyłem że cyt.selektywne też nie działa

Igorrodz
komentarz
komentarz

A jaki masz system operacyjny?

Forumowiec
komentarz
komentarz

Xp 32bit. Było sprawdzane także na XP 64bit i Seven 64bit

Igorrodz
komentarz
komentarz

Ciekawe, bo u mnie nie ma problemów.

Szkoda, że Necik nic na to nie... :E

Forumowiec
komentarz
komentarz

ma ktoś jakiś pomysł?

kelloco2
komentarz
komentarz

u mnie wszystko działa ok

Forumowiec
komentarz
komentarz

ktoś  ma jakiś pomysł?Niewiem czy to ważne czy poprostu forum było aktualizowane ale nie mam przy pełnej odpowiedzi tego paska do zmiany czcionki ,pogrubienia itp

raazor90
komentarz
komentarz

To zależy od prędkości internetu, u siebie też to mam, muszę odświeżyć stronę żeby mieć możliwość skorzystania z szybkiej odpowiedzi (zaznaczam że nie zawsze tak jest)[quote name='Forumowiec' timestamp='1324233711' post='1399694'] ale nie mam przy pełnej odpowiedzi tego paska [/quote] to też nie zawsze mi się pojawia

Forumowiec
komentarz
komentarz

mam 12mbit/s więc to raczej nie wina neta. Próbowałem robić tak jak mówisz ale nie działa

Igorrodz
komentarz
komentarz

A nie korzystasz może z jakiejś bramki proxy?

necik
komentarz
komentarz

W najbliższych dniach zaktualizuję forum, może to pomoże.

Forumowiec
komentarz
komentarz

@igor
nie korzystam :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

To ja nie mam już pomysłu. Może jeszcze [b]szaki [/b]umiałby coś dodać...

necik
komentarz
komentarz

Forum zaktualizowane do najnowszej wersji. Spróbujcie teraz wyczyścić cache przeglądarki (W FF: Narzędzie -> Opcje -> zakłądka Prywatność -> usuń pojedyńcze ciasteczka -> w wyszukiwarce wpisz forumpc i usuń znalezione ciasteczka).

Pomogło?

Forumowiec
komentarz
komentarz

nie działa . Na FF jeszcze zobacze

na Firefox odpowiedziałem w jednym temacie działało dlaczego działo otóż dlatego że po odpowiedzeniu w 1 temacie przestało działać

kelloco2
komentarz
komentarz

ja nie mam żadnego problemu? u kogoś jeszcze występuje powyższy problem? może macie coś z dostawcą skoro na tylu różnych urządzeniach to nie działa?

Forumowiec
komentarz
komentarz

przed chwila sprawdzałem na GuruPc tak z ciekawości tam wszystko działa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.