x-kom hosting

Wybieramy Moderatora / Helpdesk roku !

Wybieramy Moderatora / Helpdesk roku !  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wedlug was zasluzyl na miano Moderatora roku 2011?

    • antos
      1
    • benkowik
      3
    • cubeaim
      21
    • De Puta Madre (Sicknature)
      37
    • djmakus
      28
    • raazor90
      9
    • Webber
      1
  2. 2. Kto wedlug was zasluzyl na miano Helpdesk roku 2011?

    • bub
      10
    • ciaciama
      9
    • Igorrodz
      53
    • kelloco2
      11
    • Mephic
      9
    • WireBoot
      8


naekana
komentarz
komentarz

[quote name='antos' timestamp='1324139955' post='1398910'] ej, a dlaczego dla mnie tylko jeden głos? [/quote] Bo się opier... Antek :haha:

Maki pomarudził i już ma cztery :D

Alron
komentarz
komentarz

[quote name='antos' timestamp='1324139955' post='1398910'] Przyznać się komu zaś trzeba przelew zrobić na konto [/quote]

10zł od głosu (koszt czasu spędzonego na zakładanie nowego konta). Płatne z góry, na rachunek 66 6666 6666 6666 6666. W tytule przelewu proszę podać nick z forum, numer karty kredytowej i numer pin owej karty.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Eeeee... Ja sprzedam swój głos za 0.99zł :E

trusiaczek
komentarz
komentarz

Mysle, ze Administracja wam to jakos wynagrodzi :E

kuba90
komentarz
komentarz

A może jakaś ankieta przeciwna dla moderatorów? Takie złote maliny

cubeaim
komentarz
komentarz

A chcesz się narażać mianując kandydatów? :evil:

Alron
komentarz
komentarz

Ja bym mógł się narazić. :D Wszyscy moderatorzy mnie nie znoszą, a jak dotąd tylko Sick mi warna zapuścił.

kuba90
komentarz
komentarz (edytowane)

cubeaim ja się moge narazić zbiore najwyżej jakiegoś warna, a bub chyba na tym forum nie ma mścicieli :-) no może jeden(to nie ja)

Gość
komentarz
komentarz

Według mnie w kategorii Moderator roku mam kilku faworytów , mianowicie Sicknature oraz Cubeaim, chociaż drugą osobę pamiętam z czasów, kiedył helpdeskiem. Brakuje Pućka, który również sprawnie moderował. Co do Helpdeska to Mephic.
[quote]A może jakaś ankieta przeciwna dla moderatorów? Takie złote maliny[/quote]
Wierzysz, że dużo osób w tym weźmie udział? Nie zrobią tego, aby się nie narazić. Osobiście jestem za. Dlaczego tylko przyznawać tylko pochwały?

  • Dobra wypowiedź 1
cubeaim
komentarz
komentarz

Dlaczego przyznawać tylko pochwały? Bo [color=#008000]Mod[/color] / [color=#0000ff]HD[/color] to stanowisko charytatywne / dobrowolne, a jeśli ktoś się z niego nienajlepiej wywiązuje, lub nie ma czasu na pomoc i moderkę to zostaje przenoszony do [color=#a52a2a]Vip'ów[/color].
Nie musi dodatkowo dostawać batów w sondzie / ankiecie, bo nie był zbyt dobry...
To chyba jest proste, prawda?

Ps. Podatków na funkcje "ekipy" nie płacicie :E chociaż byłaby to dodatkowa motywacja :P

Gość
komentarz
komentarz

Brak krytyki może spowodować popadnięcie w samozachwyt. Negatywne uwagi zmuszą daną osobę do refleksji, chyba, że boimy się o własną opinię i o naruszenie ego. Jeżeli ktoś wykonuję pracę charytatywnie to niewolno mu wytknąć błędów? Nie tędy droga.

[quote]a jeśli ktoś się z niego nienajlepiej wywiązuje, lub nie ma czasu na pomoc i moderkę to zostaje przenoszony do [color=#A52A2A]Vip'ów[/color].[/quote]
Wybacz, ale takie wymówki nie robią na mnie wrażenia. Za dużo spędziłem czasu na tym forum i często osoby, które były nieaktywne nie były oddelegowane do grupy VIP.

  • Dobra wypowiedź 1
kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='Sayan' timestamp='1324576476' post='1401932']
Brak krytyki może spowodować popadnięcie w samozachwyt.
[/quote]
i co sądzisz że któryś z HD czy Moderatorów wpadnie/wpadł w samozachwyt?

ludzie za darmo składają tu innym zestawy, pomagają, ale najlepiej jeszcze ich pocisnąć, pogrążyć i zdołować. dodatkowo zmusić do refleksji zagłosowaniem w jakieś ankiecie na forum? ;) wybacz, ale trochę śmieszne jest to co piszesz

[quote name='Sayan' timestamp='1324576476' post='1401932']
Jeżeli ktoś wykonuję pracę charytatywnie to niewolno mu wytknąć błędów? Nie tędy droga.
[/quote]
wolno; można wytykać. ale to nie to samo co głosowanie na najgorszego moda/hd/admina

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]i co sądzisz że któryś z HD czy Moderatorów wpadnie/wpadł w samozachwyt?[/quote]
Są różni ludzie i różne sytuacje.
[quote]ale najlepiej jeszcze ich pocisnąć, pogrążyć i zdołować. dodatkowo zmusić do refleksji zagłosowaniem w jakieś ankiecie na forum?[/quote]
Czy pisałem tutaj o jakimkolwiek ubliżaniu komuś? Nadmiernie interpretujesz wypowiedzi. Czasem warto zachować dystans.
[quote]wolno; można wytykać. ale to nie to samo co głosowanie na najgorszego moda/hd/admina[/quote]
W ten sposób użytkownicy sygnalizują uwagi co do pewnych osób. Jestem użytkownikiem i mam prawo również do negatywnych wypowiedzi.
[quote]wybacz, ale trochę śmieszne jest to co piszesz[/quote]
Każdy ma prawo do własnego zdania.

  • Dobra wypowiedź 1
kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='Sayan' timestamp='1324580908' post='1401976']
W ten sposób użytkownicy sygnalizują uwagi co do pewnych osób. Jestem użytkownikiem i mam prawo również do negatywnych wypowiedzi.
[/quote]
do wypowiedzi, uwag, skarg - oczywiście - ale głosowanie na najgorszego moda/hd/admina? nie chce mi się z Tobą nad tym dywagować jak widzisz żadnej niestosowności w czymś takim ale;
widziałeś coś takiego kiedyś gdzieś na forum?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Owszem, były typy na ulubionego użytkownika, pomocnego użytkownika i również była pozycja dotycząca nielubianego moderatora. Co prawda tutaj nie miało miejsca, ale na innym forum było coś takiego.

  • Dobra wypowiedź 1
bub
komentarz
komentarz

Przeca to zwykła głupota :E Sęk w tym,. że 99% userów jako najgorszego wskaże tego który dał mu warna/szablon/adnotację lub wywalił głupawy temat do kosza. I to ma być rzeczowa krytyka? Idąc tym tokiem sadzę, że najlepszym zostałby ten co najmniej robi bo najmniejszej liczbie osób się w ten sposób naraził. Wiem Sayan, że możesz patrzeć na to obiektywnie ale niestety wiekszośc nie oceni tego w ten sposób.

cubeaim
komentarz
komentarz

Jak ktoś ma solidne zastrzeżenia co do kogoś to pisze sobie taki temat jak tutaj rekyza : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=228161&st=0&p=1366271&#entry1366271 i wszyscy to rozpatrujemy.
Ankieta na najgorszego darmowego pomocnika jest debilna :E

kelloco2
komentarz
komentarz

pomijając to, że można to pośrednio wywnioskować z tej ankiety niż robić ankietę na "najgorszych hd, modów itd..."

Gość
komentarz
komentarz

[quote]Ankieta na najgorszego darmowego pomocnika jest debilna :E[/quote]
Idąc tym tropem można powiedzieć, że na najlepszego jest również pozbawiona sensu i obiektywizmu co zaobserwował słusznie Bub, zero warnów rozdanych przez moda = najlepszy oraz jak wspomniał Kelloco, że najmniejsza ilość głosów wyłoni najgorszego moderatora/hd. Nigdy nie ma idealnych rozwiązań. IMO są dwa rozwiązania problemu
1. Zaprzestać przeprowadzania takich ankiet
2. Jeżeli zdecydowaliście się to nie zapominać, że istnieje jeszcze świat rzeczywisty i jeżeli nawet ktoś zostanie okrzyknięty tym najgorszym nie brać tego dosłownie.

Ode mnie wszystko w tej kwestii.

cubeaim
komentarz
komentarz

Obecne wyniki ankiety przeczą trochę twojej teorii - Sick częstował warnami nie raz, a prowadzi stawce.
Tak samo Igor.

2. To jest ankieta na najlepszego, zdaniem użytkowników - ten co będzie ostatni "nie będzie pierwszym", ale nie jest to równoznaczne z byciem najgorszym!

djmakus
komentarz
komentarz

bez komentarza....

ukrywam zbędne posty...

[color=#008000]// Tajne przez poufne :ninja:
// Cube :P[/color]

trusiaczek
komentarz
komentarz

[quote name='bub' timestamp='1324584624' post='1402028']
Przeca to zwykła głupota :E Sęk w tym,. że 99% userów jako najgorszego wskaże tego który dał mu warna/szablon/adnotację lub wywalił głupawy temat do kosza.
[/quote]

Ho ho ho, tu sie nie zgoodze.
Moje konto warnami w 40% zasilil Igor, a na tym etapie uwazam go za solidnego - no teraz VIP'a, ale niegdyś helpdeska. Zalezy wszystko od ludzi, czy to im pomoglo, czy zobaczyli gdzie popelnili blad - czy poprostu wiedza wszystko lepiej:E

Natomaist zgodze sie z antosem. Ludzie poswiecaja swoj prywatny czas by pomoc ludziom, wiec taka krytyka mogla by ich urazic.

kelloco2
komentarz
komentarz

nawet nie to że urazić. po prostu trzeba wiedzieć w pewnych rzeczach co można co nie. co najmniej jest ot nie na miejscu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.