x-kom hosting

Niewyobrażalny wzrost cen

Gość
komentarz
komentarz

Jeszcze nie tak dawno 1TB można było kupić poniżej 200 zł

MiQ
komentarz
komentarz

Jeszcze gorzej? Masakra jakiś ja nie w temacie;) rezygnuję na razie z dysku, bo nie będę przepłacał. Płacić takie chore ceny bo gdyby to było 20% ale nie ponad 50%;/

ziomos
komentarz
komentarz

Ja kupiłem kompa 2 tyg. przed skokiem cen i dysków i reszty, miałem szczęście ale myślę że koło marca ceny bedą już na w miarę normalnym poziomie. Wiele też bedzie zalezało od ceny Euro.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

no masakra z tymi cenami. Ponoć tak ok. wakacji będzie już lepiej

MiQ
komentarz
komentarz

Czy to wszystko tak podrożało, czy tylko rynek dysków? Szczerze to jakbym nie zaglądnął na forum to bym dał się zrobić i kupił za 350zł 1TB;) Więc napewno sporo ludzi da się zrobić.

Rim
komentarz
komentarz

Wiesz ogólnie to wszystko podrożało (najwięcej właśnie dyski),ale i pamięć RAM ma też podskoczyć do tak astronomicznego pułapu,(mimo że jest teraz tania)
Co do 350 zł za 1 TB to byłaby wtopa (tak jak wyżej pisałem ja za 350 to miałem nówkę wyczesaną 2TB :w00t: )

MC Jay
komentarz
komentarz

[quote][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]ponad 50%;[/font][/color][/quote]

Moje obliczenia wychodzą że jest to średnio 80%, nawet nie 50%

gizmo223
komentarz
komentarz

jak już pisałem poczekaj chwilę i wszystko wróci do normalnego stanu rzeczy i kupisz wtedy 1TB poniżej 300zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.