x-kom hosting

Phenom 955 - jaka karta po OC ?

Gość
komentarz
komentarz

Aleś się uparł na tego Sapphire, tam na teście jest temp. w stresie 68stopni - myślałem że będzie się dało mniej uzyskać, no cóż już nie będę wydziwiał i wezmę tego Sapphire. Dzięki za odpowiedzi.

sUb
komentarz
komentarz

Karta to zazwyczaj najcieplejszy podzespół PC stresie więc nie wiem czego ty oczekujesz.

cubeaim
komentarz
komentarz

Się uparłem bo to najlepsza karta za taką cenę - z dobrym układem chłodzenia.
Bez sensu jest szukać która karta ma 2-3 mniej w stresie bo to się na nic nie przekłada.
Ważne by chłodzenie było wydajne, cicho pracowało i bezpiecznie schładzało kartę.

sUb
komentarz
komentarz

Z tego co pamiętam RADKI mogą pracować to 115*C ale nie wiem czy tylko RADKI czy NVIDIA też, ale tak czy siak 115*C to ona miała nie będzie.

Gość
komentarz
komentarz

Każdy rdzeń ma inną termikę i inne maksymalne temperatury więc stwierdzenie "radki" jest błędne.

6850 przy takiej temperaturze jaką wytrzymywał HD4870 się spali. (taki przykład)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.