x-kom hosting

Tapatalk dla ForumPC

Igorrodz
komentarz
komentarz

Objaśnij jeszcze niezorientowanym co to takiego :cfaniak:

kelloco2
komentarz
komentarz

Tapatalk to taka aplikacja do łatwiejszego przeglądania forum. Mam to na Symbian 9.3 FP2, ale z tego co widzę usługa całkowicie siadła i dostępne są teraz wersje tylko dla Androida, BlackBerry i iPony. [url="http://www.tapatalk.com/"]http://www.tapatalk.com/[/url]
Nieźle dopracowali tą aplikacje. W sumie istnieje IP.Board.Mobile, ale ten pomysł nie jest głupi. Ciekawe tylko czy płaci się za rejestracje tam forum...

  • Dobra wypowiedź 1
mnichex
komentarz
komentarz

Z tego co można wyczytać w FAQ Tapatalka wygląda na to, że właściciel forum może bezpłatnie aktywować plugin Tapatalk'a.

  • Dobra wypowiedź 1
bobikon
komentarz
komentarz

Na forum PCFoster.pl właśnie takie coś zrobili: http://forum.pcfoster.pl/topic/6960-plugin-tapatalk/page__view__findpost__p__34934__hl__tapatalk__fromsearch__1

Lipton
komentarz
komentarz

Z chęcią bym to zobaczył na naszym forum...

  • Dobra wypowiedź 1
  • 5 miesięcy później...
spythere
komentarz
komentarz

Witam.
Mały wykop! :D
Prosiłbym admina o dodanie tapatalk do forum! Plusów tego typu działania chyba nie muszę wymieniać?

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Może to pomoże - wystarczy na dole strony wybrać "Zmień styl" -> "IP.Board Mobile" i już mamy łatwiejsze przeglądanie forum ze smartfona. Jedyny problem, jaki zauważyłem to fakt, że [u][b]forum nie rozróżnia, czy jest się zalogowanym z urządzenia mobilnego (smartfon / tablet) czy ze stacjonarnego (laptop, desktop)[/b][/u]. Takie coś (rozróznianie) miało miejsce w poprzedniej wersji skryptu forum ale po aktualizacji do obecnej znikło, wyparowało jak kamfora :E

Edytowane przez Igorrodz
  • 11 miesięcy później...
jnocctcop
komentarz
komentarz

Oczywiście popieram przedmówców, nie dość, że wygodniej to jeszcze taniej...

  • Dobra wypowiedź 1
Human
komentarz
komentarz

tez przylaczam sie do prosby aby dodac forum do tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Tapatalk, który daje możliwość kontaktu z ForumPC.pl zawsze i wszędzie bezpośrednio z telefonu/tabletu w bardzo zoptymalizowanej formie to świetne rozwiązanie - urządzenia pobierają znikomą ilość danych oraz energii a z ForumPC.pl można łatwo i szybko dzięki temu korzystać. Nie każdy bowiem może pozwolić  sobie aby jego problem, o którego pomoc w rozwiązaniu prosił w swoim temacie na forum, nadal nie był rozwiązany; użytkownicy chcą być potrzebni i pomocni innym i mieć ciągły kontakt z ForumPC.pl nawet poza domem. Tapatalk ogromnie ułatwia to, szczególnie posiadaczom telefonów i tabletów z systemem Android (i miejmy nadzieję, że też posiadającym wkrótce wchodzący na rynek Ubuntu Phone). Wygoda obsługi Forum za pośrednictwem Tapatalk jest wręcz bajeczna a (z tego co czytałem) implantacja Tapatalka  na ForumPC.pl jest bardzo łatwa dla Adminastrora oraz konkretnego użytkownika, który się na to zdecyduje.

 

Mam nadzieję, że rozumie to również Administrator i poprzez Tapatalk dla ForumPC.pl popularność i zainteresowanie naszym forum wzrośnie.

 

Czekam zatem na odzew Administratora w tej sprawie i podjęcie konkretnych kroków w celu realizacji tego postulatu - a czekamy już (licząc od pierwszego posta) ponad półtorej roku...

Edytowane przez Igorrodz
  • Dobra wypowiedź 1
Pentium320
komentarz
komentarz

@up - podpisuję się pod tym obiema rękami. Do tego warto dopisać, że forum będzie listowane w samej aplikacji, więc może trochę zwiększyć jego popularność. Ogólnie - same plusy :)

iDaft
komentarz
komentarz

A mam takie lekko off topowe pytanie - czy można gdzieś pobrać Tapatalka nie płacąc zań? Nie mówię tu o piratowaniu, bo to ostateczność. ;)

Human
komentarz
komentarz

Legalnie za darmo go nie pobierzesz, w google play tylko jest.

necik
komentarz
komentarz

Tapatalk już działa na ForumPC.pl, można testować. A jeżeli ktoś nie chce płacić, to działa też wersja mobilna forum ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Pentium320
komentarz
komentarz (edytowane)

Pod jakimi frazami szukać? Próbowałem pod forumpc, forum pc i forumpc.pl i nic nie znajduje...

 

EDIT: Igor, pod tą frazą znalazło mi 3 fora, ale nie forumpc :P

Edytowane przez Pentium320
necik
komentarz
komentarz

[quote name='Pentium320' timestamp='1361564070' post='1708817'] Pod jakimi frazami szukać? [/quote]

Spróbuj: ForumPC.pl

webber
komentarz
komentarz

Tak też nie znajduje, chociaż wielkość liter nie ma raczej żadnego znaczenia. Może najpierw musi przejść jakąś weryfikację?

Pentium320
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie no ja pamiętam, że jak dodawałem Tapatalk do forum na skrypcie MyBB, to działało chyba od razu... Tak czy siak - na chwilę obecną nie znajduje i chyba nie jest to problem u mnie :P

Edytowane przez Pentium320
radekx
komentarz
komentarz

Potwierdzam, że nie znajduje przy żadnej kombinacji nazwy forumpc.pl. Ale przez moment na starcie browsera miałem opcje dodania forum do tapa, ale tak się zdziwiłem tą możliwością, że nie kliknąłem :)

Pentium320
komentarz
komentarz

No i potwierdzam, działa. :)

Human
komentarz
komentarz

Yeaaa dzięki :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.