x-kom hosting

Poblem przy instalacji oprogramowania.

Gość
komentarz
komentarz

Jest to problem sprzetowy lub wada płyty z programem. Żeby się o tym na szybko przekonać wykonaj test:
skopiuj zawartość płyty na dysk do roboczego folderu o nazwie np. TEST, z tego folderu uruchom instalacje.
Zakłądam że przy kopiowaniu wywali bład.
Druga wersja dotyczy nagrywarki CD/DVD - albo źle czyta płyte, co możena zrobić?
Próba aktualizacji oprogramowania nagrywarki, przeczyszczenie optyki napedu.
Podaj jaki masz model nagrywarki. Dane CD/DVD, znajdziesz w Menedżerze Urządzeń.

pinecone85
komentarz
komentarz

O kurde, po przeniesieniu na twardy instalka ruszyła, zobaczymy czy pojdzie do konca. Bede informowal.

Gość
komentarz
komentarz

Czekam. Pożyjemy zobaczymy :mur:

pinecone85
komentarz
komentarz

Zainstalował po czym mi mówi - problem z uruchomieniem procesora morfoskładniowego Gram - zainstaluj program ponownie....to jakas kpina kurna...

Gość
komentarz
komentarz

Podaj mi na PW swoje GG, tak bedzie szybciej.

pinecone85
komentarz
komentarz

Poszedł priv.

Problem został rozwiązany dzięki pomocy użytkownika squank`a. Bardzo proszę o zamknięcie tematu. Dziekuje i pozdrawiam.

  • 4 tygodnie później...
ewciaavos
komentarz
komentarz

witam,
mam podobny problem z instalacją. ten sam komunikat wyskakuje o procesorze morfoskładniowym GRAM. prosze o pomoc!!!

Gość
komentarz
komentarz

Prosze o podanie na PW numeru GG, przyszła pani prokurator, sędzio, adwokat :dance1:

  • 1 rok później...
dalu
komentarz
komentarz

moge prosic o wyjasnienie problemu , bo pojawil sie taki u mnie k.marek32@gmail.com

  • 10 miesięcy później...
talas666
komentarz
komentarz

mogę prosić o pomoc, bo mam ten sam problem moj mail to talas@o2.pl . Z góry dziękuję za pomo

Zayfi
komentarz
komentarz

A tu chyba chodzi o to, zeby skopiować płyte na dysk i wtedy rozpocząć instalcję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.