x-kom hosting

Strasznie duże zużycie procesora

scarp
komentarz
komentarz (edytowane)

skanowanie tamtym programikiem nic nie dało, nadal sie wszystko tnie 100% procka iwgl
zauważyłem jedną rzecz otóż:
gdy mam programy np krzyś, franek, enia, benia
loguję się na enie którą mam od 1 miesiąca < w cs'ie mam 60 fpsów i skaczą>
denerwuje mnie to gdyż czasami mam po 10fpsów...
stworzyłem nowe konto, loguje się na nie mam 99 fps'ów w tej samej grze, wszystko działa szybciej, lecz tylko przez jedną godzinę po tej godzinie działa tak jak działało na wcześniej stworzonym programie
co do programów -> włączam teraz własnoręcznie vt i gg ale i tak nic nie daje.

ahh i gdy jestem w panelu logowania to loguję się na program, nic się nie otwiera czekam minutę później i dopiero odpalają się programy takie jak anty virus... <-- po odpaleniu kompa
a gdy jestem zalogowany, wyloguję się, a potem zaloguję wszystko włącza się od pierwszej sekundy...

bym zrobił formata, ale nie mam płytki, a poza tym nie wiedziałbym co potem instalować... i jak poprawnie zrobić formata...

karo47
komentarz
komentarz

Musisz miec zbyt duzo elementow w tle i na starcie ,skoro po minucie ci sie pojawiaja dopiero.

Skoro nie masz wirusow,probowales wielu rzeczy ,to moglbys pomyslec o formacie.

A jak toi sie robi?
Wkładasz plytke z windowsem podczas odpalania kompa i przed instalajca masz menu w ktorym formatujesz wybrany przez ciebie dysk a potem instalujesz system i po wszystkim sterowniki ,ot i cala filozofia ;)

RafaLStyle
komentarz
komentarz

Nie wiem czy pomogę ale kiedyś miałem podobny problem klocek zużywał się na 100% okazało się że komp miał vira więc uratowało mnie to : Malwarebytes Anti-Malware miałem na PC robaka po jego usunięciu wszystko grało :)

scarp
komentarz
komentarz

Tyle, że zgubiłem płytkę do windowsa... CD-keya mam...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.