x-kom hosting

Domena - w jakiej firmie się aktualnie najbardziej opłaca

gavron7
komentarz
komentarz

podaj sobie co chcesz, to twój problem później będzie jak nic z domeną nie będziesz mógł zrobić

 

  • 3 miesiące później...

Gość
komentarz
komentarz

Dodałem wpis, ale niestety został usunięty, bo był "kopią wpisu ze strony". Z jednej strony rozumiem, ale z drugiej - niekoniecznie.

 

Poświęciłem sporo pracy na przygotowanie wpisu, który porównuje oferty 24 rejestratorów.

 

Gdybym wybrał tylko kilka wersów i podał link do strony - czy byłoby w porządku? Chciałem zaoszczędzić czasu i przechodzenia na moją stronę (aż tak mi na tym nie zależy), dlatego podałem całą treść we wpisie.

 

W związku z powyższym zapraszam na stronę w celu zapoznania się z porównaniem "Nie przepłacaj za przedłużenie ważności domen":

http***

 

W zestawieniu znajdziecie porównanie cen odnowień domen .pl u 24 rejestratorów. Ceny od 40,20 PLN netto za rok do 120,00 PLN netto za rok odnowienia domeny .pl.

 

DD

 

==============

ponownie punkt 13 regulaminu // anioł2009

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
Dnia 4.06.2020 o 19:11, D D napisał:

https//www. .......

Jest to reklama, masz zgodę administratora? - nie, za takie spamowanie na innym forum już dawno byś zarobił bana.

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam domeny w Seohost i tam jest 49,45 zł brutto za przedłużenie domeny .pl, to nawet parę złoty taniej niż w ovh

 

Warto patrzeć na ceny za przedłużenie, a nie za pierwszy rok. Bo co z tego jak pierwszy rok będziesz miał domenę za 0 zł, a potem za przedłużenie zapłacisz ponad 100 zł, co jest częstą praktykom wielu firm.

Gnum.pl
komentarz
komentarz

W seohost jest tanio ale nie najtaniej.

  • 7 miesięcy później...
Bitkong
komentarz
komentarz

Trzymam w OVH bo najtaniej, ale panel to jakaś porażka. Wolny i mało intuicyjny. 

Bardzo wiele osób korzysta z wordpress do celów blogowych. Jest na pewno prostszy i łatwiejszy do opanowania. Ma duże wsparcie spoleczności. Jesli chodzi o ataki.... No coz, te zawsze mogą się zdarzyć ale w sieci jest bardzo wiele poradników o tym, jak się przed takimi atakami uchronić.

https://drupalsolution.pl/blog/drupal-czy-wordpress-ktory-wybrac-porownanie-cms-ow

Jeszcze tutaj masz porównanie drupala do wordpressa.

Drupal daje większe możliwości, aczkolwiek nie wiem czy dla zwykłego bloga jest sens się w to bawić... 

eryk93
komentarz
komentarz

Do niedawna korzystałem z OVH (domena) i CyberFolks (hosting), działało wszystko bez zarzutu, ale odnowienie, to cenowo porażka

 

Przeniosłem wszystko na lh.pl, domena 9zł, hosting 37zl na rok, odnowienie 120 jeśli się nie mylę, zależnie który pakiet wybierzesz ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.