x-kom hosting

Wiedźmin 2 - problemy z przejściem i rozwiązania

devv93
komentarz
komentarz (edytowane)

mam problem ze zdobyciem magicznego artefaktu. Idę tak jak na tym filmiku, ale te ostatnie drzwi są zamknięte: http://www.youtube.com/watch?v=UGRSpwl5RUE

@edit:

Byłem we wcześniejszym etapie tego questa i już mogę otworzyć.

@edit2:

Teraz mam taki problem, że nie wiem jak pokonać pelno tych lepszych harpi.

@edit3:

Gra skończona :D

Edytowane przez DeeV

Igorrodz
komentarz
komentarz

Czy też tak macie, że Wiedźmin 2 bardzo mocno rozgrzewa wasze CPU i GPU? jakie macie temperatury CPU i GPU?

Gość
komentarz
komentarz

Igor to obecnie jedna z najbardziej sprzętożernych gier na rynku..... to dziwi cię że CPU i GPU jest obciążane prawie maksymalnie ?

Ael
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o temperatury, to podobnie do większości bardziej wymagających gier. Przyzwyczaiłam się już do tego, że komp świetnie grzeje nogi zimą podczas grania.
W Wieśku zauważyłam natomiast ciekawą właściwość: najwyższe obroty wentylatorów załączają się tylko i wyłącznie przy scenach +18 ;D

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Ael' date='28 maj 2011 - 13:29' timestamp='1306582276' post='1267345']
najwyższe obroty wentylatorów załączają się tylko i wyłącznie przy scenach +18
[/quote]
A tam, ile ich tam jest ;)

[spoiler] Jak na razie udało mi się wychędorzyć tylko Triss i Ves.
W Wiedźminie 1 chędorzyłem częściej :PP
[/spoiler]

Edytowane przez Igorrodz
Gość
komentarz
komentarz

W Wieśku nr 1 to ja chędorzyłem każdą dziewkę która brała prezenty lub oreny. [img]http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/szczerb.gif[/img] Geralt jako odmieniec i mutant miał większy popęd [img]http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/rotfl.gif[/img]

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Miał. Ale teraz ustatkował się. :E
A ja w 1 wybrałem Shani. Ale ona gdzieś znikła. Ja kcę Szani!!!





[spoiler][b]I już. Smoków nie zabijam. A Letho poszedł w swoją stronę. Na południe. Nie zabija się towarzyszy.[/b][/spoiler]

Edytowane przez Igorrodz
Boski4
komentarz
komentarz

pomoże ktoś przejść bo mam problem jak chcę przejść do Vergen podczas mgły w quescie Klątwa Krwi, to na początku amulet mnie prowadzi, a potem znika, co mam zrobić bo nie wiem. Tłukę tych gości trochę, i tłukę, a tam się nie rusza dalej.

Ael
komentarz
komentarz

Mnie też znikał, może to jakiś bug. Do Vergen da się trafić samemu, tylko trzeba trochę pobiegać ;) Olej wrogów, bo i tak ich tam wszystkich nie pokonasz w ten sposób, użyj queen i po prostu biegnij.

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

U mnie nic nie znikało. Naciskaj [b]Z[/b] - wiedźmiński medalion i jego moc pokaże Ci drogę...

  • Dobra wypowiedź 1
Play
komentarz
komentarz

Macie jakis patent na letho - poziom trudny? :D

Boski4
komentarz
komentarz

Jak wejść do legowiska Harpii w akcie 2 w quescie "Atak na Vergen", bo tam chyba znajduje się klucz do drzwi koło legowiska, albo do skrzyni nad drzwiami. Pomoże ktoś?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Gramłem na razie po stronie Roche'a więc nie pomogę. Muszę teraz spróbować po stronie Wiewiórek ;)

No, po stronie Roche'a nie jest nudno, oj nie :evil2:
[spoiler][media]http://www.youtube.com/watch?v=Kh1sB-SQTGk&feature=player_embedded#at=59[/media][/spoiler]

Edytowane przez Igorrodz
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja mam problem z zabiciem Keylana czy jak tam było tej ośmiornicy. Wiedźma woła znakiem K w macki a znak ich nie unieruchamia jakoś i lipa. Nie chce mi się poradnika szukać a padłem już 3 x i zniechęciłem się. Jak zabić tego padalca?

EDIT:
problem rozwiązany

Jest mi ktoś w stanie napisać jak użyć eliksiru kota? (konieczne przy zadaniu - ranny Cedric) Żadnego eliksiru nie mogę użyć nie wiem czemu w inwentarzu nie da się ich wybrać a przeciągnąć do okienek - pod ręką - też nie :blink: w każdej grze RPG jak się chce coś wypić to się w to klika i po problemie. Wiedźmin 2 jest jakiś inny? Czekam na sugestie.

Edytowane przez Sicknature
leggo
komentarz
komentarz

[quote name='Sicknature' timestamp='1306948023' post='1269475']
Jest mi ktoś w stanie napisać jak użyć eliksiru kota?
[/quote]
Przytrzymujesz [b]ctrl[/b], klikasz na ikonkę w samym środku koła, wybierasz "picie eliksirów", a następnie przeciągasz eliksir z listy po lewej na jeden z trzech slotów po prawej i [b]enter[/b].

Play
komentarz
komentarz

Pic mozna tylko z poziomu medytacji - niestety dosc irytujace rozwiazanie na dluzsza mete
W okienka ''pod reka'' mozna wkladac petardy i pulapki.

tluk
komentarz
komentarz

Mnie też trochę irytowało to, że pić można tylko w trybie medytacji...No ale w sumie w walce tyle się dzieje, że można przymknąć oko na picie eliksirów w jej trakcie ;)

Gość
komentarz
komentarz

Teraz to już wiem ;) wolałem rozwiązanie z 1-nki za to nie zamieniłbym się sposobem walki czy oprawą graficzną :D

Play
komentarz
komentarz

Wiecie czy da sie jeszcze w akcie 3 zdobyc feromon krolowej endriag ?

Gość
komentarz
komentarz

Wiedźmin 2 ukończony :) zakończenie takie że 3 część można zrobić.

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Sick - poszukaj save przed spotkaniem z Letho w ruinach (jak prowadzisz związanego Iorweta) i podaj mu miecz podczas interakcji - wejdziesz wtedy na jego ścieżkę. Skutkuje to tym, że wejdziesz na jego ścieżkę, co jest równie ciekawe. Ja właśnie tak gram.

[quote name='Play' date='02 czerwiec 2011 - 12:19' timestamp='1307010077' post='1270216']
Wiecie czy da sie jeszcze w akcie 3 zdobyc feromon krolowej endriag ?
[/quote]
O ile się nie mylę mam go z aktu dziejącego się w lesie...



[b][size=3]Btw- gdzie można kupić recepturę na eliksir kot w Verden? Nie mam jej! :E[/b][/size]

Edytowane przez Igorrodz
Play
komentarz
komentarz

[quote name='Igorrodz' date='02 czerwiec 2011 - 17:52' timestamp='1307033693' post='1270394']
Btw- gdzie można kupić recepturę na eliksir kot w Verden? Nie mam jej! :E
[/quote]
Chyba u tej laseczki co narzedzia chirurgiczne - ostatnia od lewej po wejsciu za brame mahakamska

Gość
komentarz
komentarz

Szkoda że po walce z Letho gra się kończy (tak zabiłem sukinsyna nie dałem mu odejść choć łatwe to nie było) ale żadnej scenki ani nic tylko Geralt patrzący z urwiska na miasto i odchodzący :blink: trochę do bani :pff:

Igorrodz
komentarz
komentarz

Odchodzący... do Nilfgrdu w poszukiwaniu Yenefer oraz Cintri. Tak mi się wydaje.

Btw- a zabiłeś też smoka?

Gość
komentarz
komentarz

Tak zabiłem choć to było najtrudniejszym zadaniem jakie w tej grze miałem (z pół godziny walczyłem a raczej uciekałem)

PS: Mail poszedł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.