x-kom hosting

plyta recovery na nowym sys

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Centrum akcji > w okienku pol lewej jest Kontrola UAC
[b]Edytowałem posta nr22[/b]. Musisz jeszcze zaimportować dwa klucze do rejestru bo to system 64bitowy

[quote]biblioteka:[/quote]
Nie o ta bibliotekę chodzi.[b] c:\Windows\System32\ bibliotekę [b]wmp.dll

Ale ważniejszy jest import kluczy rejestru
[/b][/b]

  • Dobra wypowiedź 1

mateo2558
komentarz
komentarz

po dodaniu dwóch kluczy dziala;D
dzieki jestes mega.;D to chyba tyle?

Gość
komentarz
komentarz

[quote]dzieki jestes mega.;D to chyba tyle? [/quote]

No to fajnie :D pamietaj, nie wolno sie poddawać.
Teraz ściągnij malutki programik [b]TFC Cleaner[/b]. Uruchom go z prawokliku jako admin potwierdź[b] OK[/b]. Wykona sie czysczenie folderów[b] Temp[/b].
Następnie pobierz [b]Puran Defrag[/b] zainstaluj i wykonaj defragmentacje dysków.
Jak masz jakieś pytania....nie ma sprawy.

mateo2558
komentarz
komentarz (edytowane)

ok programy pobieram, a co mi da ta defragmentacja? bo nigdy nie robilem ;D ale moze to na jutro juz zostawimy? ;]
w TFC wlaczylem i clean? kliknelem i usunelo ok 1.5GB, dobra ja juz na dzis koncze, dokonczymy to jutro jak wroce ze szkoly tzn ok 15-16 ;]
dzieki.

Gość
komentarz
komentarz

[quote]bo nigdy nie robilem ;D ale moze to na jutro juz zostawimy?[/quote]

defragmentacja plików na dysku robi porządek, przyspiesza system. Poczytaj w necie na temat defragmentacji. Można zostawić na jutro.
Jak uważasz....dzisiaj juz późno troszke.

mateo2558
komentarz
komentarz

no ja jestem, wlasnie ogladam jakis filmik na necie do i jak z ta defragmentacja ;] bo mam ten program od ciebie, i co odpalic go i defragmentuj i tyle? czekac?

Gość
komentarz
komentarz

[quote]bo mam ten program od ciebie, i co odpalic go i defragmentuj i tyle? czekac? [/quote]

Przed defragmentacją wyłacz wszystkie filmiki i inne duperele. Użyj jeszce raz TFCleaner i wtedy wykonaj defragmentacje partycji :D

mateo2558
komentarz
komentarz

dlugooo to trwa jakos ;D

Gość
komentarz
komentarz

[quote]dlugooo to trwa jakos ;D [/quote]
Duże partycja, dużo plików pofragmentowanych to i proces długi.
Nie przeszkadzaj niech skończy.

mateo2558
komentarz
komentarz

no skonczylo juz, i co wiecej? chyba koniec?xD

Gość
komentarz
komentarz

[code]%SystemDrive% = C: | %SystemRoot% = C:\Windows | %ProgramFiles% = C:\Program Files (x86)
Drive C: | 111,79 Gb Total Space | 51,67 Gb Free Space | 46,22% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive D: | 3,45 Gb Total Space | 0,00 Gb Free Space | 0,00% Space Free | Partition Type: UDF[/code]

Nie masz podzielonego dysku na partycje. A to bardzo nie dobrze. W razie jakiś kłopotów z systemem lub dyskiem możesz stracić wszystkie dane.
Ponieważ zamierzałeś instalowac system od nowa, (co prawda obraz dysku) co jest bez sensu przy jednej głownej partycji. Proponuje wykonać ponowną instalacje i wydzielić partycje systemową wielkości 50GB. Reszta czyli D bedzie na Twoje dane

mateo2558
komentarz
komentarz

no ale jak zrobie teraz plyte recovery, to po reinstalu i wyznaczeniu partycji wroci wszystko? czy od nowa wszystkie sterowniki itp?

Gość
komentarz
komentarz

[quote]no ale jak zrobie teraz plyte recovery[/quote]
Robienie kopii systemu mija się z celem w Twoim przypadku.
Musiałbyś zainstalować system od nowa z płyty. I w czasie instalacji utworzyc partycje systemowa 50GB. Potem instalować wszystkie sterowniki, programy itd.
Dopiero wtedy mozna zrobić kopie partycji C

mateo2558
komentarz
komentarz

ahaaa, ;/ to lipa, bo ja mam samych sterownikow do kompa z 20, i dotego programy, to nic dam sobie spokoj jednak z partycjami do czasu az sys padnie calkiem ;D wtedy i tak i tak bede musial od poczatku wszystko/

Jeszcze raz dzieki za pomoc ;]
Pozdrawiam.;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.