x-kom hosting

Pozycjonowanie

Liber
utworzono
utworzono

Haj!:) kto wie jak dobrze wypozycjonowac strone w przegladarce na haslo, ktorego nawet nie ma na stronie?? npo jakbym chcial wypozycjonowac moja str www.gitara4u.eu pod haslem np "samochód" w google?? wiem ze tak mozna tylko nei weim jak. przyklad? jeszcze nie tak dawno temu gdzy np wpisalismy w google "pedał" 1wynikiem bylo - poseł wojciech wierzejski. Jak to zrobic? pozdro:D

lukasz06
komentarz
komentarz

Można tak wypozycjonować stronę jeśłi duża liczba linków o takiej nazwie prowadzi do tej strony.

Liber
komentarz
komentarz

czyli potrzeba do tego duzo serwisow i linkow w nich?

lukasz06
komentarz
komentarz

Najlepiej dodaj swoją stronę do darmowego sytemu wymiany linków np. LinkMe.pl

Możesz też napisać swoje słowa kluczowe na stronie niewidzialnym napisem, ale gdy robot google się o tym dowie to możesz dostać bana.

DoGeR
komentarz
komentarz

Anachor linku musi być pod hasłem np. samochód i jak najwięcej takich linków :]

Fafu
komentarz
komentarz

duzo ludzi musi dodać

<a href="http://www.gitara4u.eu">Pedał;P</a>

:D

bizon11
komentarz
komentarz

Nie macie racji ;] - Kiedyś to działało już dzisiaj niestety nie ;]

Google zmieniło jakiś czas temu algorytm - by być uwzględniany w wynikach pod daną frazę musi się znajdować ta fraza na stronie internetowej (w całości bądź w części)

czyli nie jest możliwe wypozycjonowanie pod frazę samochód jeśli strona nie zawiera słowa samochód ;]

Natomiast możliwe jest wypozycjonowanie strony pod frazę samochód osobowy o ile na stronie jest słowo osobowy ;]

Dowodem na to że zmienił się algorytm to wyniki google - wpiszmy sobie ptasia grypa, debil, oszuści ;] Nie zobaczymy żadnej strony polityków - jakiś czas temu w top10 były stronki polityków ;] Tutaj mamy już dowód że algorytm się zmienił

A tutaj dowód że można wypozycjonować stronę zawierająca tylko 1/2 frazy:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=na...=Szukaj&lr=

Widzimy co jest w top10 ;]

To by było na tyle.

Nie wykluczam że idzie to zrobić ale jak na razie nikt tego nie dokonał... czyli jeśli idzie to na pewno jest to bardzo trudne ;]

Lucider
komentarz
komentarz

Liber, ale Ty chyba nie chcesz spamować co :P Bo nie do końca rozumiem, po co pozycjonować stronę na frazę, która na stronie w ogóle się nie pojawia ;)

saimon89
komentarz
komentarz

Witam podlacze sie pod ten temat. Dodalem stronke do GOOGLE i dalem opis strony, zatwierdzilem i na drugi dzien wszystko pieknie - mam strone w GOOGLE. Ale... chcialbym zmienic opis. Czy idzie cos takiego zrobic? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

DoGeR
komentarz
komentarz

Po prostu zmień opis, google z czasem wszystko zaindeksuje :)

saimon89
komentarz
komentarz

Wielkie dzieki za odpowiedz. Czyli mam zmienic tylko w indexie na mojej stronce?

bizon11
komentarz
komentarz
Wielkie dzieki za odpowiedz. Czyli mam zmienic tylko w indexie na mojej stronce?

W indexie i na innych podstronach o ile stosowałeś w nich metatagi odpowiedzialne za opis ;]

Jeśli zmienisz tylko w index-ie to będzie ten opis tylko na stronie głównej jeśli w reszcie to wszędzie :)

saimon89
komentarz
komentarz

bizon11 mi nie chodzi o to ze jak zmienie opis w indexie to bede mial ten opis tylko na stornie glownej... Czytaj uwaznie...

bizon11
komentarz
komentarz

Mnie tez do końca nie zrozumiałeś :P

Chciałem ci powiedzieć że jeśli zmienisz opis tylko w:

www.strona.pl/index.html

To opis zostanie zmieniony w google tylko dla strony

www.strona.pl

Jeśli natomiast zmienisz w

www.strona.pl/podstrony.html

No to będzie ten opis na wszystkich podstronach ;] - zaindeksowany w google

saimon89
komentarz
komentarz

aha... teraz to juz Cie rozumie. Narazie opis mam tylko na stronie glownej... Korzystny jest opis dla podstron? i czy wpisuje sie go w takich samych tagach?

bizon11
komentarz
komentarz
Korzystny jest opis dla podstron?

Korzystny ale dobrze by opisywał tylko tą podstronę ;]

i czy wpisuje sie go w takich samych tagach?

W tych samych

Liber
komentarz
komentarz

hmmm czyli nie da rady mowicie... no nic a oplaca sie walnac jakis system wymiany linkow, np linkMe albo cos takiego? Bizooon - plusik hehe

bizon11
komentarz
komentarz

Jeśli masz słaby PR - mniejszy niż 4 i mało podstron to nie warto - dużo to ci nie da z 100 - 200 dodatkowych linków a strona będzie zaśmiecona :) - no i mniej wartościowa bo z dużą ilością linków :)

Musisz sobie to przekalkulować :) Jeśli chodzi o system wymiany linków to tylko linkme

lukasz06
komentarz
komentarz

Możesz kupić reklamę na http://4webfree.pl (6zł za 10 dni reklamy) i masz linka w 16 000 księgach gości.

Liber
komentarz
komentarz

czyli oplaca sie ten system linkow wlanac w koncu czy nie?:D lukasz: nie chce placic za reklame str hehe poki nie jest on do konca zrobiony;]

lukasz06
komentarz
komentarz
czyli oplaca sie ten system linkow wlanac w koncu czy nie?:D

Moim zdaniem się opłaca :)

bizon11
komentarz
komentarz
czyli oplaca sie ten system linkow wlanac w koncu czy nie?biggrin.gif lukasz: nie chce placic za reklame str hehe poki nie jest on do konca zrobiony;]

Napisz ile masz zaindeksowanych podstron no i jaki masz PR ;]

Wtedy można coś więcej powiedzieć :P Wróżeniem z fusów się nie zajmuje :D

lukasz06
komentarz
komentarz

Liber ma zaindeksowane 124 podstrony i PageRank wynosi 0 :huh:

bizon11
komentarz
komentarz
Liber ma zaindeksowane 124 podstrony i PageRank wynosi 0 huh.gif

Moim zdaniem nie ma sensu...

Liber
komentarz
komentarz

Taa pr 0. a jakbym mial np pr 1 tak jak na www.gitara4you.republika.pl to oplacaloby sie?

Wróżeniem z fusów się nie zajmuje

hehehee ja tez nie ale na pewno wiez o tym wiecej ode mnie:D:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.