x-kom hosting

Burak Z Forum Onetu :d

Kamzilla
utworzono
utworzono
Mam dopiero od paru dni komputer i dopiero sie ucze wiec mam pytanie. Zapytalem pana ktory instalowal mi internet gdzie mozna kupic dostep do google i za ile, bo mysle ze bardzo mi taka wyszukiwarka by sie przydala. On mi zaoferowal ze za 50 zl mi zrobi taki lewy skrot na pulpicie do google. Zgodzilem sie ale teraz mam obawy czy moga wykryc ze uzywam google nielegalnie i czy nie lepiej jednak skasowac ten skrot i zakupic dostep oryginalny? Dziekuje za pomoc

Muahahah :D:D Dobre ;)

mat159
komentarz
komentarz

Sory ale to strasznie stare... Poza tym lepiej zaznacz ze to cytat bo ktos pomysli ze to Twoja wypowiedz :lol:

Przemek
komentarz
komentarz

Ja mu moge za dwie dych dac pelny dostep :P

Kurzun
komentarz
komentarz

Haha ostryy koleś.

olej3232
komentarz
komentarz

Za 50zl mogę mu legalnie dostęp do google podłączyć!

vocativus
komentarz
komentarz

Ja co miesiąc płace 50 zł i mam pełny dostęp do google, a nawet całego internetu.

a jednak... ciągle mnie dziwi głupota ludzka. Na takich można nawet nieźle zarobic :lol:

Saper
komentarz
komentarz

Aż przykro się robi jak tak człowieka wykorzystują

Kurzun
komentarz
komentarz

Przykro się robi, że są tacy ludzie w społeczeństwie. 80% ludzi słyszało o google i wie co to jest.

bizon11
komentarz
komentarz

Radzę nie wchodzić na forum onetu bo można zwariować ;]

Te poglądy i te dzieci... ehh... gdzie tam są moderatorzy...

Fafu
komentarz
komentarz

prowokacja

DoGeR
komentarz
komentarz

Ale mnie dziwi to jak oni to potrafią wymyślić :D I gratuluje im tego :D

lukasz_13_94
komentarz
komentarz

hahaha :D:D

Kleskus
komentarz
komentarz

Dzieeeci Neo, dalej grasują :D

Marooooo
komentarz
komentarz
prowokacja

Ale całkiem udana :D

Gość
komentarz
komentarz

To jest właśnie filozofia goscia, ktory w supermarkecie kupuje kompa za 3000zł i sie cieszy, ze ma C2D (e4300 przewaznie), giga ramu, 300GB na dysku i jakis (koreanski itp.) LCD 19". Nie przejmujac sie, ze ma padaczkowy zasilacz 300W, badziewna plyte glowna i zintegr. karte graf.

Krzysiek182
komentarz
komentarz

Chyba ktoś nie chodził do szkoły albo nie miał informatyki!

PZdr Krzysiek182!

mikrus
komentarz
komentarz

ale wy brutalni jesteście :P nie wszyscy się rodzą z wiedzą informatyczną :P (a ktokoliwek się rodzi z takową??). Po pierwsze to istna prowokacja. Tak samo jak bym zaczął walić po dwa błędy ort w każdym wyrazie, to od razu znalazłoby się 1000000000 polonistów którzy nie dość że znają słownik ort na pamięć to zawału serca by dostali. Trzeba taką wypowiedź na chłodno potraktować i człowiekowi wyjaśnić że dał się zrobić w chu...steczkę ;] A nie się śmiejecie źli chłopcy fu.. fu... ]:->

Morf
komentarz
komentarz

Masakra :).

Pewnie to jest prowokacja. Ale z drugiej strony niektórzy ludzie tak się znają na komputerach, że kto wie czy ten tekst nie był na poważnie. Jak chodziłem do liceum moja nauczycielka informatyki dziwiła się, że kosz w Windowsie można opróżnić (za to znała się na komputerach Odra), więc ktoś zupełnie nie obeznany z internetem mógłby za google zapłacić.

DoGeR
komentarz
komentarz

kamisek takie coś może każdy napisać na forum onetu :P

jusia
komentarz
komentarz

Nie wierzę, że to jest prawdziwe. Raczej udawane.

onna
komentarz
komentarz

Buahahaha podejrzewam że ktoś dla jaj tak napisał ale kto wie.... nie no ludzie nie ma takich niemądrych człowieczków prawda? ;)

arcix
komentarz
komentarz

Tak sie robi kase.Ja moge komus za polowe tej ceny Google na pasek wrzucic.

Axel
komentarz
komentarz

Hahahaha Ciekawe, ile zapłacił za dostęp do forum onet.pl :lol:

Kamix
komentarz
komentarz

Nom, ja mu za 5 100% legalny sprzedam :D

Na forum o2.pl ( http://www.forum.o2.pl/ ) jest jeszcze większy bajzel, też modów niema :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.