x-kom hosting

Ankieta nowy wygląd forum

Czy podoba ci się nowy wygląd forum  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? nowy wygl?d forum

    • Tak
      11
    • Nie
      30


tazman
utworzono
utworzono

Oceńcie sami

Lewy12
komentarz
komentarz

Pewnie że nie !!!Wtedy było lepiej

DoGeR
komentarz
komentarz

tazman, myślę że na ankietę za wcześnie, forum jeszcze nie jest w pełni gotowe

tazman
komentarz
komentarz

A ja myślę że liczy się właśnie pierwsza reakcja

DoGeR
komentarz
komentarz

Tazman może i nie wiesz, bo nie byłeś od początku, ale forumpc z początku też piękne nie było...

tazman
komentarz
komentarz

DoGeRAle jestem tera i to oco widze nie podoba mi się aż tak, może każdy z nas potrzebuje po prostu czasu, aczkolwiek użytkowników ubyło

Fafu
komentarz
komentarz

bez sensu ankieta bo każdy zagłosuje na NIE

DoGeR
komentarz
komentarz

Użytkowników jest może i mało, ale dla tego że forum nie wygląda teraz za bardzo atrakcyjnie i przyciągająco, ale wierze że to się zmieni gdy tylko bizon zajmie się grafiką, bo na razie ma inne ważne zajęcia dotyczące forum

necik
komentarz
komentarz

Tazman, w PA mam dostęp do dość ciekawych statystyk.

Według tych statystyk liczba nowych rejestracji / tematów / postów wcale nie zmalała.

GoBi
komentarz
komentarz

mi sie podoba... choć jest pare zastrzeżeń

Zarov
komentarz
komentarz

Oczywiście że się podoba. Jak już nie raz wspomniałem teraz forum jest przejrzyste. I to się dla mnie liczy.

tomq90
komentarz
komentarz

Lipa że szkoda gadać ! Jak ja wszedłem dziś rano to mi się odechciało na nim siedzieć :/ Lepiej było tamte ! Będzie powrót tamtego ?

kwachu1992
komentarz
komentarz

nie podoba ale juz sie powoli przyzwyczajam :P

Popek
komentarz
komentarz

E... tam, czasami jak na to patrze to odechciewa mi sie pisać na forum :/ Zagłosowałem oczywiście na NIE

Bamu
komentarz
komentarz

Doceniam prace tego kogoś kto pracował nad tą szatą graficzną i funkcjami ale wolałem stare forum.

Użytkowników nie ubyło, ale zmalała liczba postów i to drastycznie.

Przemek
komentarz
komentarz

A mi tam sie podoba.

Fakt, brakuje sporo funkcji ale sa i nowe bardziej funkcjonalne.

Z czasem mysle ze wszyscy sie przystosuja.

Ja juz nie mam wiekszych problemow ;)

Bamu
komentarz
komentarz

Funkcja "Reputacja" jeden wielki niewypał

Stare poczciwe "pomógł" :D

Zarov
komentarz
komentarz

Czemu "niewypał"? Bo można dać każdemu i wszędzie punkt + lub -? Imho jest lepszy.

Bamu
komentarz
komentarz

Jak ktoś odejmie ci kilka punktów z reputacji tak dla zabawy to zrozumiesz czego to niewypał

Przemek
komentarz
komentarz
Jak ktoś odejmie ci kilka punktów z reputacji tak dla zabawy to zrozumiesz czego to niewypał

Ale przeciez juz masz wszystko OK.

Jak cos to piszcie do Moderatorow.

W koncu jestesmy od pilnowania.

Bamu
komentarz
komentarz

I jestem za to wdzięczny ze jest już wszystko spoko, ale nie jeden noob jeszcze sie trafi który dla zabawy komuś odejmie trochę punktów

Przemek
komentarz
komentarz
I jestem za to wdzięczny ze jest już wszystko spoko, ale nie jeden noob jeszcze sie trafi który dla zabawy komuś odejmie trochę punktów

No wiadomo ze sa ludzie i ...

Zarov
komentarz
komentarz

Czyżby niektórzy udzielali się na forum tylko dla tych śmiesznych punktów? Nawet jakby ktoś się tak zabawił to jak już wspomniał Przemek takie sprawy zgłasza się do moderacji forum. Chociaż jakby nie było ujemnych punktów to byś pewnie nie miał pewnie nic do reputacji.

Marooooo
komentarz
komentarz

A ja już się przyzwyczaiłem do nowego wyglądu :D

i wygląda to fajnie :D

Zarov
komentarz
komentarz

To szybkie menu po prawej troche imho niepotrzebne jest. Jak chce przejsc szybko do innego dzialu to mam na dole menu do tego.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.