x-kom hosting

Ciekawe screeny z forum [połączone z: "Złote myśli" forum]

Gość
komentarz
komentarz

Wiec przyszła pora na zmiane pasty termoprzewodzącej podczas sciągania wariatora który chłodzi procesor miałem problem ze ściągnieciem go kombinowałem ,szarpałem aż wkońcu wyciągnełem wariator nałożylem na procesor pasty założylem wszystko ładnie pieknie ale niestety komputer nie działa



Zwariować można :E

webber
komentarz
komentarz

wymieniłem pastę chłodzącą, ale słabo pomaga. co zrobić?

Po paście termoizolacyjnej i wariatorze przyszła kolej na pastę chłodzącą.

Gość
komentarz
komentarz

wejdź w ustawienia biosu i zmień tryb pracy kontrolera dysku z trybu AHCI na tryb IDE/ATA

Jesteś tego pewien? Napisałem dysk Sata, nie hcce cie poprawiać czy coś tylko upewnić żeby czegoś nie zepsuć ;)

"Nie ucz ojca dzieci robić" :D

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

zasilacz chieftec, radeon i intel chyba nie zbyt dobre połączenie z tego co słyszałem,

Teraz mogę już umrzeć .Wiem wszystko :E



 

Edytowane przez HAL900
webber
komentarz
komentarz

[URL=http://i.imagebanana.com/img/s4rpgbtb/ff.png]ff.png[/URL]

Zaśmiane na głos.

Gość
komentarz
komentarz

nie podrkecaj bo jeszcze ci sie zepsóje

Tu kolejne od niego

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Karta graficzna : 2x ASUS GeForce GTX 680 2048MB DDR5/256bit DVI/HDMI/D Procesor : procesor 2x Intel Xeon E5-2687W (16Core's , 32HT) Ram: 65gb Płyta główna :EVGA Classified SR-X SuperRecord Dysk twardy pojemność : 3500 gb Zasilacz :EVGA SuperNOVA NEX1500 Classified To są Parametry komputera... zerknijcie.

o tak zasilacz jest do wymiany za słaby na to wszytko strasznie porozgladaj sie za uzywanymi zasilaczami takimi jak MegaBajt 350 atx powinien starczyc zapewne to powoduje piszczenie.

 

Człowiek wariator i wszystko jasne

Edytowane przez HAL900
  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

chcę wyciszyc swoj dysk ale tez chcę zeby był chlodzniejszy myslałem o zakopwaniu go w ziemi lub obklejeniu matami ale za to zwiększy się temperatura

Gość
komentarz
komentarz

Starłem ją, wyczysciłem procek i zapomniałem że skończyła mi się nowa pasta) :)

Postaram się załatwić paste w jak najszybszym czasie, czy to ona może być sprawcą tego problemu?

Gość
komentarz
komentarz

bez sensu wez jakiegos kolege ktory to umie robic:)

Po nie przespanej nocy włączają się skojarzenia.



Nazwa płyty głównej to "ASUSTek Computer INC"

wr%C3%B3zka.jpg



Ale z ciebie ham może sam wyjdź wiesz gdzie są drzwi.

:brawa:

Gość
komentarz
komentarz

Tylko na pudełku 210 pisze że trzeba miec minium 300 W. A Radeon pobiera 30. Więc różnica jest

Trzeba sie dobrze wczytać :D

Gość
komentarz
komentarz

Szanse zawsze są ale zależy to od wielu czynników, o których trudno pisać bo jest ich bardzo dużo. Głównym jest siła złotówki względem juana i rupii... eeee... dolara i euro oczywiście. Poza tym sytuacja w Korei jest też jakimś czynnikiem (fabryki w Japonii, Chinach i na południu tego kraju są w zasięgu rakiet...).

W temacie kiedy podzespoły PC spadną z ceny :D

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

@UP

Bo są! A jak zostaną zniszczone to ceny podzespołów automatycznie wzrosną. Ale co Ty tam możesz o tym wiedzieć, przecież zniszczenie przez powódź fabryk dysków twardych w Tajlandii nie spowodowało nagłego wzrostu cen HDD, co nie? :P

Edytowane przez Igorrodz
Gość
komentarz
komentarz

Dobrze że my mamy tarcze antyrakietową . Plantacje truskawek są bezpieczne :D

webber
komentarz
komentarz

Witam mam pewien problem. dziewczyna zalozyla mi haslo na biosa bo za duzo gram.

Tragedia :(

Lipton
komentarz
komentarz

Dobrze że my mamy tarcze antyrakietową

Nie mamy.

Gość
komentarz
komentarz

To wina Tuska :D

naekana
komentarz
komentarz (edytowane)

Igor konwersuje sam ze sobą :E :E :E

 

[URL=http://www.imagebanana.com/view/x9owvrxv/Igor.png]Igor.png[/URL]

 

 

Edytowane przez naekana
Gość
komentarz
komentarz

To nic takiego sam często mówię do siebie. Gorzej jak by kłócił sie sam ze sobą bo to oznaka choroby psychicznej :E

  • 3 tygodnie później...
piotrasta
komentarz
komentarz

 

mowie o multiplayerze gram z kolega , max rozdzielczosc i mam ustawione na detale wysokie i gram na 90 fps a przy nagrywaniu mam 30fps mam nagrane pare filmikow moze dzisiaj wrzuce jak ustawiam bezposrednio te parametry graficzne i gram na mp i ciagle to nagrywam ta karte kupilem miesiac temu (nowa) jest pare wersji kart geforce 210 ta ma 1GB DDR3 i kompatybilna z Directx 11 only bynajmniej to jest nowsza wersja geforce 210 od Asusa.

caly sprzet : 


Procesor : Amd Athlon II x2 3.2ghz  (2 rdzenie + 2mb cashe)
Plyta Glowna : MSI 760GM-P21 FX 
Zasilacz: HP MODEL : 400w
RAM : 1X4GB DDR3 (1333mhz)
Wiatrak do procesora : CoolerMaster ( nie znam modelu nie jest napisane)
Karta Graficzna : Nvidia GeForce 210 PCI EXPREES 16

 

 

 

:E

Gość
komentarz
komentarz

jak sie podnosi napięcie ?? podejzewam ze w speedfanie chociaz wątpie zeby z punktu widzienia fizycznego to cos dało


bylo tak ze ta karta padla tylko nie w moim kompie przelorzylem ja na chwile do drugiego kompa ale tam zasilacz byl zeus jakis 600w i tam chcialem sprawdzic jak bd hulal bf2 bad company i zaczal leciec dym


Zeus poszedł do Hadesa



2013%5C05%5C01%5Cbikepics-2549100-full.j

piotrasta
komentarz
komentarz

skąd ta fota? jakiś no-name na pewno nie wytrzymał

Gość
komentarz
komentarz

procek jakiś quad core najlepiej 4 rdzenie
Gość
komentarz
komentarz

O pentium 4 :E

 

to ja już sam nie wiem no procek razem ma 6ghz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.