x-kom hosting

Airlive wl 5450ap a PSP

szaki
komentarz
komentarz

Zalezy co wpisujesz na sztywno? Jak adresujesz lapka?

Neos2003
komentarz
komentarz

nie wpisuje bo jak cos wpisze to nei mam neta wybieram sobie zeby bylo automatyczne IP

szaki
komentarz
komentarz

Jak chcesz wejść w konfiguracje routera to co wpisujesz? 10.0.0.99 czy 192.168.100.252 bo nie wiem skad to 10.0.0.99 się nagle pojawiło

Zaadresowałeś już to PSP?

Neos2003
komentarz
komentarz

Tak zaadresowałem i niestety nic nie pomogło. A jak chce do routerka wejsc to musze wpisac 192.168.100.252

szaki
komentarz
komentarz

A to 10.0.0.99 do skąd przez jakis inny router?

Neos2003
komentarz
komentarz

Nie mam pojecia sprawdzałęm przed chwila i to nadal jest ale nie wiem czemu to jest t o10.0.0.99

szaki
komentarz
komentarz

Ustawiałeś adresy w to w MANUAL?
To wypróbuj jeszcze takie adresy
IP address: 10.0.0.98
Subnet MAsk: 255.255.255.0
Default Router: 10.0.0.99
Primary DNS:10.0.0.99
Secondary DNS:208.67.222.222 lub208.67.220.220.

Neos2003
komentarz
komentarz

niestety nie dziala

dobra a w routerze jak ma być bo cos pozmienialem ale internet na kompie jest ale w psp moze cos nie bardzo sie to podobac

szaki
komentarz
komentarz

Teraz to nie wiem co pozmieniałeś, i gdzie wpisywałeś te adresy w PSP w manualu czy coś nie czasem w PPPoE (chociaz tam raczej sie nie da) Ta różna adreacja wyglada mi że masz zbudowany most miedzy dostawcą internetu a swoim routerem ktory jest przezroczysty i nie mozesz dołaczać wiecej urządzeń do niego, Czy inne sprzęty z Wi-Fi działałają z tym routerem prócz twojego lapka?

Neos2003
komentarz
komentarz

Nie działa tylko laptop ale telefonu tez nie moge połączyćczyli co mam zrobić???

szaki
komentarz
komentarz

Ten Air Live łaczy się bezpośrednio z internetem? Czy jest jescze coś po drodze w twoim domu?

Neos2003
komentarz
komentarz

Bez posrednio sie łączy

MAm ten router i podłaczony pod niego lapek.. NIc wiecej nawet telefon ise nie chce polaczyc A na psp wyskakuje nadal error DNS

Oczywiście nikt nie pomógł jak mowili

szaki
komentarz
komentarz

Restet, router a do zera, wymiana firmware [url="http://www.airlive.com/support/support_3a.jsp?pdid=PD1217474145063"]Link[/url]

Neos2003
komentarz
komentarz

No niestety juz go resetowałem kilka razy a oprogramowanie hmmm wymieniione :D Nie dacie rady mi pomoc na 1000

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.