x-kom hosting

[Rozwiazany]Jak usunąć programy z traya?

Yasco
utworzono
utworzono

Siema. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak wejść do traya i wykasować dwa nieznane mi dotąd ścierwa - oba mi migają i nie mają nazwy. Oba proponują mi zakup jakiegoś softu antywirusowego...no tak mnie to boli, że nie mogę tego usunąć, że zaraz sformatuje ten dysk... :547: proszę o pomoc !

Pozdrawiam

tazman
komentarz
komentarz

Możliwe że są to ikonki odnośnie aktualizacji komputera, chcesz je wyłączyć to kliknij na nią i kreator poprowadzi cię sam, lub zmień sposób informowania cię przez system o dostępnych aktualizacjach

Sean
komentarz
komentarz

Prawym klikiem na menu start - właściwiości - zakładka "pasek zadań" - przycisk "dostosuj" obok "ikony nieaktywne" - kliknij na program, którego nie ma być widać i wybierz "zawsze ukryty"

Yasco
komentarz
komentarz

Dzięki Panowie:D dziabie;)

dar55
komentarz
komentarz

eee tam , musisz wyłączyc usługi i tyle

Yasco
komentarz
komentarz

albo i nie...w sumie to sie ukryło, ale nie znikło z HDD...a ja planowałem to wycedzić z mojego XP...to co mi sean podpowiedział owszem działa, ale niestety nie w ten sposób jaki ja chciałem:) Aha i jeszcze jedna sprawa - co jakiś czas jedna z tych ikonek ładuje mi na ekran wiadomość o stanie krytycznym windy[wiem że to ściema] i proponuje zakup jakiegoś biurokratycznego softu:D krew mnie zalewa od 2h przez ten hłam. proszę o kolejne pomysły[jak z tym walczyć i wygrać];D

[ Dodano: 2007-07-22, 19:19 ]

dar55 tak nie da rady wszystko co nie microsoft'u już zgasiłem

[ Dodano: 2007-07-22, 19:27 ]

...a w XP nie ma przypadkiem jakiegoś folderu w 'system' czy gdzie indziej, gdzie te wszystkie programiki z tray'a się instalują? ...właściwie to jeszcze poszperam w rejestrze...co za syf :/

dar55
komentarz
komentarz

hm może i wyłączyłeś a - aktualizacje automatyczne , centrum zabezpieczeń + zaporę ?

Yasco
komentarz
komentarz

gupi nie jestem;] wszystko działa jak powinno. a te tarczki co sie wyświetlają na tray'u nie są windowsa. windows ma 3d a te są jakieś lamerskie..płaskie i blade... ;)

A tu złapałem jednego bydlaka jak mi próbował kolejny raz wcisnąć jakiś amerykański szajs...

tazman
komentarz
komentarz

Masz zainfekowany komputer i te ikonki będą się pojawiać , albo usuniesz oprogramowanie szpiegowskie i wirusy z kompa, albo format

Yasco
komentarz
komentarz

aha i jeszcze jedno - "virus protect pro" jest winowajcą tego całego zamieszania...klikam na tą tarcze ze znakiem zapytania, a tu mi wchodzi na stronę tego programu...co śmieszne - skasowałem wszystko co znalazłem na moim PC i co było związane z tym "antywir-em", a ten i tak sie gdzieś przyczaił...padam na cyce, chyba zostawię to tak jak jest :zez:

Dzięki za jakąkolwiek pomoc(piszcie jak macie jeszcze jakieś pomysły)!

AMEN

Przemek
komentarz
komentarz

Daj logi z HiJackThis i poczekaj na wypowiedz CatchMe.

Yasco
komentarz
komentarz

No to kaplica...co do odrobaczania, to niestety AVG antivirus nic nie znalazł, a np. ad-aware znalazł 140 ciastek i innego niebezpiecznego badziewia, ale akurat tego nie "wywąchał"...no nic, walczymy z siłami ciemności póki starczy sił :) a jak już nie będzie nadziei - wtedy format. jeszcze raz dzieki za rady. narazie

Przemek
komentarz
komentarz

Czytaj moj post ;)

Yasco
komentarz
komentarz

Hijack wykrył te pliki bo już je widze, ale może zanim je usune podzielę się logiem z catchme, niechaj mnie oświeci:D

p.s. w sumie to mam zasrańca! siedzi na C: w jakims video active coś tam..;D zara go dorwę!tylko niech no sie dowiem czy dobrze zrobie usuwając to;]

CatchMe
komentarz
komentarz

Nie usuwaj nic na własną rękę narazie. Wklej logi z HijackThis i ComboFix.

Yasco
komentarz
komentarz

dałem ja tego loga?

P.S. kolejne super foto szczelone podczas pracy wspomnianego przeze mnie spamware'a

[ Dodano: 2007-07-22, 20:36 ]

http://www.speedyshare.com/773819572.html logi w rarze

Yasco
komentarz
komentarz

Noo i chyba się udało!!Wielkie DZIĘKI CatchMe!!

[ Dodano: 2007-07-22, 21:37 ]

Przypieczętujcie już ten wątek, jako rozwiązany bo wszystko trybi! :D

CatchMe
komentarz
komentarz

Wiem, że sie udało - jednak prosiłbym o logi bo mogło coś zostać. :)

Yasco
komentarz
komentarz

zara zara...wczoraj wysyłałem loga[chyba niechcący go usunąłem...]:) no ale ok wyśle jeszcze raz..mam nadzieje ze o to chodzi...

p.s. ee mam niewielki problem - po wyleczeniu kompa coś mi się z Tray'em zrobiło - zniknął mi z paska quickplay[obsługuje taki pasek z przyciskami typu Vol.+ i - , play,stop,pause i np. DVD Player w HP Pavilon(win MediaCenter)] i jeszcze regulacja głośności gdzieś się zapodziała - nie da rady jej tam wstawić ponownie, bo teoretycznie już tam jest :zez:

[ Dodano: 2007-07-23, 11:55 ]

o! jest ten log. wklejony do mojego wcześniejszego postu. mniejsza z tym...

CatchMe
komentarz
komentarz

Log z HijackThis i ComboFix...

Yasco
komentarz
komentarz

...nie wiem jakim innym sposobem to wkleić...najwyżej skasujecie te fotki później...

CatchMe
komentarz
komentarz

hehe :D Wklej tekst na forum - nie rób zdjęć :)

Yasco
komentarz
komentarz

oOoo...kask ze mnie...

...

CatchMe
komentarz
komentarz

Dałeś stare logi. Wygeneruj nowe. :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.