x-kom hosting

Jakie zestawy głośnikowe posiadacie?

Jakie zestawy głośnikowe?  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego zestawu głośników korzystasz na codzień?

    • 2.0
      17
    • 2.1
      18
    • 5.1
      24
    • 7.1
      1
    • inne
      10


Mattix95
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]Zauważyłem że większość głośników zamiast z biegiem lat tanieć to drożeją :E nie ogarniam tego [/quote]

Ostatnimi czasy mamy kryzys, który wpłynął mocno na ceny produktów na rynku, nie tylko głośników. Złotówka osłabła, ale pomału żegnamy kryzys.
Co do głośników ja również posiadam zestaw 5.1, Genius'y 5005. Obiło mi się o uszy że 5005'tki nie są już takie awaryjne jak kiedyś, są chyba dwie serie ( stara i nowa ). Cieszę się dźwiękiem przestrzennym szczególnie w grach i filmach ze ścieżką 5.1 :wub:
W muzyce odpowiednio wyregulowane dają miłe uzupełnienie głośników z przodu ^_^

Edytowane przez Mattix95

Skrash
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]7.1 0% nikt nie ma 7.1? ;] chyba nie mamy na forum dużo wytrawnych graczy ;] [/quote]
Ja mam Gigaworks S750 :cfaniak: Rozstawione trzy z przodu w odległoąci 0,7 m ode mnie, dwa za plecami w odległości 2,5 m, i dwa prawie po bokach tak z 1,5m. Jednak ubolewam nad tym że zestwa jest przymocowany do ścian, kable puszczone pod listwami i gdy robie impreze w domu, nie moge ruszyć tego sprzętu z pokoju. Dla mnie to duży minus. Ale w grach istny odlot, oraz kara dla innych domowników że muszą to wszystko słyszeć :ble:

Edytowane przez Skrash
Piotr6730
komentarz
komentarz

Ja mam zestaw 5.1 Logitech X-540

Unitra
komentarz
komentarz

Radmor 5102TE + zg40c + space 86 quassi quadro czy jakoś tak. pseudokwadrofonia. wszystki 2.1 5.1 7.1 się chowają jak do słuchania muzyki. :)

sabik90
komentarz
komentarz

5.1 Creative g500

Ernest991
komentarz
komentarz

no i mamy remis :D 5.1 i 2.0 mają najwięcej posiadaczy :)

StaLION4242
komentarz
komentarz

5.1 ;D
Creative Inspire T6060 :)

glodny1988
komentarz
komentarz

genius sw-hf2.1 3000

hsgachtung
komentarz
komentarz

Inne

Sluchawki SteelSeries 5h v2 USB 7.1

vonxardas
komentarz
komentarz

Creative Inspire M2600
narazie takie xD lepsze niz jakies slabe 2.0 xD
chcialbym miec kolumny takie do domu xD albo jakies mocniejsze glosniki :D

KamilLLB
komentarz
komentarz

Logitech Z-2300

  • 2 tygodnie później...
cubeaim
komentarz
komentarz (edytowane)

A u mnie na jednym rozdzielaczu Creative intrigue 3220 2.1 oraz wieża Kenwood'a z głośnikami 2.0 po 80W na kanał {z bass reflex} - podpięte do wieży w taki sposób, że służą jako bas. Ciekawy sposób mi wyszedł - "satelitki" Creative'a wraz z pseudo wooferem grają środek i pier****ięcie, a Kenwoody naparzają mid-bass + głębie średnicy.
Ubogi zestaw, ale miejsca na 5.1 nie mam. Wymieniłbym wszystkie kolumny na mocniejsze ale to koszt 500zł wzwyż. :P

Zarowaa - można tak powiedzieć :P Góra ginie w hałasie i zakłóceniach :D Bo cóż można wymagać od tych głośników?
http://allegro.pl/item940665417_glosniki_creative_i_trigue_3220_bcm_gwar.html

Edytowane przez cubeaim
zarowaaa
komentarz
komentarz

Philips FWM390 + Creative T3100.

cubeaim - rozumiem że góry nic nie odtwarza ;) ?

  • 1 miesiąc później...
Hanczak
komentarz
komentarz

U mnie mix w postaci: subwoofer z zestawu Logitech Z-2300 i do tego za satelity robi zestaw Creative T20 (na rozdzielce przy kompie). Wszystko wyrównane equalizerem, gra świetnie :)

  • 9 miesięcy później...
Morango
komentarz
komentarz

a ja teraz mam 2.1 Logitech Z-2300

no i nie mam 2.1 ;] mam teraz 5.1 + 2.0 ;]

Jakob
komentarz
komentarz

Teraz jadę na altusach 300 :)

cubeaim
komentarz
komentarz

[quote name='cubeaim' timestamp='1267312835' post='984094']
A u mnie na jednym rozdzielaczu Creative intrigue 3220 2.1 oraz wieża Kenwood'a z głośnikami 2.0 po 80W na kanał

[/quote]
Zmiana koncepcji - Modecom MC-2150 (2.1) + Kenwood (2.0) + subwoofer Sonego 20cm 80W podpięty do wieży, wszystko na karcie Xonar Dx.
Kolejny zadowolony użytkownik zestawu 4.2 (w stereo oczywiście)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.