x-kom hosting

O B U D O W A - pozioma, pionowa - Z A S I L A C Z

Gość
komentarz
komentarz

Pewnie że sie da, tyle że ceny sa astronomiczne wręcz... zobacz na cooling.pl -> (KLIK)

Druga możliwością jest coś takiego , tyle że nie ma regulacjii obrotów.KLIK

darekrycc
komentarz
komentarz

Hmm... interesowało by mnie takie coś http://www.cooling.pl/akasa-akfc03-control...rodukt,480.html tylko tańsze, mogło by mieć mniej gałek regulacyjnych bo np. przy procku będzie wiatrak samoregulujący, a boczny wiatrak raczej będzie miał stałe obroty.

Gość
komentarz
komentarz

Tańszego chyba nie dostaniesz. Ew. mógłbys kupicć ten czujnik który Ci wcześniej podałem i dokupić regulator obrotów, np taki: KLIK

darekrycc
komentarz
komentarz

A gdybym ewentualnie potrzebował jakiegoś wyciszenia obudowy(drgania szumy itp.) to jest coś godne polecenia czy wszystko jedno co założę.

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi o drgania, to dobre są gumowe kołki, coś w ten deseń: http://www.cooling.pl/xthermal-silicon-pin...odukt,2108.html

A co do szumu, to raczej nic nie poradzisz, po prostu musisz dobrze ustawić wentyle (żeby jeden nie był za blisko drugiego) i ew. powiększyć dzurki przez które ucieka/wpada powietrze (chodzi mi o to: KLIK ) ;)

darekrycc
komentarz
komentarz

Przypomniałem sobie o pewnej rzecz która nie wiem do czego służy.

Mianowicie kiedyś u kogoś w zasilaczu (w komputerze) widziałem dwa wejścia a konkretnie wejście na wtyczkę z prądem(z sieci) i wyjście (bodajże z dziurami na 2-3 bolce) które nie wiem po co było, posiadacz zasilacza też nie był pewien, więc się nie dowiedziałem. Może ty mógł byś mi powiedzieć??

Gość
komentarz
komentarz

Tez miałem taki zasilacz :P Stare zasilacze miały 2 wejścia chyba (tzn że chyba można było podpiąć albo jedną, albo drugą wtyczke) :P Wtedy jeszcze nie interesowałem sie komputerami, a potem już nie widziałem juz takich zasilaczy.

PS. Już 6 gadamy praktycznie tylko my xD

darekrycc
komentarz
komentarz
PS. Już 6 gadamy praktycznie tylko my xD

Co to znaczy?? Bo w żargonie forum jeszcze nie jestem obeznany(na forach poruszam sie od niedawna-wcześniej z innych źródeł korzystałem)

Przemek
komentarz
komentarz

Ze Ty i mcickx piszecie ze soba.

Koniec OT ;)

darekrycc
komentarz
komentarz

Pierwszy zwycięzca

Obudowę zakupiłem tą: APlus Case X-Clio 2 (w przyszłości może ją troszkę z tuninguję) nad zasilaczem to mam jeszcze dwa tygodnie do namysłu, jak z tygodniówek uzbieram.

Gość
komentarz
komentarz

Jak dostaniesz tą bude to powiedz o ile temperaturki Ci spadły. Teraz mam ~170 do wydania i szukam jakiegoś optymalnego rozwiązania za tą cene.

Chyba że dozbieram 60zł i kupie Sharkoona :)

darekrycc
komentarz
komentarz

Nie wiem czy zależy ci na czasie, bo jak tak to trudno będzie z tą oceną, został mi do zakupienia procesor ale jak kupię to z chęcią podzielę się osiągami.

[ Dodano: 2007-07-09, 12:44 ]

W ciągu miesiąca powinienem się wyrobić.

Także jeśli się nie śpieszysz z zakupem...

Gość
komentarz
komentarz

Zobacze jeszcze... Ale w sumie postaram sie dozbierać do Sharkoona + jakieś 2regulatory obrotów :D

darekrycc
komentarz
komentarz

No to masz jeszcze troszkę zbierania...

[ Dodano: 2007-07-11, 12:38 ]

Nie wiecie czy, jakaś firma produkuje panele kontrolne z wyświetlaczem i czytnikiem kart pamięci (bez zbędnych dodatków typu USB, SATA, audio, video).

[ Dodano: 2007-07-11, 22:59 ]

Ne ważne, :P znalazłem już-Thermaltake Hardcano 13.

[ Dodano: 2007-07-15, 16:13 ]

Kolejny zwycięzca to...ATX 550W be quiet Straight Power E5-550W

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.