x-kom hosting

avast czy norton co lepsze?

Demerzel
komentarz
komentarz
Na PIV Norton strasznie zamulał komputer
- to nie możliwe... w takim razie na jakim komputerze Norton by sie sprawdził? :zez:

Niema rzeczy niemożliwych są tylko mało prawdopodobne. Norton plus parę innych programików i mogiła. Po wy instalowaniu Nortona komputerek jak rakieta ;).

  • 3 tygodnie później...

Havez
komentarz
komentarz

Oczywiście że Norton , używam go od dobrych 4 lat i jestem zadowolny , jedyną wadą tego programu to nie radzi sobie kompletnie z spyware mi mo iż producent pisze że je wykrywa , ale przecież do spyware można użyć innego programu :) wiec polecam... :D

mikrus
komentarz
komentarz

jeżeli miał bym wybierać który zainstalować brał bym avasta, bo norton zamula i to strasznie ;/ ale że nie lobię avasta to mam NOD32 ;]

Havez
komentarz
komentarz
jeżeli miał bym wybierać który zainstalować brał bym avasta, bo norton zamula i to strasznie ;/ ale że nie lobię avasta to mam NOD32 ;]

Mikrus nie dokońca się z Tobą zgodze , zamulały owszem ale wersje 2003 , 2004 , i to tylko na slabych kompach , Moja konfiguracja:

AMD Athlon X2 4800+ 2 GB pamieci DDR2 i ani troche nie odczułem spowolnienia systemu , pozatym wersja 2007 również nie zamula tak jak poprzednie wersje :P:D

Kurzun
komentarz
komentarz

Ani jednego ani drugiego bym nie wybrał. Gdybym musiał wtedy norton ale przy wolnym wyborze biorę Noda.

TheCruel
komentarz
komentarz

proponuje kompromis - avira antivir :D

MegaPiksel
komentarz
komentarz

Jeżeli masz już NORTON-a i AVAST-a to wybierz Norton. A jeżeli nie. To kup Kasperky. Lub zostań przy Avaście i poczekaj kilka miesięcy na ESET który moim zdaniem może zrobić przełom.

Xilomion
komentarz
komentarz

Ja mam Avasta! i na kompie Kasperskiego, niestety Kas~ mi bardziej zamula kompa, więc nim skanuje co miecha żeby zobaczyć czy wszystko ok. I przez 1,5 Roku żadnego wira. A cały czas używałem Avasta i FireFox. I tyle. Od wirusów nie chorni program tylko zdrowy rozsądek jak mi się zdaje. Bo jak wymyślą nowego virusa to i tak program od razu nie pomoże :)

Bardock
komentarz
komentarz

Oby dwa to dziadostwa.Jeden to sito , drugi to zamulacz.

arcix
komentarz
komentarz

Używam Avasta i jestem zadowolony.Kaspersky strasznie mulił mi kompa to się go "pozbyłem".Zaden program antywirusowy nie chroni kompa na 100% a jedynie na 90%.Te 10% procent zależy od użytkownika,gdzie wchodzi,co sciaga itd.Zostawiam to bez dalszego komentarza.

Bardock
komentarz
komentarz
Używam Avasta i jestem zadowolony.Kaspersky strasznie mulił mi kompa to się go "pozbyłem".Zaden program antywirusowy nie chroni kompa na 100% a jedynie na 90%.Te 10% procent zależy od użytkownika,gdzie wchodzi,co sciaga itd.Zostawiam to bez dalszego komentarza.

Nie zgadzam się :P

Kaspersky nie zamula , musisz mieć strasznie starego kompa jeśli Ci "muliło" :D

A co to tych procentów - KAV ma 99 % wykrywalności więc...

arcix
komentarz
komentarz
Kaspersky nie zamula , musisz mieć strasznie starego kompa jeśli Ci "muliło"

Oj zamula,zamula.Moja konfiguracja kompa poniżej jakbys nie widział.Natomiast wydaje mi się,że chyba nie jest on stary...

A co to tych procentów - KAV ma 99 % wykrywalności więc...

To tylko teoria,tzw.marketing.Pokaz mi testy Kasperskiego na 99% wykrywalności wirusów.Zaden program nie ma takiej wykrywalności.Jest to w praktyce niemożliwe.

Bardock
komentarz
komentarz

1.Mi nie zamula , nawet na starym kompie kiedy było 256 RAMu chodził dobrze.

2.W każdych testach tak jest , zresztą pobierz sobie paczkę wirusów i zobaczysz , że KASPER nie znajdzie Ci może z 2 na 500.Ogólnie b.dobra ochrona.

Havez
komentarz
komentarz

Miałek Kasperskiego przez miesiąc czasu z jakiejś gazety , i jedynie co mnie w nim bolasło to skanowanie całego kompa trwające wieczność , i problemy w usuwaniu wirów , co do zamulania nie zauwarzyłem takiego czegoś , i powróciłem do Nortona , jeden z najlepszych antywirów którego polecam.

Sean
komentarz
komentarz

ja używam avasta..choć norton nie jest zły lecz czasem zmula kompa

Bardock
komentarz
komentarz
czasem zmula kompa

Mam 1 gb ram i te "czasem" było aż za często :) Wywaliłem Nortona po 1 dniu.

newest
komentarz
komentarz

Napisze tak, uzywam od 2003 roku jako antywirusa do 24godzinnej ochrony systemu Norton antywirus 2003, zawsze po formacie robie aktualizacje i przyznam szczerze nic mi nie zamula,choc na poczatku mialem tylko 256Mb Ramu teraz mam juz 1024Mb.Moze nowsze wersje nortona tak przymulaja ale moja chodzi idealnie,co wiecej mialem avasta no i go wywalilem po tygodniu,moze to jakies zrzadzenie losu ale zlapalem 3 wirusy i stwierdzilem ze avast nie nadaje sie do 24 godzinnej ochrony,bo jak mi puscil do kompa 3 wirusy ktore potem zlapalem skanujac on-line mks_virem to chyba nie jest taki rewelacyjny jak sie wydaje. Uzywajac nortona od 4 lat nie zlapalem wirusa ktory by mi sie dostal do kompa a ktorego nie zlapal by norton tylko potem mks_vir on line.Najwazniejsze jest bezpieczenstwo i zaufalem wersji Norton antywirus 2003 i na razie mnie nie zawiodla,poza tym korzystam regularnie on-line z mks_vir no i do programow szpiegujacych adaware.Dla mnie Norton jest rewelacyjny a mialem juz i testowalem inne programy do 24godzinnej ochrony i norton chodzil najplynniej wiec nie wiem co masz za komputer jezeli twierdzisz ze przy pamieci 1024 Ci zamula,jak mi przy 256Mb nie zamulał,a procek mam 1.7 Pentium tylko.Wiec moim zdaniem norton 2003 duzo lepszy od avasta,a pisze dlatego 2003 bo nowsze wersje nortona moga byc mulace dla kompa,ja mam wersje optymalna dla mojego kompa ktory mi nie zamula systemu a chroni go w sposob nalezyty.

Marek_70
komentarz
komentarz

Powiem ci ze te dwa programy sa siebie warte. Mialem nortona ci chwile mialem wirusy. Mialem avasta to co 2 plik czytal jako wirus np. soldata. Wedlug mnie powinienes wywalic nortona i zalatwic sobie np. kasperky....

Ps. ale to jest moja opinia

edit:oj powalilo mi sie z nod32 a co do nortona to nigdy nie mialem wiec sie nie wypowiadam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.