x-kom hosting

Nie mogę usunąć folderu

Paollina
utworzono
utworzono

Siemka!

Odrazu dodam, że w informatyce nie czuję się jak ryba w wodzie, a tu jeszcze problem.. ^^

Przechodząc do sedna: chę usunąć folder z zawartością. Próbuję i próbuję i nic, bo za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat:

82055863.jpg.

Z tym rozmiarem pliku to ściema, bo jak zaglądam w jego właściwości to jest napisane, że ma 0 bajtów..

Chciałabym usunąć cały ten folder w cholerę, ale nie mogę! Czy ktoś podpowie mi jak się tego ustrojstwa pozbyć?

Paollina
komentarz
komentarz

Dzięki, ale zanim napisałam ten temat to rozejrzałam się po forach, żeby bezmyślnie nie powielać tematów i znalazłam gdzieś tego UnLockera, użyłam go i nic nie dał :(

MarekM25
komentarz
komentarz

Po zainstalowaniu unlockera klikasz Prawym przyciskiem myszy na ten folder. Z menu wybierz unlocker. Otworzy się okno i tam piszę Wybierz akcję dla tego obiektu i rozwijasz to i tam wybierasz skasuj i ok

Marooooo
komentarz
komentarz

Spróbuj użyć programu GMER. Mi pomógł.

MarekM25
komentarz
komentarz
Spróbuj użyć programu GMER. Mi pomógł.

GMER generuje log, ale nic nie usuwa i w do tego problemu jest bezużyteczny.

Paollina
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tym UnLockerem zrobiłam tak jak trzeba i pisze mi, że jakiegoś uchwytu nie ma czy nie może znaleźć..

Edytowane przez Paollina
Marooooo
komentarz
komentarz

Usuwa, usuwa ;)

Używałem go już do tego i działa lepiej niż unlocker.

Przynajmniej w moim przypadku, usunął to czego unlocker nie chciał.

Paollina
komentarz
komentarz

A jak go w takim wypadku użyć? Bo odrazu wyskakuje mi cała lista jakiś plików i cośtam robią, a ja chcę się dostać do konkretnego folderu na konkretnym dysku i tylko to usunąć.

Marooooo
komentarz
komentarz (edytowane)

Po kolei.

Wszystko napisałem na screenach.

Kliknij na strzałeczki

31840554.th.jpg

Wybierz zakładkę "Pliki"

25002399.th.jpg

Wskaż plik, który chcesz usunąć, a następnie zaznacz go i naciśnij przycisk "Usuń"

27193826.th.jpg

Dodam tyle, że ten program nie usuwa folderów, tylko pliki.

Pousuwaj wszystkei pliki w folderze, a na końcu folder spróbuj usunąć ręcznie.

Edytowane przez Marooooo
MarekM25
komentarz
komentarz
Z tym UnLockerem zrobiłam tak jak trzeba i pisze mi, że jakiegoś uchwytu nie ma czy nie może znaleźć..

no właśnie i potem wybierasz tam gdzie jest bez akcji zmieniasz na skasuj i potem ok:P

no gmerem tak też można:D ale trzeba usunąć wszystkie pliki a dopiero wtedy można folder i on jest bardziej do rootkitów, a w Twoim przypadku pewnie był to jakiś rootkit

Paollina
komentarz
komentarz (edytowane)

Marku, zrobiłam dokładnie tak, jak mi napisałeś! I nic! Ciągle ten uchwyt.

A co do tego GMERa to zrobiłam dosłownie krok po kroku, tak jak mi napisano i wyskakuje mi taki oto błąd:

77339213.jpg

wiedziałam, że będzie z tym cholerstwem problem..

Edytowane przez Paollina
MarekM25
komentarz
komentarz

ale co dokładnie piszę??

Paollina
komentarz
komentarz (edytowane)

Killbox nie chce mi się otworzyć:

14086645.jpg

Żadna podana opcja nie działa włącznie z Process Explorerem..

Edytowane przez Paollina
Psycholandia
komentarz
komentarz

A w Trybie awaryjnym próbowałaś usunąć któryś z tych programów? Spróbuj.

Paollina
komentarz
komentarz

A jak wejść w ten tryb i się w nim poruszać, żeby coś usunąć? Sorry za takie (pewnie) oczywiste pytania, ale ja naprawdę się w ogóle nie znam..

Psycholandia
komentarz
komentarz

Reset komputera i podczas uruchamiania wciskasz F8.

Poruszaj się w nim normalnie, nic się nie stanie, po prostu próbuj usunąć folder - najpierw poprzez wciśnięcie klawisza Delete, a później za pomocą wyżej wymienionych programów.

Paollina
komentarz
komentarz

Spróbowałam tak, jak mi napisałaś i też nic. Wszystkie programy zachowują się tak samo, jak w normalnym trybie.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Start --> Uruchom --> wpisz: cmd i wpisz: chkdsk /R

kolejny program do kasowania: http://www.idg.pl/ftp/pc_6199/Delete.Doctor.2.1.html i jeszcze jeden: http://www.soft32.com/download_8644.html

jeśli nic nie da rady to chyba będziesz musiała ściągnąć jakiegoś Linuxa Live, wypalić na płytę, uruchomić i z jego poziomu usunąć folder.

Paollina
komentarz
komentarz

A gdzie jest to Uruchom? To jest jakieś specjalne miejsce do wpisania tego kodu co podałaś?

Psycholandia
komentarz
komentarz

klikasz na start w lewym dolnym roku, tam masz miejsce na wpisanie czego szukasz, wpisujesz: uruchom i wpisujesz w okienku, które się pojawi: cmd, a później w następnym okienku, które wyskoczy: chkdsk /R

Paollina
komentarz
komentarz

Chyba trzeba będzie się wziąć za tego Linuxa, bo nic innego nie działa..

Psycholandia
komentarz
komentarz

To pobierz: http://www.idg.pl/ftp/linux_981/Ultima.Lin...e.CD.4.sp3.html nagraj na płytę, włóż płytę, niech się uruchomi i wchodzisz w dysk, z folderem do usunięcia i usuwasz normalnie.

Paollina
komentarz
komentarz

Ooo, duży rozmiar pliku. Jak myślisz, jest duże prawdopodobieństwo, że po tym programie się usunie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.