x-kom hosting

Problem z grafika

VaVeV
utworzono
utworzono

Wiec tak mam Windowsa XP i mam taki problem ze niemoge grac w zadne gry bo niemam chyba sterownikow do karty graficznej . Mam laptopa ktorego dostalem od wojka i niewiem o nim nic :( . Proszepomuscie ! A jak biore dodaj nowe urzadzenie to jest znak zapytania i napis "Kontroler wideo (zgodny z VGA)

//Masz juz swoj problem rozpoczety w innym Topicu.

//Tego nie zamkne ale dostajesz dwa ostrzezenia za zla nazwe i dublowanie tematu.

//Przemek

quba20c
komentarz
komentarz

Jesli nie wiesz jaką masz kartę graficzną to poszukaj gdzies taki program jak AIDA

i Tam będziesz miał napisane jaki masz sprzęt. Wtedy sobie ściągniesz z neta odpowiednie oprogramowanie. Jesli masz na przykład kartę Radeon to ściągasz Oprogramowanie o nazwie Ati i masz problem z głowy

zolud
komentarz
komentarz

Ściągasz program Everest i tam masz wszystkie dane dotyczace kompa: :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183

VaVeV
komentarz
komentarz

mam sciagniete Everest czy cos takiego i nic mi niepisze ale chyba mam karte VIA

quba20c
komentarz
komentarz

via to karta dzwiękowa

VaVeV
komentarz
komentarz

Znalazlem tylko jaka mam karte wideo VIA/S3 UniChrome Pro

zolud
komentarz
komentarz

w everescie wchodzisz w ekran karta wideo pci/agp i masz nazwe;)

quba20c
komentarz
komentarz

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/2923.html tu masz download do aidy

wchodzisz w zakładkę ekran i karta windows i u góry masz napisane parametry karty graficznej

zolud
komentarz
komentarz

ehh to samo mu napisałem tylko że w programie everst :lol:

quba20c
komentarz
komentarz

nom to pewnie podobne programiki :D

zolud
komentarz
komentarz

jak chcesz wiedziec wiecej to ponizej w programie everest masz zakladke procesor graficzny i masz tam wszyskto na jej temat ;)

quba20c
komentarz
komentarz

kurcze jednak to jest to samo co Aida32 :lol:

[ Dodano: 2007-06-03, 22:16 ]

nawet na dole masz link do aktualizacji sterowników.

VaVeV
komentarz
komentarz

a nieda sie jakos innaczej tego sprawdzic?? bo mi wyskakuje ze to jest ta VIA :| . Ale ja mam napisane tam cos takiego Karta wideo : VIA/S3 UniChrome Pro :(

quba20c
komentarz
komentarz

a sprawdzałes w procesor graficzny i Właściwości procesora graficznego

Karta wideo? w moim przypadku to : ATI Radeon 9200 SE (RV280)

VaVeV
komentarz
komentarz

umnie jest to co pisalem wyrzej Via/S3 i to jest strona do tego ale nic tam niema http://www.viaarena.com/?PageID=70 ;/

quba20c
komentarz
komentarz

Spróbój zainstalowac sterowniki Ati Radeon. bo Vga jest to podstawowy sterownik graficzny.

VaVeV
komentarz
komentarz

a szukalem tych sterownikow i niemoglem znalesc :(

[ Dodano: 2007-06-03, 22:36 ]

z googli rozumiem mam znalesc ? :)

VaVeV
komentarz
komentarz

dzieki . Jak zainstaluje i bedzie dobrze to napisze i powiem :)

[ Dodano: 2007-06-03, 22:58 ]

hahaha to trzeba bylo mi odpowiedzec na pytania Przemek a nie mnie ignorowac -.- !

[ Dodano: 2007-06-03, 23:00 ]

Quba 19c niestety ale niedzialaja te sterowniki jak chcem je zainstalowac to po jakims czasie wyskakuje komunikat :(

quba20c
komentarz
komentarz

a jaki to komunikat??

Przemek
komentarz
komentarz

To sie nazywa SPAM a tego ignorowac nie bedziemy.

KONIEC OT.

VaVeV
komentarz
komentarz

Laduje sie wszystko idzie dobrze i nagle mi wyskakuje komunikat "Setup was unable to find componets that can be installed on your current hardware or software configuration. Plese make sure you have the required hardware or software." :(

quba20c
komentarz
komentarz

to pewnie nie są stery do twojej karty spróbój z Nvidia

VaVeV
komentarz
komentarz

troche tych sterownkow jest ale napewno niemam GeForca

quba20c
komentarz
komentarz

to musisz poszukac jakiegos programiku w necie co dokładnie ci opisze jaką masz kartę graficzną, bo skoro Aida ci nie pomogła to niewiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.