x-kom hosting

Klient poczty internetowej- co polecacie?

Aliant
utworzono
utworzono

Ja do tej pory korzystałem z Outlook Express. A co Wy polecalibyście? Może jest coś fajniejszego i lepszego od Outlooka?

Przemek
komentarz
komentarz

Kwestia przyzwyczajen.

Ja mam Microsoft Office Outlook i tez nie nazekam.

Zarov
komentarz
komentarz

Icedove czyli Debianowy Thunderbird. Łatwy i szybki.

demonix
komentarz
komentarz
Thunderbird

Także polecam ten program pocztowy.

silvester125
komentarz
komentarz

Ja polecam Foxmaila :)

Lucider
komentarz
komentarz

Thunderbird jest naprawdę dobry, ale Outlookowi nie mam osobiście nic do zarzucenia :)

osmaga94
komentarz
komentarz

Moja znajoma używa IncrediMail ale osobiście go nie znam ;)

Fafu
komentarz
komentarz

Jak dla mnie outlook jest bardzo dobry, ale nie używam go bo za często robie formata :D

DoGeR
komentarz
komentarz

Ja mam Mozillę Thunderbird i jest spoczko, różne ciekawe opcje :)

Informatyk
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Mozilla Thunderbird

  • 2 tygodnie później...
gazel
komentarz
komentarz

MozillaThunderbird lub The Bat

  • 2 tygodnie później...
wenus
komentarz
komentarz
Ja do tej pory korzystałem z Outlook Express. A co Wy polecalibyście? Może jest coś fajniejszego i lepszego od Outlooka?

czesc czy moglby mi kto kolwiek wyjasnic co to znaczy pojecie "czapeczka" w outlook i inne podobne pojecia? bardzo trzeba a sam nigdzie nieznzchodze.

Dziniu
komentarz
komentarz

Mozilla Thunderbird :)

fstab
komentarz
komentarz

Sylpheed jest niezły. Ale tylko wersja pod linucha. Windowsowy jest jakiś wybrakowany. :>

genial
komentarz
komentarz

Najlepszy ( najfajniejszy ) to IncrediMail. Fajny programik ale ja korzystam z kalsycznego narzędzia Microsoftu - Outlook Expres :))

  • 2 tygodnie później...
slack
komentarz
komentarz

Tylko i wyłącznie Thunderbird!!!

zoliax
komentarz
komentarz

Osobiście używam klienta wbudowanego w Operę... M2 chyba to się zwało. Polecam osobom nie mającym wygórowanych wymagań. ;)

damian63
komentarz
komentarz

Outlook <--- Jest najlepszy

  • 2 tygodnie później...
Dratris
komentarz
komentarz

Listnonosz taki program z onetu

Kinqua
komentarz
komentarz

Właśnie ja nie używam żadego programu pocztowego bo nie umie go używać....the batt jest dobry. Ale outloock express też.

  • 5 miesięcy później...
junetom
komentarz
komentarz

ja szukam programu pocztowego, który by pracował w tle i uruchamiał się razem z systemem operacyjnym. co byście polecili?????

bagish
komentarz
komentarz

Polecam Mozilla Thunderbird

Gość
komentarz
komentarz

A ja polecam przeglądarkę internetową - bezpieczniejsza, oczywiście nie dotyczy skrzynek z nie-serwisów internetowych.

Sean
komentarz
komentarz

i znowu o tym pisze :D IncrediMail jest bardzo dobrym programikiem :)...polecam

NowakoV
komentarz
komentarz

Incredi jest dobry, ale nie ma polskich znaków. Dla mnie to jest wielkim minusem, dlatego odradzam ten program. Lepszy jest Thunderbird.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.