x-kom hosting

[Rozwiazany]problem z penem DTI 1GB

rafales
utworzono
utworzono

Witam

Zakupiłem sobie na allegro Pena Kingstona 1 GB i mój port USB go wykrywa, ale niestety każdy plik, który na nim zapiszę nie da się otworzyć z poziomu Pena. Wyskakuje komunikat o niepoprawności ścieżki pliku, że nie mogę go odczytać itp

Pen jest nowy, więc zupełnie nie kumam dlaczego tak się dzieje. A druga sprawa to powiedzcie czy pod Xp powinna być płytka ze sterami do pena czy nie?

Mam teraz nowego. po wymianie i jest to samo.

SCREEN

Przemek
komentarz
komentarz
A druga sprawa to powiedzcie czy pod Xp powinna być płytka ze sterami do pena czy nie?

Pod XP nie ma zadnych strownikow.

Niektora maja programy do szyfrowania danych i inne dodatki ale do prawidlowej pracy nie jest nic potrzebne z software.

Tylko z tym plikiem masz problemy ?

rafales
komentarz
komentarz

zauważyłem że problemy sa z plikami, gdzie w naziwe jest np : nazwa_123 czyli _

Poza tym jak mam folder X i wejdę w niego, to w momencie gdy wchodze na inny poziom, używając strzałki wstecz to zawartość pena znika :/

A tak naprawdę to 2 na 3 pliki to problem z otwarciem lub nawet zapisaniem :/

Przemek
komentarz
komentarz

Sformatuj go jeszcze.

Jesli nie pomoze Pen prawdopodobnie jest uszkodzony.

rafales
komentarz
komentarz
Sformatuj go jeszcze.

Jesli nie pomoze Pen prawdopodobnie jest uszkodzony.

formatowałem juz chyba 10-15 razy...z całym szacunkiem dla Twojej wiedzy, ale ten pen jest juz drugi, poprzedniego wymieniłem z tego samego powodu :/

Wymienię i tego, ale jak z trzecim będzie to samo to ja juz nie wiem

Przemek
komentarz
komentarz

Czasami i tak bywa ;/

rafales
komentarz
komentarz
Czasami i tak bywa ;/

ok...to tego tez wymienię i zobaczymy co z trzecim :D

pozdrawiam i jak narazie dzięki, jak pomoże wymiana to dam punkt :)

merenu
komentarz
komentarz

ja sie nie znam ale proponuje sprawdzic u kogos innego czy u niego działa

  • 2 tygodnie później...
rafales
komentarz
komentarz

odświeżam temat...nie no cos jest u mnie nie tak. Tylko co? Dostałem juz 3 pena, po kolejnej wymianie i znowu to samo. Nie można skopiować...ścieżka niedostępna...

Co tu zrobić u mnie w kompie, żeby działało, u innych działa :/

USB 2.0 go wykrywa, a nawet sformatowac nie mogę :(

EDIT: wiec ie co jest najdziwniejsze? To, że jak wejdę w jego właściwości to pokazuje zarówno wolne jak i zajęte miejsce po 0 ?????????????? :placz:

tazman
komentarz
komentarz

Zainstaluj SP2 i napisz czy pomogło

rafales
komentarz
komentarz
Zainstaluj SP2 i napisz czy pomogło

ma winde z sp2

osmaga94
komentarz
komentarz

A moze masz coś z USB...

rafales
komentarz
komentarz
A moze masz coś z USB...

to moim zdaniem by ni dawał komunikatu, że go wykrywa i jest gotowy do użycia, poza tym modem działa a pen na tym usb juz nie :(

dar55
komentarz
komentarz

powiedz no czy czasmi nie bawiłeś się usługami ?

rafales
komentarz
komentarz
powiedz no czy czasmi nie bawiłeś się usługami ?

co masz na mysli??? bo nie odpowiem ci na to pytanie jak mi nie wyjaśnisz o co pytasz :D

dar55
komentarz
komentarz

usługi systemu to usługi -> mój komputer/zarządzaj/ usługi , chodzi mi o to czy jakieś wyłączałeś i/lub czy masz oryginała , sprawdź tą usługę czy masz załączoną "Wykrywanie sprzętu powłoki "

rafales
komentarz
komentarz
usługi systemu to usługi -> mój komputer/zarządzaj/ usługi , chodzi mi o to czy jakieś wyłączałeś i/lub czy masz oryginała , sprawdź tą usługę czy masz załączoną "Wykrywanie sprzętu powłoki "

jest automatyczna, a wyłączone sa:

- Routing i dostęp zdalny

- Telnet

- Urządzenie alarmowe

to tyle i co Ty na to :)

dar55
komentarz
komentarz

a ja na to że masz w cholerę niepotrzebnych usług uruchomionych :), czas spojrzeć w zarządzanie dyskami , jak podłączysz zmień literę nas wolną i sprawdź czy jest jakaś zmiana , a tak czy masz 3-ciego tego samego pena ? ten sam moodel ? i czy inne działają chociażby telefon

LIDER
komentarz
komentarz

Zrób aktualkę sterowników do USB i jak ktoś pisał koniecznie sprawdź u kogoś innego czy pen działa. I podaj Twoje napięcie na gałęzi 5V zasilacza.

rafales
komentarz
komentarz
a ja na to że masz w cholerę niepotrzebnych usług uruchomionych :), czas spojrzeć w zarządzanie dyskami , jak podłączysz zmień literę nas wolną i sprawdź czy jest jakaś zmiana , a tak czy masz 3-ciego tego samego pena ? ten sam moodel ? i czy inne działają chociażby telefon

1. Które usługi wyłączyć?

2. Jak zmienić literę na wolną?

3. Mam 3 pena, ale każdy z nich jest wymieniony w serwisie Kingstona, wysyłałem bez pudełka, dostawałem nowy, poza tym modem działa, więc z usb jest alles klar :)

Napisz jakieś wskazówki od czego zacząć jeśli możesz?

dar55
komentarz
komentarz

ad2. mój komp/zarządzaj/ zarzadzanie dyskami , zaznaczasz pena i PPM zmień literkę dysku ...;

ad.3 sprawdż na innym penie innej marki , i skąd wiesz że to nie ten sam ci ciągle przysyłaje :D

ad.1 ja mam około 50 wyłączonych , ale skoro masz załączone prawie wszystkie (załączone znaczy uruchomione) no to nie przez usługi problem z penem

rafales
komentarz
komentarz
ad2. mój komp/zarządzaj/ zarzadzanie dyskami , zaznaczasz pena i PPM zmień literkę dysku ...;

tam nie widać pena, a w moim komputerze jest on widoczny :/

dar55
komentarz
komentarz

ujmę to tak , NIEMOŻLIWE!! , musi być , tam jest "częściej" niż w zwykłym eksplorerze

rafales
komentarz
komentarz

w takim razie proszę zrzut...w mój komputer jest a tu nie ma :?

dar55
komentarz
komentarz

hm zaczyna się magic , nie powiedziałeś czy innej marki peny chodzą czy nie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.