x-kom hosting

Co to za gra?

Gość
komentarz
komentarz

Proste. Gra Lionheart: Legacy of the Crusader.

Orbes
komentarz
komentarz

od kiedy to po udzieleniu błędnej odpowiedzi się zmienia zagadke?O.O

Popek
komentarz
komentarz

To miało być tak: Kiedy userzy nie będą mogli odgadnąć gry w ciągu doby to ten kto zadaje zmienia na nową

Gość
komentarz
komentarz

Gelo 15 napisal "Myst"

nie moglem dac tak ani nie

Mystow bylo 5

gdybym napisal, ze tak, to juz latwo byloby zgadnac

puciek, dobrze :lol:

to bylo baaaardzo proste

zadawaj pytanie :P

Gelo15
komentarz
komentarz

Ta gra to Hegemonia: Żelazne Legiony (bądź jak ktoś woli Legions of Iron :P ), mam nadzieje że wreszcie zgadłem

Gość
komentarz
komentarz

Zgadłeś. A swoją drogą to świetna pozycja i można przy niej spędzić z przyjemnością trochę czasu. :)

maggot
komentarz
komentarz

no spoko wyszło tyle billardow ze nie idzie zgadnac :D ta gra to the billard kolejna odsłona :D a tak naprawde to nie wiem troche mnie tu nie było :D wiec czekam az ktos zgadnie :D albo na jakas podpowiedz :D

Gelo15
komentarz
komentarz

Ta gra zaczyna się na litere C i wyszła w 2006 roku :D

Boski4
komentarz
komentarz

Chyba gdzieś widziałem tę grę, ale nie wiem jak się ona nazywa.

Popek
komentarz
komentarz

To jest chyba Made in China :D

Może tp World Cyber Games ;)

Gelo15
komentarz
komentarz

Niee

To jest opis gry, może coś wam podpowie:

******* to przeznaczona do zabawy sieciowej wariacja na temat snookera. Jej innowacyjność polega na całkowitym zrezygnowaniu z łuz - w ***** punktujemy poprzez trafianie bilami w specjalnie oznaczone miejsca, ulokowane na bandach stołu do gry.

Rozgrywka toczy się w środowisku 3D, a twórcy postarali się o jak najwierniejsze odwzorowanie zachowania bil po uderzeniu kijem. Autorzy zadbali o to, by każdy znalazł tu coś dla siebie, począwszy od osób nie mających dotąd styczności z tym sportem, a skończywszy na starych bilardowych wyjadaczach. Wybierać możemy spośród całego szeregu typów rozgrywki, zaczynając od przeznaczonych dla najmniej wprawnych graczy (4 bile), poprzez 3 Bile i 6 Bil, a skończywszy na ulubionych, szczególnie przez kobiety, grach wbijanych (8 Bil, 9 Bil i Rotacje).

Grając w sieci możemy brać udział w turniejach indywidualnych (z reguły startuje w nich od dwóch do pięciu zawodników) albo też w drużynowych (biorą w nich udział drużyny liczące po dwóch lub trzech graczy). W samym turnieju możemy uczestniczyć także jako zwykły kibic, dopingując i czatując z resztą osób. Jest także możliwość trenowania wraz z innymi uczestnikami internetowych zmagań.

Ciekawostką jest dodanie do gry elementów właściwych raczej dla Role Playing Games. Chodzi tu o przydzielenie postaciom konkretnych cech i umiejętności (określonych punktowo), które można rozwijać dzięki treningom i wygrywaniu pojedynków. W ten sam sposób zwiększamy też poziom doświadczenia, co przynosi konkretne zyski w postaci zupełnie nowych zagrań (na przykład związanych z podkręcaniem bili). Każdy z graczy może zapisać się i funkcjonować w ramach jednej z wielu gildii (na całym świecie jest ich ponad 600). W takich przypadkach kolejne zwycięstwa powodują nie tylko awans w rankingach nie tylko nasz ale i całej grupy.

vaxtor
komentarz
komentarz

Gelo15, Carom3D ?

Gelo15
komentarz
komentarz

Racja, teraz Twoja zagadka

vaxtor
komentarz
komentarz

gra77.jpg

piękna dama w spaniałej grze jedyny klimat w jedynej takiej strategii!!

jak ktoś grał to nie jest dla ciebie problem...

maggot
komentarz
komentarz

spellforce?

Gość
komentarz
komentarz

Dungeon Keeper 2 :) Stara ale jara :)

vaxtor
komentarz
komentarz

puciek, dokładnie stare ale jare gra z klimatem.... dawaj następne :)

Kamilosław
komentarz
komentarz

skad puciek tyle tych gier zna ;P coos tu podejrzane jest :)

Gość
komentarz
komentarz

Też star i też jara :), jedna z protoplastów gier strategicznych na PC.

Vaderzill Mam 33 lata i trochę w swoim życiu już widziałem :)

maggot
komentarz
komentarz

cvilization jedynka? polanie ? (wina :)

vaxtor
komentarz
komentarz

nie nie nie to jest mapa wpływów braci Kaczyńskich i radia maryja :lol: :lol: :lol:

maggot
komentarz
komentarz

vaxtor miałem to na koncu jezyka :D ja to gdzies widziałem tylko przypomniec nie moge pierwsza literka moze?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.